Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Puttout

Evidentě jsi nepochopil, co jsem psal a v čem to pomáhá.
Nikdo nerozporuje, že na grýnu jsou jiné podmínky.
Ale, pochopil , čára správné dráhy míče k/do jamky je namalována i na patovacím zrcadle, a pro ty co ji chtějí mít i na cvičným grýnu mohou mít dle návodu pomocí otisku šňůry obarvené v práškové barvě( spojnice mezi týčkem v zrcadle a praporkové tyče) . To, že budeš posílat míče správným směrem, jak uvádíš ti nezajistí nic!
 
Ale, pochopil , čára správné dráhy míče k/do jamky je namalována i na patovacím zrcadle, a pro ty co ji chtějí mít i na cvičným grýnu mohou mít dle návodu pomocí otisku šňůry obarvené v práškové barvě( spojnice mezi týčkem v zrcadle a praporkové tyče) . To, že budeš posílat míče správným směrem, jak uvádíš ti nezajistí nic!
Tady máš nezkreslenou zpětnou vazbu - BEZ VLIVU brejků či jiných nerovností. Na grýnu nevíš, jestli míček sjel z dráhy patu kvůli chybě na úderové ploše nebo mikrobrejku, trávě či jiné nekonzistentnosti grýnu.
A hlavně - můžu trénovat úderovou rutinu a techniku kdykoliv a nemusím ztrácet čas dopravou na hřiště a zpět.
Trénink venku tu nikdo nezpochybňuje, toto je tréninková pomůcka, která funguje. Toť vše.
 
Už jen podle statistik sem ubral od pořízení téhle srandy 3-4 rány na kolo jen díky lepšímu patování.
Jak píše Mirek, můžete trénovat techniku, postoj, ruzné gripy přímo doma kdykoliv chceš bez nutnosti jet na hřiště.
Nehledě na to, že když sem na drivingu tak patování prakticky netrénuji.
 
Už jen podle statistik sem ubral od pořízení téhle srandy 3-4 rány na kolo jen díky lepšímu patování.
Jak píše Mirek, můžete trénovat techniku, postoj, ruzné gripy přímo doma kdykoliv chceš bez nutnosti jet na hřiště.
Nehledě na to, že když sem na drivingu tak patování prakticky netrénuji.
To je tím “dobrým trenérem”, stačilo prohodit strávený čas driving vs pat/čip aréna.
A nadto všichni lajkující pochvalně přikyvují, že číslo dělají čip a pat, a potom si koupí berličku, pat-mat domů, ano na zimu je to dobré, je to stejně úsměvné jako vyhřívané trávníky u fotbalu na zimu a v léťě se nehraje. Proč to dělat jednoduše veřejně, když to mohu udělat skrytě a draze. Takovou berličku si kupte na každý úder a pokaždé uberete čtyři prokazatelné údery tak tady budu na fóru sám, protože všichni budete v PGA.
 
To je tím “dobrým trenérem”, stačilo prohodit strávený čas driving vs pat/čip aréna.
A nadto všichni lajkující pochvalně přikyvují, že číslo dělají čip a pat, a potom si koupí berličku, pat-mat domů, ano na zimu je to dobré, je to stejně úsměvné jako vyhřívané trávníky u fotbalu na zimu a v léťě se nehraje. Proč to dělat jednoduše veřejně, když to mohu udělat skrytě a draze. Takovou berličku si kupte na každý úder a pokaždé uberete čtyři prokazatelné údery tak tady budu na fóru sám, protože všichni budete v PGA.
Aspoň je to legální, na rozdíl od různých “omotávek”
Ale zase na druhou stranu - nikdo ti to nenutí, nemusíš ty příspěvky ani číst, takže - buďto “slepá závist” nebo jsi převzal funkci vrchního “hatera” po @Trenér :)
Myslím, že tímto vláknem jen ztrácíš čas. :down:
 
Aspoň je to legální, na rozdíl od různých “omotávek”
Ale zase na druhou stranu - nikdo ti to nenutí, nemusíš ty příspěvky ani číst, takže - buďto “slepá závist” nebo jsi převzal funkci vrchního “hatera” po @Trenér :)
Myslím, že tímto vláknem jen ztrácíš čas. :down:
Poslední můj příspěvek v tomto vlákně:
Dnes jsem byl na hřišti a kávička a birel, potkal jsem tam
Www. Golfprovšechny. Cz

Vedoucí prodejny, hlavní prodejce, servis holí, custom fitting holí
A ukázal jsem mu omotávku, jestli to něčemu odporuje a jesli je to ready, řekl mi toto, že obdobně jsou omotány hole aston Martin koženou omotávkou , kde přesáhly také tvoří šroubovici a pokud toto není přímo určené na fixaci postavení rukou tak to ničemu nebrání to mít takto, zmiňoval pouze podélné žebro, ruber, že toto nesmí extrémně vystupovat.
Za druhé se mně zeptal, “ kolik mi tato omotávka ubrala úderů” tak jsem mu odpověděl, že mám ještě patovací zrcadlo a míč mezi předloktí a že si ještě něco dokoupím a bych mohl ubrat údery” tak jsme se tomu zasmáli, že určitě na PGA to nebude.
 
Vedoucí prodejny, hlavní prodejce, servis holí, custom fitting holí
A co to dokazuje? Je certifikovaný rozhodčí, pokud ano, tak jaké třídy?
Pravidla mluví jasně - rozdíl max. a min. průměru nesmí být více než 1mm (v “klidovém” stavu, tzn. bez stlačování čehokoliv).

Jen si příště nezapomeň provázek a křídu 🤔 🤭

Přeji pěkný zbytek dne a hezkou hru.
 
Vtipný, přitom sami toho prodávají hafo :)


Tak proč to prodává když je to k smíchu a k ničemu?
Ještě po rozhovoru s @bohumil.koval nestihli předělat webovky, ale prý už to z nabídky stáhli a nově nabízejí omotávku, provázek a křídu 🤭
Vše samozřejmě v kategorii „low price - high added value” v rámci marketingové strategie „vše za 10,- Kč” :D
 
Právě jsem se chtěl zeptat, pořád baví i s odstupem měsíce? Nezačalo ještě nudit?
 
Právě jsem se chtěl zeptat, pořád baví i s odstupem měsíce? Nezačalo ještě nudit?
Nezačalo nudit, je to super, cítím se jistější i při patech na grýnech při hře.
 
Dnes jsem byl v GolfHouse a mají tam koberec za 2000,- a „jamku“ za 670,- Kč. Snad si to pamatuji dobře.
 
karanténa bude dlouhá ... a tak jsem ho objednala
0817644B-D0CC-495E-8413-7781B6FABD1D.jpeg
 
Právě jsem se chtěl zeptat, pořád baví i s odstupem měsíce? Nezačalo ještě nudit?
Aktualizace - baví i po 10 měsících, a teď v „karanténě” je na to i spousta času ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom