Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Putter

Torching, je to sice wedge, ale zelezo jako zelezo ...



A tady je tabulka barev, do kterych se muze ocel zabarvit.

steel_tempering_colour_chart.png


Jo, jeste poznamka, u uhlikove ocele to vyskoci hned, u nerezu to trva 10x dyl
 
Myslis, ze by s timto slo neco udelat?
 

Přílohy

  • image.jpeg
    image.jpeg
    291,3 KB · Zobrazení: 1.040
  • image.jpeg
    image.jpeg
    287,5 KB · Zobrazení: 1.023
Tak neco urcite slo :)
Je to uhlikova ocel s niklovym povlakem, ktery uz sem tam posel, takze mistama rezne. Od vyrobi tam byl jeste prusvitny lak, ale pocitam, ze ten uz je davno pryc. Rez sundas klidne kolou, jemnou ocelovou vlnou, nebo i houbickou na nadobi (tou zelenou drsnou stranou), ale jemne!!! :)
Co je ten bordel na uderove plose? Na mobilu to moc nepoznam.
Jinak jestli se chces zbavit i tech dulku, tak jedine pasova a kotoucova bruska, nebo ruco smyrky a pilniky. Kazdopadne tim castecne sundas i ten nikl, takze ho budes muset sundat cely, piskovanim nebo nekdo, kdo dela pokoveni, ti to sunda (lepsi, zachovas frezovani).
Takze bud mas strasne moc casu a k dispozici strojarskou dilnu, nebo to posles nekomu na revitalizaci, nebo ho prodas ...
A nebo ho nechas tak, jak je, jenom sundas tu rez, naolejujes a smytec
 
Ty fotky jsem umyslne udelal tak, aby to bylo hodne videt. Skutecnost je o dost lepsi, ale ne dobra.

Face zadne dulky nema, je to combo honeycomp facu s tim jak z toho leze dolu to pokoveni (??). Mam jeste druhy, ktery je jak novy a face se proste hezky blyska :))

Jinak vtipne u tech betti je, ze se kus od kusu (serie?) opravdu vyznamne lisi. Odstiny, barva, tloustka pisma..

Posledni moznost je to nechat byt :)) Dilnu nemam, prodat je to nesmysl. Navic tento jsem kupoval relativne draho. Byl "dobre" na focen a slo to postou..
 
Tak jedine sundat nikl a udelat jej znovu, jestli je to opryskany.
Btw. Betti jsou delany vsechny na CNC s rovnakym vyrobnim postupem, neni to limitka na kterou sahl sam velky Robert, to s tim lisenim se mi pripada trochu divne, i kdyz Betti se az tak nefejkuji
 
Cnc je tvar, ten zbytek ma velky podil rucnim prace.
Fake to neni urcite. Betti se nefakovali takra vubec, navic fakovat na cnc masine je vazne super business. :))

To s tim niklem tady nekdo umi?
 
Tento topic to riesi tiez. Je dost mozne, ze ta zmena farby je zapricinena absenciou toho "clear coat-u", a to pismo, jedine, ze by to niekto viac prebrusil, inak ako si pisal, CNC je CNC, a asi nebudu menit program pre malu zmenu fontu.

Inak napis do nejakej galvanovne, aj v okoli Prahy / v Prahe je ich dost.
 
O tvaru tu rec neni.
Pismo se dela vylitim barvy do vyfrezovane ryhy. Tam jsou rozdily videt i u jinych vyrobcu. Casto je to rucni prace.

Zkusim, i kdyz otazka zda to ma ekonomicky vyznam.
 
Tloustka, neboli sire fontu je vec tvaru ;) myslis asi hloubku vyliti barvou.
A neboj, vim jak se "obarvuje" u "lepsich" vyrobcu :)

Pocitej v radu stokorun (ale ne 1-2), zalezi od pripravy.
 
Nemas nejaky odkaz before/after?
Nechce se mi to nekde nechat jen tak zprasit... A shaft asi ven, coz? :)
 
Shaft stopro ven. Primou referenci na galvanovnu nemam, zkus nejakeho motorkare, ti maji prehled.
Nebo napis Jandlovi, co dela patry, u nej to nebude za dve stovky, ale zase prace bude kvalitni
 
Hod mi kdyztak do PM na nej kontakt. Idealne pokud znas nejaka dobra vlakna, kde si o tom lze neco precist a videt jake jsou moznosti. 
 
To si ted takhle jdu po ebay a najednou Betti BC3 za 59 GBP! 
Tak uz je na ceste :))
 
jestli je v supr stavu, tak tezka zavist ... i kdyz ja bych uz sedmy patr fakt neuzivil :D
 
Krasnych putteru neni nikdy dost a na hriste preci muzes brat i 14 holi! :) 

Stav rozhodne ne zly. Realitu ale clovek pozna az na zivo... Btw. s novym SS gripem. 

s-l500.jpg


s-l500.jpg
 
to jo, ja vozim v aute ten TeI3 jen tak na hrani s malym, kdyz jdeme na putting a v bagu toho Millse, a uz jsem mel nutkani do bagu vrazit oba dva :)
jinak ten klacek vypada hezky, i kdyz nejsem fanda malletu ... a ani SS, neni nad tenkej Lamkin, GP nebo GP-SC. Ted mam dilemu, jesli nenasadit Pistolero, dva nove z UK mi lezi ve skrini a mam dilemu "kam s nima" :)
 
Jako me by novy obyc winn avs midsize udelal tez vetsi radost, ale u tech starsich bettiku je jakykoliv novy grip prijemny bonus. Puvodni winnak se totiz dost rychle nicil, a kdyz i vydrzel, tak byl spinavy / neumytelny. Smula je headcover, neb rada BC mela indivindy kus per model, takze to sehnat nepujde a bude jiny.
SS jsem nikdy realne nehral, uvidime... kdyz z toho vsichni tak blazni.

Blade bude take... ;) chci min BC2ku.
 
winn mam ted na tom Klassicu, Excel Midsize a pujde dolu, jen co se na nem objevi nejaky oderek. a kdyz mi nesedel povrch winn, SS je nemlich to samy.
headcovery jsou na ebay pro BC sem tam vidavam, tak musis jen cekat ...

mne by udelala radost BB1 :) ale jak rikam, to by muselo jit neco z domu, nebo udelam preddavek na dedictvi :D
 
Origo BB1cku bych chtel tez, idealne tu novou zeleno-cernou. Nicmene zrovna BB1 si velmi drzi cenu, takze casto je lepsi pockat na vyprodej, co ted bude u modelu 2014-15.  

Jinak Betti BB1 = Mizunardi C-02    
 
Tak BC3 at home a prvni dojmy dobre vcetne toho SS 1.0 gripu. Asi prvni mallet po Ody #7 ktery bych si umel predstavit v bagu. Nicmene C-02 je zatim jista, tak nebudu kravit.

Dalsi betik v drazbe... to vypada na uspesny mesic! :))
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom