Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

První den golfisty ve škole :)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Máme tu prvního září. Pro některé z nás je to chvíle, kdy naše ratolesti jdou do školy a kdy mi jejich rodiče jsme konečně rádi, že snad bude po následujících 10 měsíců jakýs takýs řád a pořádek v denním rozvrhu. Někteří z nás odvedly do školy i prvňáčky - tak všem prvnáčkům přeju, aby se jim ve škole líbilo. :)

Ale zpět ke golfu. Máte pěkné vzpomínky na svoji první golfovou sezónu? Jaké byly naše první golfové krůčky první rok? Byli jsme plni elánu, vše nám šlo, do čeho jsme bouchli, to letělo rovně?
 
Já mám aktuálně zážitky trochu jiného kalibru - už 2 roky se snažím systémově pracovat na rozšíření golfu v našem okolí tím, že dělám kroužky v našich dvou nejbližších základních školách. Není to nic snadného, byť obě školy mi vychází vstříc, přesvědčit děti k volbě nového kroužku je složité. Proto jsem chtěl letos vše pořádně naplánovat, udělat si pěknou interaktivní prezentaci s vybavením a oběhnout ve škole všechny třídy od první do sedmé, rozdat dětem letáčky pro rodiče atd. Milej virus způsobil, že jsem se teprve v minulém týdnu dozvěděl, že teda kroužek budu moct mít. Ale že jakmile se zhorší epidemie, budu ho muset přerušit. A že do školy mě na žádnou prezentaci nepustěj. Takže stojím před otázkou, zda to má vůbec cenu...:(. Ale bojím se, že když z toho teď vycouvám, tak už to v lednu nebo napřesrok nerozeběhnu...
 
Vzpomínky na první sezónu jen ty nejlepší, makal jsem na sobě,zhubnul 10 kilo a strašně mě to chytlo.. snížil jsem sice jen o 21, ale bez trenéra.. a teď to nejlepší, normálně mi v palici hlodalo že bych mohl být profík.. :D :D :D, no v dalších sezónách jsem dostal trochu po tlamě a už mě to dávno přešlo..;)
 
První rok jsem měl pocit, že když netrefím 8/10 správně, tak na hřišti nemám co dělat. Proto jsem trávil na drivingu denně cca 2-3 hod a 200 míčů . Pating tak ten jsem si myslel, že nepotřebuji, zdálo se mi to shodné s hokejem a pukem a tam přihrát na lopatu nebyl problém a o chiping jsem pouze věděl, že tam je😀😆moje heslo bylo , nějak se dostat na grýn a pak už to byly vesměs dva max tři paty. A když jsem šel prvně na hřiště a na třetí jamce můj první par, jsem poznal , že 8/10 spousta spoluhráčů úderově ani omylem, ale že chip pomůže k lepšímu výsledku.
 
Taky jsem hrál první rok na prd, ale nosil jsem domů poháry a věcné ceny.

Teď jsem se o dost zlepšil, ale zase
nosím domů prd.😃😃😃
Já to měl podobně. Když už se mi poháry nevešly na poličku, přidělal jsem novou. A to byla zásadní chyba ... 😂 😜
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom