Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz První oběť boje proti pomalé hře? Uspěchaný Hovland

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
První oběť boje proti pomalé hře? Uspěchaný Hovland (GolfExtra.cz)

Od minulého týdne platí na European Tour nová pravidla ohledně boje proti pomalé hře. A jejich první obětí se možná trochu nečekaně stal norský golfový supertalent Viktor Hovland. Sice nedostal trestnou ránu, ale připustil, že jeho výkon v Abú Zabí byl ovlivněn.

Pokračovat ve čtení...
 
Tak, to je super ten GPS lokátor , jsou sporty , kde to už funguje tj omezení času hry ( basketbal a tenis) a jsou sporty kde to je na posouzení rozhodčího házená a dosud golf a je to jen dobře že to někoho napadlo, jen bych jim to dal na bag s počídadlem času a barvami žlutá a červená , přesně dle článku po prvním překročení času žlutá barva a po druhém červená a na na počítadle by se objevilo +1 tj jedna trestná za opakované překročení času.
 
... jen bych jim to dal na bag s počídadlem času a barvami žlutá a červená , přesně dle článku po prvním překročení času žlutá barva a po druhém červená a na na počítadle by se objevilo +1 tj jedna trestná za opakované překročení času.
Myslíš, že toho tlaku je na málo 🤔 Myslím, že upozornění od rozhodčího je pro začátek postačující.

A co takhle Bohouši takto🤭
0F3F7B7C-3563-40A7-970C-581B1A60F9E0.gif
 
Tento problém byl i u tenisu, kde počítadlo měl pouze rozhodčí, teď je to viditelné pro všechny, jako u basketbal a je po problémech nikdo nemá tlaky , pouze někde, je vidět, že pokud se budou gentelmani chovat obdobně tlaky zůstanou. Nevím proč by to nemohlo být tranparentní
 
Tak, to je super ten GPS lokátor , jsou sporty , kde to už funguje tj omezení času hry ( basketbal a tenis) a jsou sporty kde to je na posouzení rozhodčího házená a dosud golf a je to jen dobře že to někoho napadlo, jen bych jim to dal na bag s počídadlem času a barvami žlutá a červená , přesně dle článku po prvním překročení času žlutá barva a po druhém červená a na na počítadle by se objevilo +1 tj jedna trestná za opakované překročení času.

Nezapomeň, že se přístup (minimálně důsledky v praxi) zpřísnily v průběhu túry. Je to citlivé. Oprávněně se každý může bránit, proč to nebylo aplikováno i na předchozí kola.
 
Upraveno:
Tento problém byl i u tenisu, kde počítadlo měl pouze rozhodčí, teď je to viditelné pro všechny, jako u basketbal a je po problémech nikdo nemá tlaky , pouze někde, je vidět, že pokud se budou gentelmani chovat obdobně tlaky zůstanou. Nevím proč by to nemohlo být tranparentní
Jak docílíš transparentnosti? Tím, že se bude někde na tabuli odpočítávat čas? Ok.
Jenže - kdy přesně začít měřit? Takže každý hráč bude mít svého časoměřiče? I kdyby ho měl každý flajt, tak si spočítej kolik rozhodčích by na turnaj bylo třeba.
 
Přesně takhle to nešlo i v tenise od kdy počítat čas , najednou to jde, už v článku je psáno, že byli vybavení GPS LOKATORY, takže u nich taky nebyl non stop rozhodčí. Jsme v 21 století a je to jen o hw a sw a samozřejmě o “ gentelmanech” = pravidla .
ono to zavedou na turnaji pokusně, tak jako teď a vyhodnoti , kolik toho nešlo , zkostnatělí se brání , buď se přizpůsobí nebo nebudou.
Mj. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a nevím, kde ještě.tam to TAKY nešlo a ejhle najednou je to přínos.
 
Prodlev ve hře je více a nejde o sekundy. Např hledání míče od kdy počítat....A zde je větší prodleva než před patováním.
Tak to je jasně definovyný. Od příchodu hráče k místu hledání.
 
Přesně takhle to nešlo i v tenise od kdy počítat čas , najednou to jde, už v článku je psáno, že byli vybavení GPS LOKATORY, takže u nich taky nebyl non stop rozhodčí. Jsme v 21 století a je to jen o hw a sw a samozřejmě o “ gentelmanech” = pravidla .
ono to zavedou na turnaji pokusně, tak jako teď a vyhodnoti , kolik toho nešlo , zkostnatělí se brání , buď se přizpůsobí nebo nebudou.
Mj. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a nevím, kde ještě.tam to TAKY nešlo a ejhle najednou je to přínos.
Nemá cenu ti odporovat je to zbytečné. Sice nevím, jak bys chtěl automaticky měřit čas na úder pomocí GPS, ae třeba máš nějakou patentovanou metodu.

Ale zarazila mě jedna věc a to uvedení hokeje.
Tomu nějak v souvislosti s tvým příspěvkem, jak se neměřilo a teď ano, nerozumím.
Já, co si pamatuji (a že už si pamatuji dost dlouho), tak měření času v hokeji začíná vhozením touše (puku) a končí písknutím rozhodčího. Uniklo mi něco? 🤔
 
Nemá cenu ti odporovat je to zbytečné. Sice nevím, jak bys chtěl automaticky měřit čas na úder pomocí GPS, ae třeba máš nějakou patentovanou metodu.

Ale zarazila mě jedna věc a to uvedení hokeje.
Tomu nějak v souvislosti s tvým příspěvkem, jak se neměřilo a teď ano, nerozumím.
Já, co si pamatuji (a že už si pamatuji dost dlouho), tak měření času v hokeji začíná vhozením touše (puku) a končí písknutím rozhodčího. Uniklo mi něco? 🤔
Ano zavedení videorozhodčí , zapomněl jsi v té horlivosti i na fotbal tam je taky jenom videorozhodčí a navíc oproti hokeji někdy i hodinky jež signalizují, že míč překročil čáru v brance. Tak toto ti uniklo , protože to je to co zavedli proti takovým oponentům, a přesto to pár snaživých a neodbytných zavedlo. je vidět, že jsi článek nečetl, jinak bys jinak oponoval, tady je pasáž na kterou jsem reagoval:

Pokud to ještě nevíte, European Tour se rozhodla začít hlídat tempo hry. A to opravdu pečlivě. Flighty sledují na hřišti GPS lokátory, které monitorují jejich pohyb na hřišti, a pokud jeden hráč dvakrát během turnaje překročí limit pro zahrání rány, dostane jednu trestnou

A aby ses dozvěděl co to je za zařízení a jak se bude dále vyvíjet musíš zajet za poskytovatelem zařízení.
 
Ano zavedení videorozhodčí , zapomněl jsi v té horlivosti i na fotbal tam je taky jenom videorozhodčí a navíc oproti hokeji někdy i hodinky jež signalizují, že míč překročil čáru v brance. Tak toto ti uniklo , protože to je to co zavedli proti takovým oponentům, a přesto to pár snaživých a neodbytných zavedlo. je vidět, že jsi článek nečetl, jinak bys jinak oponoval, tady je pasáž na kterou jsem reagoval:

Pokud to ještě nevíte, European Tour se rozhodla začít hlídat tempo hry. A to opravdu pečlivě. Flighty sledují na hřišti GPS lokátory, které monitorují jejich pohyb na hřišti, a pokud jeden hráč dvakrát během turnaje překročí limit pro zahrání rány, dostane jednu trestnou

A aby ses dozvěděl co to je za zařízení a jak se bude dále vyvíjet musíš zajet za poskytovatelem zařízení.
Ach jo - tvoje heslo dne zní „melu pátý přes devátý” aneb „odpovím, na co se nikdo neptal”?

Videorozhodčí - co má společného s měřením času?
Fotbal - nehraje se na čistý čas, proto jsem ho „v horlivosti” neuvedl
GPS lokátory - článek jsem četl a zřejmě u i lépe porozuměl. Nicméně bych si nedovolil z jedné věty (autor článku podal informaci celkem vágně, bez bližších podrobností) usuzovat na to, že GPS lokátorem měří „LIVE” čas úderu všech hráčů na hřišti. Nicméně ty už to víš na 100%.
A poslední tvá věta - to už se fakt nedá ani komentovat.

Tvoje myšlenkové pochody jsou opravdu nad mé chápání. Sorry.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom