Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Putter

Pockam, az ho pregripujes :D
Diky tomuto putteru jsem objevil sva stavajici zeleza...
:up: Ještě s přegripováním počkám, nejdřív chci zjistit, jestli mi vůbec bude vyhovovat.
 
Pochybujem ... to potom meria kazdy putter (staci mat znacku na hornej hrane aj dole na tele).
A kym nemas gyroskop alebo zkalibrovanu vodovahu v hlave, tymto presny naklon nezistis, to by tam fakt musela byt bublinka
 
Btw. tomuto systemu moc neholdujem (vyskusal som to davno na scottym, ked som si namaloval este jednu lajnu hore na hranu) garantuje jedine to, ze spojnica gulicka-ocko-oko je priamka, nic viac, tj. ak rukami zakladas konzistentne, tak ze aj hlavu das na furt to iste miesto. Len to cloveka rozptyluje, furt ladi poziciu.

Idealne nic alebo jednoducha bodka / kruzok na hornej hrane, vsetko ostane mi robi bordel v zalozeni :)
 
Plati celkem universalne: nic nebo carecka :)
 
Já zkoušel: nic, čárku, kolečko, čtvereček, dva čtverečky a dvě kolečka, a to poslední mi vyhovuje nejvíc. Ale upřímně řečeno si myslím, že je to jen psychologická záležitost. Neumožňuje mi to líp mířit, jen jsou mi ty dvě kolečka za sebou tak nějak sympatický. :p
 
Já zkoušel: nic, čárku, kolečko, čtvereček, dva čtverečky a dvě kolečka, a to poslední mi vyhovuje nejvíc. Ale upřímně řečeno si myslím, že je to jen psychologická záležitost. Neumožňuje mi to líp mířit, jen jsou mi ty dvě kolečka za sebou tak nějak sympatický. :p
A kosoctverecek? :p
 
To bude nejaka limitka, do kosoctverecku by sel kde kdo, zejo ;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Vypada to, ze jsme nasli diru na trhu.
Hovno se uz dela..
 
Som zabudol trosku updatovat :rolleyes:

Machine M2A Steampunk 1of1 - americka "garazovka"
Scotty Cameron Studio Select Laguna 2
Scotty Cameron TeI3 Newport - OUT
Scotty Cameron Studio Stainless Newport Beach 1.5
Scotty Cameron Bulls Eye Heavy Flange
Scotty Cameron Classics Napa
Mizuno Bettinardi Black Carbon BC5
Odyssey Metal-X #7 - u bracha ako darcek
T.P. Mills Softtail Custom
T.P. Mills Profesional Klassic - v bagu
 
Som zabudol trosku updatovat :rolleyes:

Machine M2A Steampunk 1of1 - americka "garazovka"
Scotty Cameron Studio Select Laguna 2
Scotty Cameron TeI3 Newport - OUT
Scotty Cameron Studio Stainless Newport Beach 1.5
Scotty Cameron Bulls Eye Heavy Flange
Scotty Cameron Classics Napa
Mizuno Bettinardi Black Carbon BC5
Odyssey Metal-X #7 - u bracha ako darcek
T.P. Mills Softtail Custom
T.P. Mills Profesional Klassic - v bagu

Neřeš je někdy na vycházky? Podle jakého klíče? Nebo ne? A dělají radost jen sběratelsky?
 
Na vychadzky ako “hulky”? :)
Obcas prihodim do bagu nejaky na overenie, ze ten hrdzavy Klasik je spravna volba, ale bavi ma to so vsetkymi (okrem #7, to bol krok vedla a tiez BC5, ten pojde asi coskoro z domu).
Softtail, Laguna, Newport Beach a Bulls Eye su v polickovom stave, tak s nim len taky jemny tukes na koberci zatial a asi si ich necham na dochodok, kedze uz snad kazdy vyrobca tam strka inserty, co nemam rad :D
 
Obecně jedny z těch hůře hratelných tvarů putteru (společně s Flange), nic neodpustí.
Ten vpravo dostane cocacolovou lázeň a pak se uvidí ... ten levý buď jen vyčistím nebo poputuje k profíkům, tak nebo tak, v obou případech pak skončí na zdi místo obrazu :D

Každopádně je to uhlíková ocel, takže super pocit a pri kobercových turnajích budou za hvězdy (až jednou budu mít nějakou patovací dráhu :rolleyes:)


IMG_4364_rs.jpg
 
Tak trochu zakopeme v histórii, obrazne aj doslova ...
Scotty sa pustil do remaku ikony, tak uvidime, zatiaľ to vyzerá na limitovaný wallhanger za 600 buckov :)

7736
 
Hraje tu někdo s putterem od Evnroll ? Já se celej zblblej z anglických videí těšil až si ho někde zkusím. Nakonec jsem si ho mohl zkusit v Golfhausu a bylo to pro mě velké zklamání.
Vím že to je subjektivní, ale jakýkoliv jiný putter ze stojanu mi na cvičném koberci přišel lépe hratelný.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom