Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Putter

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Asi není důležitější hole, nez putteru. Jaky mate? A jak jste svůj soucasny putter vybiraly? Nebo si on vybral Vás a byl to krásný golfový vztah na mnoho jamek?
 
ja mam Mizuno MP A-104, koupil jsem ho ze vzteku, kdyz jsem ve Msteticich zahral 39 puttu :D chtelo to zmenu, a slouzi jiz 3 roky :)
 
V bagu mam bettinardi mizuno c02 (coz je identicky model jako legenda bettinardi bb1).
Mam dome jeste dalsi dva bettiky: c01h a a01. Mam rad blady, a fakt zeru honeycomp face. :)

Neveril jsem jak moc na putteru zalezi. Roky jsem se pral s ruznymi odyssey puttery, ktere jsem designove mel moc rad, ale nefungovalo to. Tak sli do sveta.

PS: zena ma mallet putter tommy armour, ktery me az desi, jak mi sedi. Ale ego me nikdy nedovoli, abych s tim vylezl na hriste. Jeste by me nekdo videl!! :)
 
Karlos, imho skvely a nedoceneny putter.
 
Ručně kovaný a na míru fittovaný Miura KM - 007. Dárek k narozeninám, protože osobně bych se takovou věc nikdy neodhodlal koupit. A byť sžívání bylo náročné, tak se mi s ním hraje famózně!
 

Přílohy

  • FullSizeRender-2.jpg
    FullSizeRender-2.jpg
    623 KB · Zobrazení: 1.664
  • FullSizeRender-3.jpg
    FullSizeRender-3.jpg
    980,7 KB · Zobrazení: 1.699
Miura je nadhera. Kolik to stoji i s tim fittingem?

Clevelandy maji urcite ve webgolfu a na chodove. V golfarts vlastne tez. Ale verze bez insertu uz se dlouho nedela.. takze to uz asi na ebay.
Tedy ne ze by ta verze 2.0 a 3.0 byly spatne, jen je to mene "classic".
 
Ja momentalne putteru 5 :)

Machine M2A Steampunk 1of1 - americka "garazovka"




Scotty Cameron Studio Select Laguna 2
Scotty Cameron TeI3 Newport
T.P. Mills Softtail Custom
T.P. Mills Profesional Klassic - v bagu




a na takove to domaci hrani Spalding T.P.Mills 4 - momentalne se na nem ucim s dremelkou restaurovani :)
 

Přílohy

  • index01.jpg
    index01.jpg
    511,4 KB · Zobrazení: 1.603
  • index02.jpg
    index02.jpg
    545,8 KB · Zobrazení: 1.623
  • index03.jpg
    index03.jpg
    148,4 KB · Zobrazení: 1.627
Koukam, ze se tu schazi slusna parta gurmanu... 
Na T.P.Mills mam spadeno tez, chci ten co delali pro mizuno. 

Az tezko uverit, ze toto je forum k serveru "levny golf" :)))

Toams: Jinak ty umis restaurovat puttery? Co vsechno jde s temi starsimi klenoty udelat? 
Btw. To tellurium 3 jsem si chtel nadelit tez... na bestgolfu ho meli v bazaru za tisic neco. Zavahal jsem. :(
 
jan řekl:
Miura je nadhera. Kolik to stoji i s tim fittingem?

Clevelandy maji urcite ve webgolfu a na chodove. V golfarts vlastne tez. Ale verze bez insertu uz se dlouho nedela.. takze to uz asi na ebay.
Tedy ne ze by ta verze 2.0 a 3.0 byly spatne, jen je to mene "classic".
Ještě se dají normálně koupit http://www.webgolf.cz/puttery/cleveland-classic-hb-black-10-putter-drzeni-prave-delka-35, tohle by nemuselo být špatné http://www.golfuk.cz/detail/cleveland-tfi-2135-1-0-2016-1/, v recenzích samá chvála, ale nikde jsem k tomu neviděl prodávat ruce  :D

Ještě tady  :)  http://www.levnygolf.cz/bazar/35949/putter-cleveland-classic-1-pravy
 
Ruce furt neprodavaj :)

Jinak jestli me neco fakt zaujalo (z hlediska inovace), tak krom zmineneho TFI je to toto: http://www.mla.golf
 Ale hezke to tedy neni :)
 
No krasavci to nejsou a price taky nic moc, navíc nemají můj typ, krček s ofsetem.  :p
 
jan řekl:
Koukam, ze se tu schazi slusna parta gurmanu... 
Na T.P.Mills mam spadeno tez, chci ten co delali pro mizuno. 

Az tezko uverit, ze toto je forum k serveru "levny golf" :)))

Toams: Jinak ty umis restaurovat puttery? Co vsechno jde s temi starsimi klenoty udelat? 
Btw. To tellurium 3 jsem si chtel nadelit tez... na bestgolfu ho meli v bazaru za tisic neco. Zavahal jsem. :(
:)
Gurmanu? No nevim, koukni na puttertalk.com nebo golfwrx.com, sekce Putters, tam jsou gurmani :-D
Nez jsem si koupil ten Machine a prvniho Scottyho, tak jsem koukal prave na Betty pro Mizuno, ale tak nejak jsem se k tomu nedokopal. Nekdy bych ji chtel vyskouset, v republice jich par je ... honeycomb vypada fakt dobre a v kombinaci s F.I.T. face u Black Carbon serie je to pry totalni maslo.

"Gamer" Klassic, to je uhlikova ocel, CNC, pocit pri uderu paradni, mekky, ale neni to dute jako u insertu (proti tomu je Scotty jen predrazenej kram ... i kdyz takovou uhlikovou 009 bych bral, ale 50 klacku za patr fakt nedam).

Restaurovat patry fakt neumim, maximalne udelat "stamping" a vybarveni, ale to restaurovani je spis takove hrani. Ten Mills by totalne jety, takze je jenom obrouseny, ceka me jeste finis nejaka 800 smyrk rucne a pak bud sezenu propanovy horak a zkusim "torching" do fialova, nebo na to pecu a upecu jej v troube do zlatova. Ale to je vsechno plan tak na rok 2016, malymu je teprve 2,5 roku, takze to ma cas.

A co se tyce toho Tellyria, ten putter v Bestgolfu byl moc obouchany, loft ohly na 8 stupnu (asi po nem prejelo auto) a mel grip 2x po zivotnosti ... tak ted ma novej bilej Lamkin :) taky takovy hrackarsky projekt pro mladyho, protoze je strasne lehky, 320g hlava, jenom na rychle greeny, ale ma paradni shaft, ktery neni k sehnani.
 
jan řekl:
Ruce furt neprodavaj :)

Jinak jestli me neco fakt zaujalo (z hlediska inovace), tak krom zmineneho TFI je to toto: http://www.mla.golf
 Ale hezke to tedy neni :)
jinak delal se pruzkum a prumerna hrstka americkejch golfistu nejlip zahrala s putterem bez vsemoznejch udelatek a pomucek na mireni, maximalne s teckou nebo carkou na vrchni hrane oznacujici teziste nebo sweepspot.
A je mozne, ze maji pravdu, me se taky nejlepe hraje s putterem, ktery ma jen maly krouzek na vrchni hrane, nebo ted zkousim ten newport uplne bez niceho a taky dobry.
 
Mně se nejlépe patuje s novým patrem. Moc od něj nečekám a hraju. Podivuhodně to funguje. Po 2 měsících se začnu soustředit a chtít a jde to do kopru... :(
 
Tomasi, putter talk a spol znam, ale to jsou veci realite CZ vzdalene, proto to prekvapeni, ze tu nekdo sbira TPMka. :)
Kdyztak nekdy muzu prinest mou sbirku mizunardu. Mam v planu ji rozsirovat.
Scotty se mi moc nelibi, vyjimka jsou aktualni modely a naopak ty stare poctive kusy. Mam tez obdiv k tomu, ze nekdo umi udelat znacku, co prodava headcovery 10x draz nez konkurence puttery. :)
Takze uz vim, kde skoncil ten Tel3... ale za ty penize je to dobre. Ma vetsi cenu nez par set. Navic je to poctivy scotty.

Btw. Ten MLA putter se dostal na 3. misto v testu mygolfspye. Obecne ten opticky jev, co na to aplikovali neni vymysl. Uz jsem na to narazil v uplne jinych souvislostech. Sam aktualni zjistuji, ze intuitivni zamereni putteru ma pro me az prekvapive vysledky. Trenovat to muzu snadno: sundam bryle. :)

Btw. nevis jestli lze snadno konvertovat belly putter na bezny 32"?

PS: ja mam 2 a 4,5 stare holcicky... takze vse chapu.
 
Honzo,
ja proste nechtel patr, ktery ma kde kdo :) a ty dva kusy zatim nejsou zbirka, kdyz vyhraju ve sportce, to bude jina ...
Mne se taky SC jako takovy nelibi, vyjimkou jsou stare kousky, idealne uhlikove, pripadne ta 009, na tu bych si chtel nekdy sahnout. A co se tyce marketingu, Don je v tomhle mistr, vysit na headcover kdejakou blbost a hned je to limitka za sileny prachy. Nebo misto krcku navarit kus vystuze do betonu a prodat to za pulky maleho auta.

Ten TeI3 jsem chtel vyzkouset, jak ten tvar, Anser se mi zamlouva docela hodne (nebo Newport :D), tak i tu medenou vlozku.
Mam v kompu nejake modely patru, co jsem sam 3d-modeloval, resp. taky "ukrad", jeden Jandlovi, ten nejjednodussi, abych si pocvicil modelovani a pak jeste model Fin od Low Tide, taky okometricka kopie a mel jsem plan je poslat nekam na CNC, bud v oceli nebo v medi, kdyz je to takovej hit v US, ale ty ceny za frezovani, nic moc teda ... zatim u ledu. Muzu ti poslat nahledy.

Ten MLA fungovat muze, ta zamerovaci linie je kolma na smer patu, totez ale funguje u holeho patru, jen ta "cara" neni lomena a tvori ji vlastni telo patru, proto hraju s "blejdama" :)

Konverze belly patru na kratky obecne provest jde, zalezi, co je to za hlavu a kolik vazi (jestli ma vyndavaci zavazi nebo je to hrouda zeleza). 32" by mela mit tak 360g-380g, zalezi, jestli chces lehci, stred, nebo tezsi hlavu. Mne obecne vyhovuji stredni az jemne tezsi hlavy, hraju s 34" a 345g-355g, viz Scottyho tabulka (jen doplnim, vaha hlavy Studio Select / California bez zavazi je 320g).

Edt: gramatika ...
 
doktordee řekl:
Mně se nejlépe patuje s novým patrem. Moc od něj nečekám a hraju. Podivuhodně to funguje. Po 2 měsících se začnu soustředit a chtít a jde to do kopru... :(
Idealne nerozbalit a vratit do prodejny :)

Tzn. co 2 mesice kupujes novy?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom