Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Putovní Notýsek 2017

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Putovní Notýsek 2017!
---
Ahoj, dobrý den, tak jsem se Ti dostal konečně do ruky. Jsem Putující notýsek 19jamky.cz - českého golfového fóra č. x/2017. Rád s Tebou projdu jedno hřiště a čem je potřeba do mě vepsat zážitek a případně připojit vzkaz ostatním, fotku.... a pak mě prosím předej dál. A když napíšeš mým rodičům na www.19jamka.cz, kde právě jsem, budu rád, mají o mě strach! A pojď už hrát! Hezkou hru!
  1. popiš svoji hru na jednom hřišti, uveď jméno, místo, jak si hrál, datum a přidej razítko resortu!
  2. volitelně: vyfoť svůj vzkaz (to co jsi do notýsku napsal) a přidej foto do fóra na www.19jamka.cz
  3. předej mě pak dalšímu golfistovi a hurá na jiné hřiště!
PS: Kdy se ztratím, nebo budu u plný, tak mě pošli prosím na adresu: 19jamka.cz (Šatalovi), Ciolkovského 858/8, 16100 Praha 6, info@19jamka.cz
---

Pro rok 2017 bude do světa vyslána emise šesti Notýsku, číslo 1-6 - je to rarita, pouze osobní předání a psaní rukou. Jak se Notýskům bude dařit, jaká hřiště navštíví, jací hráči je dostanou do ruky? Kdo ví, ale určitě se podívají na spoustu krásných hřišť a budou v rukou samých dobrých golfistů. kteří je budou opatrovat jako oko v hlavě a předají ho dál! :)


Putovní Notýsek č. 1/2017

Putovní Notýsek č. 2/2017


Putovní Notýsek č. 3/2017


Putovní Notýsek č. 4/2017


Putovní Notýsek č. 5/2017


Putovní GOLFnotýsek č. 6/2017


---
PS: Úvodní příspěvek je průběžně udržován a mapována je trasa každého z Notýsků!

notysek.jpg
 
Upraveno:
Tak pánové (@JanKostalCZE, @macdav, @honza62, @RobertSlajs a já ), putovní notýsky, už jste předali dalším v pořadí? Pěkně je vyšlete na jejich cestu, fotky sem, kdo má!

Můj dostal Martin Randáček, vítěz túry SunSet, tak uvidíme, kde se objeví. :)
 
Tak pánové (@JanKostalCZE, @macdav, @honza62, @RobertSlajs a já ), putovní notýsky, už jste předali dalším v pořadí? Pěkně je vyšlete na jejich cestu, fotky sem, kdo má!

Můj dostal Martin Randáček, vítěz túry SunSet, tak uvidíme, kde se objeví. :)
Ja na to zapomnel :( jdu to napsat a vecer predam dal :)
 
Napsáno mám, dneska večer si vyhlídnu oběť a předám ;)
taky mam napsano, vecer se ho poslu dal :)
 
Fotku napsaného pls... když nedoputuje Notýsek až na konec, své cesty, tak o záznamy přijdeme. :)
 
Taky mám napsáno, ale teď zrovna moc pracuju. Ani né tak moc, ale dlouho. Golfík možná o víkendu. Snad najdu vhodného obdarovaného
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom