Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Průvodce golfem - verze 1.0 (pdf)

Průvodce golfem.png


Průvodce golfem (v 1.0)

Rychlá pomůcka ve formátu oboustranné A4 (k přeložení na tři díly) pro všechny golfisty. Nemáte u sebe pravidla? Vidíte někoho, kdo tápe? Dejte mu Průvodce golfem od 19.jamky Tenhle letáček vám může pomoci. Nejčastější situace, který hobby golfista řeší. Základní dovednosti na hřišti.

co: oboustranné pdf A4 - aktuální verze viz příloha
licence: ke stažení a šíření zdarma
hlavní autor: @doktordee

---
Verze 1.0:
  • doplněn text "Pravidla platná pro rok 2018"

Verze 0.95:
  • upravena dropzona
  • upraven nadpis a pojmenování letáku na "Průvodce Golfem"

Verze 0.9:
  • vydáno k připomínkám
 

Přílohy

  • Průvodce golfem ver 1_0.pdf
    1 MB · Zobrazení: 543
Upraveno:
Děkuji. Děkuji. Děkuji. Připomínky si píšu a opravím. Nechám tomu ještě čas, než udělám novou verzi. [emoji846]

Mne by zajimalo, proc je tretinou letacku v podstate obsah pravidel?
 
Děkuji. Děkuji. Děkuji. Připomínky si píšu a opravím. Nechám tomu ještě čas, než udělám novou verzi. [emoji846]

Mne by zajimalo, proc je tretinou letacku v podstate obsah pravidel?
Pro rychlejší orientaci. Používali jsme to při testech a bylo to velmi praktické. A jako autor jsem si mohl vybrat co na tom letáčku bude.

Mě by zajímalo proč se na to ptáš až teď? K připomínkám bylo celkem dost prostoru. A když už ji tedy máš pak bych čekal, od manažera řešící problémy a připomínky snad každý den, i návrh co by tam mohlo být místo toho.
 
Pro rychlejší orientaci. Používali jsme to při testech a bylo to velmi praktické. A jako autor jsem si mohl vybrat co na tom letáčku bude.

Mě by zajímalo proč se na to ptáš až teď? K připomínkám bylo celkem dost prostoru. A když už ji tedy máš pak bych čekal, od manažera řešící problémy a připomínky snad každý den, i návrh co by tam mohlo být místo toho.

1. Než budu mít připomínky, rekognoskuju teren, zda jsem neco neprehledl
2. Realizace nejakeho letacku jsem si vsiml az dnes
3. Navrhy urcite mam. Otazkou jest, zda o ne nekdo stoji?
 
1. Stojím o jakékoli konstruktivní připomínky. Pár jich tu ostatní měli a bylo na ně reagováno. Nejsi výjimka. Budu reagovat i na tebe.
 
Pokud jsou cilem zacinajici golfiste, kteri se teprve uci (tak jsem to pochopil), prislo by mi efektivnejsi jim nabidnout vytah z článku od @jan viz zde. Pravidla pro aplikaci situací z obrázku tak jako tak potřebují a tudíž jejich obsah mají k dispozici.

Edit - respektive se tu řešilo, že bude na základě Honzova článku něco v tomto duchu vznikat, nabízel jsem se s komentováním i financováním této aktivity, protože bych to využil při kurzech na ZK. Tak jestli to do té podoby nerozvinout?
 
Upraveno:
Jasný. Sem s texty! [emoji6]

Necítím se povolaným na to, abych @jan ův text nějak oklešťoval. Tzn. s dovolením bych na něj počkal, zda ho smíme vykrást. Máš odhad na množství textu (počet znaků), které jsme schopni tam naskládat?
 
Moc jsem ted nereagoval, neb jsem byl zklacen nemoci.

Chtel jsem se s Davidem spojit a probrat propojeni tech veci, neb jsou naprosto komplementarni.

Puvodne jsem resil celou malou brozurku, ktera by mela info ala onen clanek "jak byt dobrym golfistou". Mam rozdelano par dalsich kapitole, ale vzhledem k tomu, jak to jde pomalu jsem prave chtel s Davidem poresit, ze bychom udelali zatim neco mensiho.

Feedback za me nasledujici:
1. Existuji dle meho dve skupiny pro tento letacek: a) zacatecnik (ten vyuzije hlavne ten obrazek) b) zkuseny, co naopak vyuzije rychly rejstrik pravidel, kam se bude chtit koukat. Otazka, zda neudelat light a extended verzi, protoze pro zacatecnika je ten rejstrik malo vyuzitelny
2. Myslim, ze je to kvalitni vec a mela by byt radne "podepsana". Nemel by z toho byt free matros pro kde koho, aby to ukradl a daval za sve.
3. Pro domaci tisk je lepsi, aby podkladova barva nebyla zelena... na beznem inkoustu to nebude dobre vypadat ani citelne. Tzn. varianta pro domaci tisk idelane na bilem a pak varianta pro profi tisk tak jak je.
 
2. Myslim, ze je to kvalitni vec a mela by byt radne "podepsana". Nemel by z toho byt free matros pro kde koho, aby to ukradl a daval za sve.

Licence být může. Typy tu pro "volné šíření" (které považuju za podstatné a za jeden ze základních kamenů těchto podpůrných materiálů): https://www.creativecommons.cz/licence-cc/varianty-licence/, kde se tato problematika rozebírá.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom