Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Půjdete se podívat na Czech Masters 2020?

Půjdete se podívat/hrát/pracovat na Czech Masters? :)


  • Hlasovalo
    34

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
cm2022.png


D+D Real Czech Masters
čt 18. - ne 21.8.2022
Albatross Golf Resort - https://albatross.cz/cs/

---

Půjdete se podívat, hrát, pracovat? Kdy? Těšíte se?
 
Jako každý rok jsem tam chtěl jít a nakonec dal přednost vlastní hře...
 
Mám to stejně jako Jarda, ale aspoň 1 den na chvíli dám, jen ještě nevím kdy - možná středa? :). Není letos 2022? :D

Btw, nemáte někdo info o fittingu, co tam pravidelně probíhá?
V minulosti bylo potřeba dělat rezervace, ale letos nikde nic nemůžu najít - ve vesničce má být ImGolf a GolfArts, ale kdo ví jestli to jde přes ně...
 
Když to bývalo ještě v Čeladné, tak jsem se byl podívat každý rok. Nyní je to pro mne dost z ruky. 😐
 
Nepůjdu, opět.
Minulý rok, jsem to zrušil kvůli práci, tento rok jsem se těšil, ale žena naplánovala prodloužený víkend, já termín odsouhlasil a zapomněl, že je Czech Masters. :D:D
Tak snad za rok. ;);)
 
Vynechal jsem ze zd.důvodů jen jednou, ale letos nevím, jestli to zvládnu. Ale kdyby ne, byla by to velká škoda. Letos tam nebude můj favorit, ale Poultera na živo bych vidět rozhodně chtěl. Už nechodím v neděli a to hlavně kvůli fanouškům. Nejraději mám pátek. Boj o cut mě baví 👍 A nemám to zase tak daleko. Na Moravu bych asi nejel!
 
Ve čtvrtek po poledni vyrazím...snažím se každý rok, čtvrtek únkem z práce...čtvrtek/pátek přece jen méně lidí...když bývala Čeladná, tak jsem jezdil s kamarádem a vždy cestou tam a zpět hrál (Ostravice, Olomouc)...líbí se mi ta atmosféra, ten klid, prostředí...prostě golf...už se těším...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom