První čtvrtek II. - 11.10., Praha: "Vítězný říjen"

V kalendáři akcí 19.jamky: 11-10-18

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,934
3,198
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
příloha.jpg

První čtvrtek - II. - "Vítězný říjen"

Kdy: čt 11.10.2018 od 17:00
Kde: Praha, Anděl - U Kristiána (http://www.ukristiana.cz/) - Vltavská 8, Praha 5 (jídelníček - doporučuju vynikající játra :)
Co: Jídlo, pivo, pokec, golfová témata, fotky...
Za kolik: vstupné lidové - 0 Kč

První (někdy druhý... třetí) čtvrtek je pravidelným místem setkávání všech fanoušků 19.jamky, golfu a zeleného vesmíru vůbec, ať už jsou to singlisti, hobící nebo prostě jen mají rádi golf a chtějí si o něm povídat. Setkání se konají (budou konat) pravidelně první čtvrtky v měsíci zpravidla v Praze s občasnými výjezdy. Akce může mít krátký doprovodný program nebo se jedná o setkání jen tak. Vstup na akci je zdarma pro všechny registrované členy 19.jamky a jejich doprovod.

Orientační program:

17:00 - 18:00
  • scházení se na místě
18:00 - 19:00 - Program
19:00+
  • Pivokávolimo & golfnetworking

Přihlášení účastníci (zde do vlákna):

Upraveno:

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,934
3,198
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Dámy a pánové, nechte se pozvat na Vítězný říjen - čtvrteční setkání Jamkařů spojené s vyhlášením vítězů letošních golfových her pořádaných 19.jamkou. Co budeme vyhlašovat?
Zároveň si povíme, co kdo v zimě místo zrušeného indooru - David (@doktordee ) nám nabídne účast v Herbadent lize v Erpetu, pokecáme o tom, jak se kdo měl na svých golfových cestách, co kdo plánuje a tak vůbec.

Kdo si můžete udělat čas, doražte, kdo to nevzládne (a má pocit, že by mohl něco vyhrát, nevadí - ceny dostane dodatečně. Takže čtvrtek 11.10. (ano, bylo to posunuto o týden). Pozvánka bude ještě rozeslána všem členům 19.jamky v průběhu příštího týdne emailem. :)

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,985
2,044
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Co by to vylo za vyhlášení, kdyby chyběl jeden z vítězů;). Takže Jerry samozřejmě dorazí.:cool:

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,985
2,044
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Neměl to správně. Mělo to být 4.10.. :cool: Já nevím, musím se dovolit doma...
Chápu, ty jsi přesně ta domácí pipka, co se dovoluje ... :D:D:D

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Dana

PFP

Aktivní člen
10.9.2017
178
245
53
Jméno
Pavel
Jako starsi generace jsem zvyklej slavit viteznej rijen a zvyky se nemeni. Takze se budu snazit dorazit, ty reci je skoda si nechat ujit....

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

Tomáš Kloud

Aktivní člen
9.2.2017
272
297
73
Jméno
Tomáš Kloud
Vzhledem k tomu, že v Tour okupují čelné pozice liberečtí @jan.taraba a @Tomáš Kloud, doufám, že se mi podaří nacpat se někomu z nich do auta a dorazit taky. Co vy na to kamarádi?
Záleží ... pokud mně nedpředběhneš tak ano ... jestli zahraješ ty hade líp, tak si kup lístek na bus :-D :-D ;-)
Já uvidím ještě jak to dopadne, ale nejspíš bych jel :)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo a HonzaS

jan.taraba

Aktivní člen
23.11.2017
137
120
53
Jméno
Jan Taraba
Vzhledem k tomu, že v Tour okupují čelné pozice liberečtí @jan.taraba a @Tomáš Kloud, doufám, že se mi podaří nacpat se někomu z nich do auta a dorazit taky. Co vy na to kamarádi?
Sakra, 11.10. se mi ale vůbec nehodí ... zrovna ten večer jdu do divadla :( Ženy na pokraji nervového zhroucení :(

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,985
2,044
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Sakra, 11.10. se mi ale vůbec nehodí ... zrovna ten večer jdu do divadla :( Ženy na pokraji nervového zhroucení :(
Řekni jí to den předem, že jdeš raděj pařit s golfistama a bude to mít dva v jednom.;)

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,654
1,203
123
61
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Chápu, ty jsi přesně ta domácí pipka, co se dovoluje ... :D:D:D
Máš recht. Ptát se nemusím. Jsem od středy do soboty na alergologickým kongresu v Brně...Trošku z ruky. :mad:

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,934
3,198
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Úvod doplněn. Jerry, počítám s tím, že bude preze zážitků z Bulharska, co se nedají publikovat veřejně na fóru. Nějaký cestovatelský vstup nám doufám uděláš. :)

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,985
2,044
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Kromě toho, že Dana odmítla mojí nabídku kvalitního sexu:eek:, se tam téměř nic nepublikovatelného nedělo.:p:D:D:D
Samozřejmě ale rád odpovím doplňující dotazy, případně doplním nevyřčené postřehy a hrubě pomluvím nezúčastněné účastníky zájezdu.;)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo
Stav
Uzamčeno.

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Nikdo tu teď není.

Statistiky fóra

Vlákna
1,922
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter