Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Putter

A je u tatínka!

B3C99F60-99B2-4FEF-8D46-1B3EE7FA6B6B.jpeg

Už se těším na hřiště. Přišel akorát vcas. A to nejdůležitější je - je krásně zelenej!
 
A je u tatínka!

Zobrazit přílohu 4233

Už se těším na hřiště. Přišel akorát vcas. A to nejdůležitější je - je krásně zelenej!
Krásně načasované - zelený putter na Zelený čtvrtek! :up: a něco nového (no má být na sebe..), aby tě beránek nepokakal;) Těším se jak se s ním příští týden předvedeš;)
 
Tak, krása a aby se to nemlátilo nové hole,

Hele nevím. Musí se to zapracovat. A pak uvidím, jestli přijdou bratříčci. Mám představu, že dokonce ho jenom párkrát nejdřív vezmu na procházku a po pár měsících ho teprve opatrně položím na green a tak. :) Teď vážně, jsem zvědav, pocitově zatím fajn, těžký do hlavy, takže zatím ok, ale uvidíme, po první zkušenosti venku. Když to nepůjde, neva. Putterem to nebude. :)
 
Tak jsem si poridil prvniho Scottyho.
Detour Newport 2.5. Jde o dual metal konstrukci, blade s ocaskem.
Zajimava je risk, ktera je mirne prohnuta, mela by kopirovat trajektorii naprahu.
Uvidime :D

IMG_5433.JPG


IMG_5435.jpg


IMG_5436.jpg


IMG_5434.JPG
 
Tak jsem si poridil prvniho Scottyho.
Detour Newport 2.5. Jde o dual metal konstrukci, blade s ocaskem.
Zajimava je risk, ktera je mirne prohnuta, mela by kopirovat trajektorii naprahu.
Uvidime :D

Tenhle model je super na tuning insertu, vyndas ten hlinikovej hnus fialovej a das tam krasnej medenej insert zalicovanej i ze zadni strany s horni hranou, vahu ponechas, nebo muzes klidne trochu navysit ... takovej nerezovej TeI model.
Taky jsem po nem koukal, ale uz mam patru az moc :D
 
Tenhle model je super na tuning insertu, vyndas ten hlinikovej hnus fialovej a das tam krasnej medenej insert zalicovanej i ze zadni strany s horni hranou, vahu ponechas, nebo muzes klidne trochu navysit ... takovej nerezovej TeI model.
Taky jsem po nem koukal, ale uz mam patru az moc :D

Diky za tip. To jsem popravde vubec netusil, ale mas pravdu, ze je toho celkem dost.
Tak mozna z toho vykouzlim klasicky Newport. :)

Ja jsem obecne nikdy neresil inserty, ale koukam, ze existuje velmi slusny aftermarket, hlavne pro Odyssey puttery.
Za par kacek, putter jak novy. Napriklad zde: https://www.spryevo.com

PS: putteru neni nikdy dost... a ja jsem svou sbirku Bettiku nakonec rozprodal (nechal jsem si jen 2), takze mam volno. :D
 
Klasicky Newport? Myslis asi klasicky Anser, ze? :D

Jj, inserty sa daju vytunit, ale pri novom kto by to robil a pri starom je to, s vynimkou nejakeho blizsieho vztahu s patrom, uz zbytocne ...

P.S. A preco? Ja “zbierku” asi predavat nebudem, kto by to chcel? :D
 
Ha, nová zbraň právě dorazila! Jamky už nemají sebemenší šanci:)
 

Přílohy

  • Putter.jpg
    Putter.jpg
    283,8 KB · Zobrazení: 323
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom