Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Putter

alda

Guru fóra
Dlouho si pohravam s myslenkou na novy putter.
Problém je jaky. Bude to urcite blade. Libil se mi vždy Ping, ale když v realu veznu nove typy do ruky uz tak pritazlive nejsou.
Pak si rikam Odyssey. A taky na webu vypadaji pekne ale když to veznes do ruky tak to není ono. Jedine snad PROTOTYPE ujde. Ale dnes jsem v prodejne narazil na putter Cleveland a vyzkousel jsem jejich nove puttery TFi 2135 - 1.0 a TFi 2135 - 8.0
Hlavne ten druhy mi perfektne sedl do ruky ac je nezvykle tezky (abych ho na konci 18 ještě udrzel :):):) ). Mate s nim nejake zkusenosti?
Další varianty by bylo něco od Scotty ci Bettinardiho.
 
Cleveland je dost dobra volba za ty penize.

Jinak betti ci scotty jsou klasika, ale stoji to 3x tolik a scotty z druhe ruky je slusne riziko faku.

Jeste doporucuji zkouknout mizuno a series (napr. V cechii). To jsou top puttery srovnatelne s betti/SC a mnohem lepsi cena. Ty nejnovejsi cerne modely jsou nadherne.

Za 4990,- milled mizuno putter je dost dobre:
https://www.golfgear.cz/
 
Tak z debat vypada, ze je asi riziko kupovat na ebay puttery aby clovek si neporidil fake.

Takze rikate, ze Cleveland s medenou vlozkou není spana varianta? Cena je dobra...
 
Jestli ti sedi, pak neni co resit. Kupovat to na blind je vzdy osemetne.
U bettinardi strach mit nemusis, fake temer neexistuji.

Kolik chtej za toho clevelenda?
 
V prodejne ho měli za 200 ecek. Na webu all4golf jsem ho nasel v akci 178 ecek. Teoreticky bych si odecetl DPH takze ten putter v8 by vysel na 4 tisice. a ta v1 stoji 135ecek

Nejlepsi varianta by byla Bettinardi Studio Stock 2 Golf Putter nebo Bettinardi BB1 2016 jak je proveden v cerne barve se zelenym pismem, ale to tak koupit primo v Americe
 
Možná mě ukamenujete, ale podle mého je úplně jedno jaký máš putter, když mu budeš věřit a budeš mít den, tak ti to tam bude padat.  Když né tak to budou zmrliny, bude ti to vojíždět jamku z obou stran, můžeš se stavět na uši a kdyby jsi měl putter za 999000 kč ( ano není to chyba, měl jsem ho v ruce) tak ti to tam prostě padat nebude. 
 
Alda: to asi neni cena za cleveland, ne?
Jako betti za 200e je uz ok deal. Ale bez vyzkouseni bych do toho nesel. I kdyz bb1 je celkem na jistotu.

Hell: covece, ja jsem si to vzdy myslel... mel jsem putter, co jsem uplne miloval, ale nikdy se to nepotkalo s zadnym vysledkem. Myslel jsem si, ze jsem na putting totalni drevo. Vymena za jiny, v te dobe mene sympaticky a hle... score slo slusne dolu. A zjistil jsem, ze nejsem totalni drevak, jen drevak. :)))
Ale urcite souhlas, ze ani putter to za tebe neuhraje... ale najedeje umira posledni. A dokud si nekoupis vsechny, tak to nevis jiste! :)))
 
Ta cena se ti zda vysoka za Cleveland?
http://www.all4golf.de/shop/2267405/?p=2&s1=cleveland

Jinak souhlasim asi s tim, ze nove věci Ti zrejme nepomohou zlepsit rapidne hru. Vidim to na známých, jeden ma vybaveni poslední za 50 litru a druhy koupil sadu v bazaru za 2500. Ale ten druhy uz ma Hendicap 7 a druhy daleko nad 10. Takze to bude jen hlavou asi :)
Ale zase na druhou stranu si clovek udela alespoň radost ...
 
Mel jsem v hlave cenu blade verze v USD. Pokud ti sedi, neni co resit. Jinak je jasne, ze cena pujde dolu s casem. Ted je to novinka.

Ja mam ted oci pro ty nova mizuna. :)
 
Myslím si, že aby se mi dobře patovalo musím se s putterem dobře cítit. Jak technicky tak vizuálně. Mě se moc líbí putrery odysey White Hot 2Ball. Nemáte ho někdo nebo nevíte, kde by se dal zkusit v ruce, abych splnil i druhou podmínku a mohl si ho pořídit?
 
Myslím si, že aby se mi dobře patovalo musím se s putterem dobře cítit. Jak technicky tak vizuálně. Mě se moc líbí putrery odysey White Hot 2Ball. Nemáte ho někdo nebo nevíte, kde by se dal zkusit v ruce, abych splnil i druhou podmínku a mohl si ho pořídit?

já ho mam... zatím teprve 2 týdny, takže s ním nemám nic moc odehráno a počáteční pocity jsou super... klidně ho půjčím, když se někde potkáme, ale asi nebudeš chtít :) já hraju na levou stranu :)
 
já ho mam... zatím teprve 2 týdny, takže s ním nemám nic moc odehráno a počáteční pocity jsou super... klidně ho půjčím, když se někde potkáme, ale asi nebudeš chtít :) já hraju na levou stranu :)
Na vyzkoušení to asi nebude :D:D:D, ale možná by mi stačilo se s ním pomazlit :D:D:D. Nejedeš náhodou na akci 19.Jamky do Boleslavi nebo na Kuňku?
 
Sice jsem Clevelandista, ale nikdy jsem nebyl nejaky jejich putter lover.
Nicmene tyto posledni kusy me fakt zaujaly... ten face je proste uzasnej!
https://mygolfspy.com/first-look-cleveland-tfi-2135-satin-putters/

Cleveland-TFi-Putters-7-1236.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom