Putter

alda

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Dlouho si pohravam s myslenkou na novy putter.
Problém je jaky. Bude to urcite blade. Libil se mi vždy Ping, ale když v realu veznu nove typy do ruky uz tak pritazlive nejsou.
Pak si rikam Odyssey. A taky na webu vypadaji pekne ale když to veznes do ruky tak to není ono. Jedine snad PROTOTYPE ujde. Ale dnes jsem v prodejne narazil na putter Cleveland a vyzkousel jsem jejich nove puttery TFi 2135 - 1.0 a TFi 2135 - 8.0
Hlavne ten druhy mi perfektne sedl do ruky ac je nezvykle tezky (abych ho na konci 18 ještě udrzel :):):) ). Mate s nim nejake zkusenosti?
Další varianty by bylo něco od Scotty ci Bettinardiho.

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Cleveland je dost dobra volba za ty penize.

Jinak betti ci scotty jsou klasika, ale stoji to 3x tolik a scotty z druhe ruky je slusne riziko faku.

Jeste doporucuji zkouknout mizuno a series (napr. V cechii). To jsou top puttery srovnatelne s betti/SC a mnohem lepsi cena. Ty nejnovejsi cerne modely jsou nadherne.

Za 4990,- milled mizuno putter je dost dobre:
https://www.golfgear.cz/

alda

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Tak z debat vypada, ze je asi riziko kupovat na ebay puttery aby clovek si neporidil fake.

Takze rikate, ze Cleveland s medenou vlozkou není spana varianta? Cena je dobra...

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Jestli ti sedi, pak neni co resit. Kupovat to na blind je vzdy osemetne.
U bettinardi strach mit nemusis, fake temer neexistuji.

Kolik chtej za toho clevelenda?

alda

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
V prodejne ho měli za 200 ecek. Na webu all4golf jsem ho nasel v akci 178 ecek. Teoreticky bych si odecetl DPH takze ten putter v8 by vysel na 4 tisice. a ta v1 stoji 135ecek

Nejlepsi varianta by byla Bettinardi Studio Stock 2 Golf Putter nebo Bettinardi BB1 2016 jak je proveden v cerne barve se zelenym pismem, ale to tak koupit primo v Americe

Helldriver

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
Možná mě ukamenujete, ale podle mého je úplně jedno jaký máš putter, když mu budeš věřit a budeš mít den, tak ti to tam bude padat.  Když né tak to budou zmrliny, bude ti to vojíždět jamku z obou stran, můžeš se stavět na uši a kdyby jsi měl putter za 999000 kč ( ano není to chyba, měl jsem ho v ruce) tak ti to tam prostě padat nebude. 

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Alda: to asi neni cena za cleveland, ne?
Jako betti za 200e je uz ok deal. Ale bez vyzkouseni bych do toho nesel. I kdyz bb1 je celkem na jistotu.

Hell: covece, ja jsem si to vzdy myslel... mel jsem putter, co jsem uplne miloval, ale nikdy se to nepotkalo s zadnym vysledkem. Myslel jsem si, ze jsem na putting totalni drevo. Vymena za jiny, v te dobe mene sympaticky a hle... score slo slusne dolu. A zjistil jsem, ze nejsem totalni drevak, jen drevak. :)))
Ale urcite souhlas, ze ani putter to za tebe neuhraje... ale najedeje umira posledni. A dokud si nekoupis vsechny, tak to nevis jiste! :)))

alda

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Ta cena se ti zda vysoka za Cleveland?
http://www.all4golf.de/shop/2267405/?p=2&s1=cleveland

Jinak souhlasim asi s tim, ze nove věci Ti zrejme nepomohou zlepsit rapidne hru. Vidim to na známých, jeden ma vybaveni poslední za 50 litru a druhy koupil sadu v bazaru za 2500. Ale ten druhy uz ma Hendicap 7 a druhy daleko nad 10. Takze to bude jen hlavou asi :)
Ale zase na druhou stranu si clovek udela alespoň radost ...

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Mel jsem v hlave cenu blade verze v USD. Pokud ti sedi, neni co resit. Jinak je jasne, ze cena pujde dolu s casem. Ted je to novinka.

Ja mam ted oci pro ty nova mizuna. :)

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
P/L
Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Myslím si, že aby se mi dobře patovalo musím se s putterem dobře cítit. Jak technicky tak vizuálně. Mě se moc líbí putrery odysey White Hot 2Ball. Nemáte ho někdo nebo nevíte, kde by se dal zkusit v ruce, abych splnil i druhou podmínku a mohl si ho pořídit?

Basty10

Člen fóra
Jméno
Roman
Přijmení
Hnilo
Rok ZK
2016
HI (HCP)
23,3
P/L
Levák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Myslím si, že aby se mi dobře patovalo musím se s putterem dobře cítit. Jak technicky tak vizuálně. Mě se moc líbí putrery odysey White Hot 2Ball. Nemáte ho někdo nebo nevíte, kde by se dal zkusit v ruce, abych splnil i druhou podmínku a mohl si ho pořídit?
já ho mam... zatím teprve 2 týdny, takže s ním nemám nic moc odehráno a počáteční pocity jsou super... klidně ho půjčím, když se někde potkáme, ale asi nebudeš chtít :) já hraju na levou stranu :)

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
P/L
Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
já ho mam... zatím teprve 2 týdny, takže s ním nemám nic moc odehráno a počáteční pocity jsou super... klidně ho půjčím, když se někde potkáme, ale asi nebudeš chtít :) já hraju na levou stranu :)
Na vyzkoušení to asi nebude :D:D:D, ale možná by mi stačilo se s ním pomazlit :D:D:D. Nejedeš náhodou na akci 19.Jamky do Boleslavi nebo na Kuňku?

Basty10

Člen fóra
Jméno
Roman
Přijmení
Hnilo
Rok ZK
2016
HI (HCP)
23,3
P/L
Levák