Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

První čtvrtek II. - 11.10., Praha: "Vítězný říjen"

V kalendáři akcí 19.jamky: 11-10-18

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
příloha.jpg


První čtvrtek - II. - "Vítězný říjen"

Kdy: čt 11.10.2018 od 17:00
Kde: Praha, Anděl - U Kristiána (http://www.ukristiana.cz/) - Vltavská 8, Praha 5 (jídelníček - doporučuju vynikající játra :)
Co: Jídlo, pivo, pokec, golfová témata, fotky...
Za kolik: vstupné lidové - 0 Kč

První (někdy druhý... třetí) čtvrtek je pravidelným místem setkávání všech fanoušků 19.jamky, golfu a zeleného vesmíru vůbec, ať už jsou to singlisti, hobící nebo prostě jen mají rádi golf a chtějí si o něm povídat. Setkání se konají (budou konat) pravidelně první čtvrtky v měsíci zpravidla v Praze s občasnými výjezdy. Akce může mít krátký doprovodný program nebo se jedná o setkání jen tak. Vstup na akci je zdarma pro všechny registrované členy 19.jamky a jejich doprovod.

Orientační program:

17:00 - 18:00
  • scházení se na místě
18:00 - 19:00 - Program
19:00+
  • Pivokávolimo & golfnetworking

Přihlášení účastníci (zde do vlákna):
 
Upraveno:
Dámy a pánové, nechte se pozvat na Vítězný říjen - čtvrteční setkání Jamkařů spojené s vyhlášením vítězů letošních golfových her pořádaných 19.jamkou. Co budeme vyhlašovat?
Zároveň si povíme, co kdo v zimě místo zrušeného indooru - David (@doktordee ) nám nabídne účast v Herbadent lize v Erpetu, pokecáme o tom, jak se kdo měl na svých golfových cestách, co kdo plánuje a tak vůbec.

Kdo si můžete udělat čas, doražte, kdo to nevzládne (a má pocit, že by mohl něco vyhrát, nevadí - ceny dostane dodatečně. Takže čtvrtek 11.10. (ano, bylo to posunuto o týden). Pozvánka bude ještě rozeslána všem členům 19.jamky v průběhu příštího týdne emailem. :)
 
Co by to vylo za vyhlášení, kdyby chyběl jeden z vítězů;). Takže Jerry samozřejmě dorazí.:cool:
 
Bylo posunuto. Viz úvod. Měl jsi to správně. [emoji6]
Neměl to správně. Mělo to být 4.10.. :cool: Já nevím, musím se dovolit doma...
 
Neměl to správně. Mělo to být 4.10.. :cool: Já nevím, musím se dovolit doma...
Chápu, ty jsi přesně ta domácí pipka, co se dovoluje ... :D:D:D
 
Jako starsi generace jsem zvyklej slavit viteznej rijen a zvyky se nemeni. Takze se budu snazit dorazit, ty reci je skoda si nechat ujit....
 
Vzhledem k tomu, že v Tour okupují čelné pozice liberečtí @jan.taraba a @Tomáš Kloud, doufám, že se mi podaří nacpat se někomu z nich do auta a dorazit taky. Co vy na to kamarádi?
Záleží ... pokud mně nedpředběhneš tak ano ... jestli zahraješ ty hade líp, tak si kup lístek na bus :-D :-D ;-)
Já uvidím ještě jak to dopadne, ale nejspíš bych jel :)
 
Sakra, 11.10. se mi ale vůbec nehodí ... zrovna ten večer jdu do divadla :( Ženy na pokraji nervového zhroucení :(
Řekni jí to den předem, že jdeš raděj pařit s golfistama a bude to mít dva v jednom.;)
 
Chápu, ty jsi přesně ta domácí pipka, co se dovoluje ... :D:D:D
Máš recht. Ptát se nemusím. Jsem od středy do soboty na alergologickým kongresu v Brně...Trošku z ruky. :mad:
 
Úvod doplněn. Jerry, počítám s tím, že bude preze zážitků z Bulharska, co se nedají publikovat veřejně na fóru. Nějaký cestovatelský vstup nám doufám uděláš. :)
 
Kromě toho, že Dana odmítla mojí nabídku kvalitního sexu:eek:, se tam téměř nic nepublikovatelného nedělo.:p:D:D:D
Samozřejmě ale rád odpovím doplňující dotazy, případně doplním nevyřčené postřehy a hrubě pomluvím nezúčastněné účastníky zájezdu.;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom