Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Putter

Hraje niekto Napu resp. 8802 typ?
Zatial ostavam verny Millsu, ale z pleziru som si kupil staru fajfku (myslim tvar putteru, nie teplakovu supravu), tak ocakavam nejake Mickelsonovske typy do hry ;)

P. S. @jan, jakto prodal tri bettiny? Co to ma znamenat???
 
Já jsem si teď vyhlédl toto: MLA GOLF TOUR MALLET

product-tour-mallet_grande.jpg

https://www.mla.golf/collections/all-putters/products/tour-mallet


Jasně, abych zamezil pošťuchování do mě (všechno si píšu, kdo pošťuchuje!), patovat neumím - ne nemyslím, že mi to nějak pomůže. Ale hrozně se mi líbí a budu s tím na greenu určitě dobře vypadat! Pokud teda se pro něj rozhodnu. :)
 
Upraveno:
Já jsem si teď vyhlédl toto: MLA GOLF TOUR MALLET

Zobrazit přílohu 4027

https://www.mla.golf/collections/all-putters/products/tour-mallet


Jasně, abych zamezil pošťuchování do mě (všechno si píšu, kdo pošťuchuje!), patovat neumím - ne nemyslím, že mi to nějak pomůže. Ale hrozně se mi líbí a budu s tím na greenu určitě dobře vypadat! Pokud teda se pro ně rozhodnu. :)
Patr by měl odpovídat tvému stylu patování. Rozhodně jsem pro začít bladem. Jo a když to de, tak můžeš patovat čímkoli a když to nejde, tak Ti ani svěcená voda nepomůže
 
Patr by měl odpovídat tvému stylu patování. Rozhodně jsem pro začít bladem. Jo a když to de, tak můžeš patovat čímkoli a když to nejde, tak Ti ani svěcená voda nepomůže

Když nebude fungovat, nic se neděje - nekupuju si ho kvůli tomu, že bych si myslel, že mé patování je chybou putteru. Prostě se mi líbí a mám možnost si ho výhodně koupit, tak si udělám asi radost - prostě ho chci. A uvidím. Možností je hromada - vitrína, nosit ho pro parádu v bagu (spousta lidí takhle nosí 7-10 holí), poslat ho pak dál... uvidíme. Třeba se skamarádíme pak i na hřišti. :) Já to až tak neprožívám - to spíš mé okolí trpí, když vidí, jak patuju. :)
 
Patr by měl odpovídat tvému stylu patování. Rozhodně jsem pro začít bladem. Jo a když to de, tak můžeš patovat čímkoli a když to nejde, tak Ti ani svěcená voda nepomůže
Souhlas. Já myslím, že u patru, víc než u jakékoliv jiné hole, jde taky o to, abys ho měl rád, aby ti tak nějak subjektivně imponoval.;):D
 
Tak chlapci a děvčata. Dnes mi přišla nová pomůcka a je to,........, Butter putter!!!! Dám vědět jak funguje!
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Hraje niekto Napu resp. 8802 typ?
Zatial ostavam verny Millsu, ale z pleziru som si kupil staru fajfku (myslim tvar putteru, nie teplakovu supravu), tak ocakavam nejake Mickelsonovske typy do hry ;)

P. S. @jan, jakto prodal tri bettiny? Co to ma znamenat???
Tady nekdo ma delsi absenci (coz me nezajima, to at si vyresi pan tridni... ja mu pisi nepritomen).

Ono realne jsem se zbavil uz sesti betiku a stale mi dva zustaly. Zalusk mam ted na nejakyho Dasse... idealne bych chtel Zombee verzi. :)

Jinak 8802 se ted vraci... ukazoval mi ho @ati a je to pecka za ty penize. Nakonec bral SS#6, ktery vypada nemene uzasne. :)

@requo na MLA se moc tesime. ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom