Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Putter

Najnovsia akvizicia, nehrany (ak, tak len minimalne), sice bez HC, ale za tie peniaze ... bol za jednu "hospodu", rovnako ako ten Betti, takze 'must have'.
Pocitovo o kus tvrdsi nez tie Millsy, ale oproti Lagune maslo. Jedina chybka krasy, ze neodpusti ani maly mis-hit, clovek sa musi snazit (preto s nim TW trenoval a hral s Newportom o par patrov vlavo :))
 
Jeste "detaily"
 

Přílohy

  • IMG_1915_rs.jpg
    IMG_1915_rs.jpg
    419,7 KB · Zobrazení: 710
  • IMG_1916_rs.jpg
    IMG_1916_rs.jpg
    447,7 KB · Zobrazení: 686
  • IMG_1917_rs.jpg
    IMG_1917_rs.jpg
    463,8 KB · Zobrazení: 691
Tak hlasim, ze #7 souhlasi s poradim oblibenosti (a to ten Bullseye je #8 jen proto, ze jsem s nim jeste nehral).
Mozna je to jen o zvyku, ale jsem zvyklej na "blade", takze u blejdu zustanu asi a parohac pujde brachovi na zkousku (nebo na internet :))
 
OMG :) 
 

Přílohy

  • Screenshot_181.png
    Screenshot_181.png
    128,6 KB · Zobrazení: 630
Jj, ten znam, clanku o renovaci je na netu kopec. Ja se zastavil u toho brouseni na nejaky vyssi grit a pak uz jsem to nehrotil (btw. furt je v koute, jen tak na zkousku je v nem grafitovy shaft a ceka na zkraceni a ogripovani :))

Jinak s LaMontem jsem prohodil par emailu, fajn chlap a dost napomocnej.
 
Betti bc1 in da town :)
 

Přílohy

  • image.jpeg
    image.jpeg
    80,3 KB · Zobrazení: 494
  • image.jpeg
    image.jpeg
    71,3 KB · Zobrazení: 493
Pročítal jsem toto zlehka toto vlákno o putterech a zaujala mě jedna věc. Nevšim jsem si, že by někdo řešil vyvážení. V článcích na internetu, které jsem četl se to vždy uvádí jako poměrně důležitý parametr, ale ani zde ve fóru to zdánlivě nikoho netrápí a ani v žádných e-shopech se tento údaj neuvádí. Ne že bych si chtěl putter koupit pře e-shop ale zaráží mě to.
Chci si pořídit nový putter a myslím, že tuto hůl lze koupit leda tak, že si jí vezmeš do ruky, zkusíš si s ní párkrát máchnout a když si řekneš : "ÁÁÁch , to je vono" , tak si jí můžeš koupit. Mýlím se ?
 
Pročítal jsem toto zlehka toto vlákno o putterech a zaujala mě jedna věc. Nevšim jsem si, že by někdo řešil vyvážení. V článcích na internetu, které jsem četl se to vždy uvádí jako poměrně důležitý parametr, ale ani zde ve fóru to zdánlivě nikoho netrápí a ani v žádných e-shopech se tento údaj neuvádí. Ne že bych si chtěl putter koupit pře e-shop ale zaráží mě to.
Chci si pořídit nový putter a myslím, že tuto hůl lze koupit leda tak, že si jí vezmeš do ruky, zkusíš si s ní párkrát máchnout a když si řekneš : "ÁÁÁch , to je vono" , tak si jí můžeš koupit. Mýlím se ?
Nemylis se. Jeste bych doplnil, ze machnuti naprazdno je dle meho uplne jine nez do micku.

Putter chce vzdy zkusit... a je pravda, ze se tu o vyvazeni nemluvi, ale myslim, ze to i zde lidi resi napriklad pri nakupu (zejmena u malletu to povazuji za hodne dulezite). Second hand dava krasnou moznost koupit, zkusit a bez ztraty pripadne prodat.

Dalsi vec, co mnoho lidi neresi je zmena vyvazeni pokud nekdo zmeni delku. Bezne si lidi zkracuji ci prodluzuji putter (ono i zcela jiny grip a nasledne chyceni nize je defakto zkraceni). Tzn. koupit original 37" putter a pak jej zkratit na 32" nemusi byt vzdy ono.
 
Mě to vyvážení taky přijde podstatné. Blade mi nevyhovuje, mám raděj, když má hůl těžší hlavu a pracuje tak víc sama. Stejný to mám s tágem při kulečníku. Když vezmu do ruky jakejkoliv malet vyváženej do špičky, tak se taky necítím komfortně. Proto chci face balanced malet. Ale ani v bazarovejch inzerátech nikdo neudává vyvážení. Připadám si takovej ztracenej, jako bych byl jedinej, komu na tom záleží. Když jsem byl v březnu v Malaze, zašel jsem tam do shoppu, kde měli na krámě snad 50 putterů. Jeden od Pingu a jeden od Odyssey byl z kategorie "ÁÁÁch", ale byly oba přes 250éček. Bohužel jsem nebyl dost inteligentní, abych si napsal přesně typ a mohl se následně podívat po inzerátech, nebo výhodnějších cenách třeba v tom clubhouse-UK.:confused:
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ale ani v bazarovejch inzerátech nikdo neudává vyvážení. Připadám si takovej ztracenej, jako bych byl jedinej, komu na tom záleží.

Podle me se to neudava, neb je to dane typem hole... osobne neznam putter, kde nelze dohledat jeho vyvazeni, resp. stejny model ma jine vyvazeni.
Pozn. jine uchyceni shaftu nepokladam za "stejny model" :)

Jinak souhlasim, taktez mallet jedine faceballance. Nekde jsem cetl, ze to zda face ci neface tez souvisi s prirozenym svihem jednotlivce... nekdo dela caru, jiny krivku atp.
 
Pro všechny ty, co si myslí, že jejich puttování stojí za....
V tom případě by měl být povinnou výbavou většiny z nás:cry::p:D:D:D
Ale myslím, že přednost bychom měli dát jednoumu konkrétnímu, o kterém se to říká veřejně ... :p
 
Prvni putter, co nelze a puttuje jak vypada!! :D
 
Prosím odvážné, o kom že je řeč?
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom