Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours Rakousko - European Tour

alda

Guru fóra
Dnes jsem objevil info, ze 15. az 18. dubna 2021 bude na Diamondu Country Club Europien Tour. Nekde sehnali 1 mil eur :)
Akorat, co to bude znamenat v dobe Covidove
1616523611298.png
 
Jsem zmaten - Højgaard v 1.kole na 16. jamce netrefil green (alespoň jak já chápu hranici greenu), bez váhání zapíchl týčko za míček, zvedl ho, trochu promnul v ruce (očistil?), pak míček umístil kousek vedle týčka a patoval. Jestli je tohle v dané oblasti v pohodě, tak si škodím, že to hrávám tak, jak to leží...

8F92FB9F-4A51-4B74-B4CC-75DAD8A64A69.jpeg EA59AE90-4436-44C8-AA2D-2B727A19AD24.jpeg 378785BF-E521-46A2-9AE3-0D9CFE77D149.jpeg
 
Tak S. Matuš na hranici cutu po 4 jamkách, O. Lieser asi začíná bojovat, po 11 jamkách ztrácí 4 rány. Tak stáhnout to ještě může ;)
 
Nechci být špatným prorokem ale budou mu chybět jamky.... Ale ještě i po 14 může proklouznout na -2
 
Tak teď musí zabrat, má ještě tři jamky a je ránu nad prozatímním cutem.
 
Tak oběma klukům bude s největší pravděpodobností na cut chybět jedna blbá rána.......velká škoda:(
 
Ze zajimavosti jsem kouknul na prubezny vysledky a ti nejlepsi maji dneska zasebou teprve prvni jamku, ale Catlin, ktery prubezne vede zahral hole in one na prvni jamce (petipar) 😁
 
Ze zajimavosti jsem kouknul na prubezny vysledky a ti nejlepsi maji dneska zasebou teprve prvni jamku, ale Catlin, ktery prubezne vede zahral hole in one na prvni jamce (petipar) 😁
Tak na to koukam znovu na livesportu a on to byl prubeznej vysledek na jamce 😁 to jsem myslel, ze livesport neukazuje... Tak se omlouvam, jsem blbec 😁😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom