Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

První čtvrtek 2.8.2018, Praha - "Cestovatelský"

V kalendáři akcí 19.jamky: 02-08-18

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
19.jamka - 1.čtvrtek - I.Cestovatelský.PNG



První čtvrtek - I. - "Cestovatelský"

Kdy: čt 2.8.2018 od 17:00
Kde: Praha, Anděl - U Kristiána (http://www.ukristiana.cz/) - Vltavská 8, Praha 5 (jídelníček - doporučuju vynikající játra :)
Co: Jídlo, pivo, pokec, golfová témata, fotky...
Za kolik: vstupné lidové - 0 Kč

První čtvrtek je pravidelným místem setkávání všech fanoušků 19.jamky, golfu a zeleného vesmíru vůbec, ať už jsou to singlisti, hobící nebo prostě jen mají rádi golf a chtějí si o něm povídat. Setkání se konají (budou konat) pravidelně první čtvrtky v měsíci zpravidla v Praze s občasnými výjezdy. Akce může mít krátký doprovodný program nebo se jedná o setkání jen tak. Vstup na akci je zdarma pro všechny registrované členy 19.jamky a jejich doprovod.

Orientační program:

17:00
  • scházení se na místě
18:00 - 18:30
  • Sousední země a golf - foto, tipy, doporučení všudehrála @JanKostalCZE
18:30+
  • Video na pozadí - The 2016 Open Royal Troon - Mickelson vs Stenson
  • Pivokávolimo & golfnetworking

Přihlášení účastníci (zde do vlákna):

---
PS: Speciální díky za azyl pro První čtvrtky patří @marran (Martin Randáček), v jehož podniku U Kristiána se sejdeme. Pravidelný účastník indoor túry 19.jamky (vítěz posledního ročníku 19.jamka IndoorCup 2017/18), HCP Zbraslavských túr... - Martine, díky!
 
Upraveno:
Tož já se hlásím do party.
 
Sakra, já zas něco mám.:cry: A to budu v Praze - ale na flamenku...
 
Upravil jsem si termin jine hospody a tim padem se muzu tesit na pokec o golfovych cestach a lehke pohecovani pred REQUO CUPem. PF
 
Prima. :) Už teď se těším na játra a cestovatelské zážitky @JanKostalCZE :) Honzo, kampak nás zavedeš?
 
A už víte na koho pozadí poběží Royal
Troon? [emoji23]
 
Upraveno:
Připomínám akci, už tento čtvrtek 2.8. Nemáte program? Budou bouřky, pojďte pokecat ke Kristiánovi! :)
 
Díky @JanKostalCZE za poutavé představení 14ti blízkozahraničních golfových resortů - za tipy kam se vydat, kam spíše ne... První čtvrtek zovaný "Cestovatelský" je za námi. A další se připravuje.

Btw. kdyby někdo měl hlad, zajděte ke Kristiánovi - porce jídla jsou skutečně obří. :) A golfových řečí jsme vedli bezpočet. Takže zase příště, v září - první čtvrtek, tedy 6.9. :)
 
To se tak ráno vzbudíte a říkáte si: Celou středu budu makat a dodělávat resty, abych si mohl další den odpoledne zajít do hospody s golfovými kamarády. Tak vstanete, sednete ke kompu a děláte. V sedm večer kouknete na mobil a zjistíte, že vám píše Michal, a že není středa ale čtvrtek... True story... :( asi si zajdu na nějaké neurologické vyšetření, jestli nemám začínaícího alzheimera...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom