Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rakousko - golfová dovolená 2017

Jirka75

Aktivní člen
Jméno
George
HI (HCP)
8
Plánujeme vyrazit na 5-7 dní do Rakouska někdy v září na golfovej trip. Vím, že @alda je doma v Diamondu, @JanKostalCZE se nejvíc líbí Achensee .....
Nechce se někomu taky vyrazit ?
Případně nějaký "kvalitní" tip na ubytování, golfový balíček, hřiště, které stojí za to.
Raději místa bez české obsluhy :)
 
Plánujeme vyrazit na 5-7 dní do Rakouska někdy v září na golfovej trip. Vím, že @alda je doma v Diamondu, @JanKostalCZE se nejvíc líbí Achensee .....
Nechce se někomu taky vyrazit ?
Případně nějaký "kvalitní" tip na ubytování, golfový balíček, hřiště, které stojí za to.
Raději místa bez české obsluhy :)
Nerekl bych Achenaee nejvic, ale je super :)
 
Ahoj,
Vloni jsme par hrist v Rakousku objeli a schvalne vybirali mensi vesnicka. Moc pekne je napriklad Urslautal. Ale taky u Zillertalu.
Pokud pojedete, urcite se rada pridam a prip. mohu rict i dalsim lidem.
 
Ahoj,
Vloni jsme par hrist v Rakousku objeli a schvalne vybirali mensi vesnicka. Moc pekne je napriklad Urslautal. Ale taky u Zillertalu.
Pokud pojedete, urcite se rada pridam a prip. mohu rict i dalsim lidem.

Hady dáme k babičce, to už je jasný a 100% vyrázíme. Zatím to vypadá na září, nejraději bych celý týden, případně 6 dní.
Nejlépe 2 základny a zvládnout okolí. Rád bych zkusil Adamstal a něco k tomu přidat. Možná Diamond ?
Určitě na jeden večer do Vídně, mám jí moc moc rád!! Přiznám se, že už teď se těším.
 
No ja uz mam letos jednu mezinarodni ostudu skoro za sebou, takze uvidim. :)
Ale vypada to super!
 
Hady dáme k babičce, to už je jasný a 100% vyrázíme. Zatím to vypadá na září, nejraději bych celý týden, případně 6 dní.
Nejlépe 2 základny a zvládnout okolí. Rád bych zkusil Adamstal a něco k tomu přidat. Možná Diamond ?
Určitě na jeden večer do Vídně, mám jí moc moc rád!! Přiznám se, že už teď se těším.

Tak to i doufam dame jedno pivko :)
 
Hady dáme k babičce, to už je jasný a 100% vyrázíme. Zatím to vypadá na září, nejraději bych celý týden, případně 6 dní.
Nejlépe 2 základny a zvládnout okolí. Rád bych zkusil Adamstal a něco k tomu přidat. Možná Diamond ?
Určitě na jeden večer do Vídně, mám jí moc moc rád!! Přiznám se, že už teď se těším.
nez diamond bych radsi volil Fontanu :)
 
Jane, ty víš, že si nechám od tak zkušenýho matadora poradit .... :)
tak pojedem 3 strediska :)
Pifko s @alda si ujit rozhodne nenechame.
@JanKostalCZE slyšel jsem, ze v Rakousku maji taky vsudehraly, mohu Te prihlasit ? Myslim, ze do konce roku by jsi to dal !!!
 
Jane, ty víš, že si nechám od tak zkušenýho matadora poradit .... :)
tak pojedem 3 strediska :)
Pifko s @alda si ujit rozhodne nenechame.
@JanKostalCZE slyšel jsem, ze v Rakousku maji taky vsudehraly, mohu Te prihlasit ? Myslim, ze do konce roku by jsi to dal !!!
rakouske vsudehraly neznam, ale uz mam 22 :D
 
:) ty sičáku !
Bude jich tam 200 odhadem
hrist je myslim 174, ale to uz je stary udaj, mas na ne nekde odkaz?? nemecky umim jen zaklady a jidlo :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom