Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

První jamka-tedy pozdrav

Svestka

Nováček
Ahoj, s golfem jsem začala před deseti lety a nikdy nepřekročila hranici driving / hřiště.
Teď, opět po kurzu pro začátečníky a pár lekcích s trenérkou v Hodkovičkách, znovu sbírám odvahu přesunout se na hřiště. A třeba i na nějaký turnaj.
Těším se, že tu třeba poznám někoho, komu chybí taky parťák na hru. Spíše šední den, Praha a okolí.
Ráda za golfem i někam vyrazím, už jsme s rodinkou zkusili třeba Mariánky nebo Vary (opět driving).
Krásný den všem!
Míša, 36 let
 
Vítej a hřiště se neboj 😉
 
První pozdrav : Dobrý den na jamce.
Driving je vlastně takový simulátor na hřišti , ani jeden úder ti skóre nepokazí.
Do prvních kroků na hřišti , ze začátku nepočítat skóre , ale pouze povedené údery, počítat až to bude 50/50.
Hra na hřišti krásně vyčistí hlavu a posílí tělo , získáš cit, přesnost a odhad a to nejen na hřišti.
S úsměvem na i z hřiště.
 
Ahoj, s golfem jsem začala před deseti lety a nikdy nepřekročila hranici driving / hřiště.
Teď, opět po kurzu pro začátečníky a pár lekcích s trenérkou v Hodkovičkách, znovu sbírám odvahu přesunout se na hřiště. A třeba i na nějaký turnaj.
Těším se, že tu třeba poznám někoho, komu chybí taky parťák na hru. Spíše šední den, Praha a okolí.
Ráda za golfem i někam vyrazím, už jsme s rodinkou zkusili třeba Mariánky nebo Vary (opět driving).
Krásný den všem!
Míša, 36 let

Ahoj Míšo, vítej na Jamce. Určitě se hřiště neboj, turnaje neutečou. V Praze a blízkém okolí, je spousta možností, kde se dají golfové dovednosti pilovat. Případně i akademie - i když tam mám pocit, že jsou leckdy těžší, než velká hřiště. V Praze je pěkná akademie v Hostivaři pak třeba nově znovuotevřena na Zbraslavi (www.par3.cz). Kousek dál od Prahy pak Beřovická akademie. Jejich výhoda je, že tam bývá často poměrně prázdno, zvlášť přes den.

Ať se ti tu na fóru líbí. Btw. jakpak si se ke golfu dostala?
 
...a nebo zkus Předboj, což je kratší a levná devítka,kde hrajou především začátečníci 🙂
 
Už jsem se radoval, že někdo z Valašska zavítal mezi nás (i když jméno Švestka by bylo spíše Trnka). A nic...

A parťák mi taky chybí..

I tak buď pozdravena z dalekých končin, kde 18 vidíme jenom na Golf channelu nebo na diskotéce. Pokud uděláš trip na Moravu, rád se přidám.
 
Ahoj a vítám tě na Jamce!:) Škoda, že jsi až od Prahy, ale když zavítáš na Východ Čech, dej vědět;)
 
Už jsem se radoval, že někdo z Valašska zavítal mezi nás (i když jméno Švestka by bylo spíše Trnka). A nic...

A parťák mi taky chybí..

I tak buď pozdravena z dalekých končin, kde 18 vidíme jenom na Golf channelu nebo na diskotéce. Pokud uděláš trip na Moravu, rád se přidám.
Ty, jakmile vidíš "Švestka", tak ti hnedle svítí očička, že?;):D:D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom