Prosím o tip na konferenční zázemí (120 osob)

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,793
1,750
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Naše firma pořádá každý rok v září setkání zákazníků (taková stmelovačka). Snažíme se to pořádat pokaždé někde jinde a už nám dochází destinace. Nebyly by nějaké náměty?
Jde vždy cca o 100-120 osob. Je potřeba konferenční zázemí a pokud možno blízkost nějakého turisticky zajímavého objektu. Není to setkání directorů, nýbrž referentů, takže musíme dodržet i rozumnou cenu.
Díky za případné náměty :)

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,446
2,675
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Tip k @raybit. Osobně jsem nebyl, ale líbilo se mi to - nejenom proto, že to tam řídí jeden z nás Jamkařů, Loni jsme tam něco domlouvali a pak to (mojí vinou) padlo. Tak jukni. A můžeš ho tam podplatit, aby pak prohrál na RequoCupu. :)

---
Hotel SPORTLIFE disponuje až 115 lůžky ve 34 pohodlných hotelových pokojích. Součástí každého pokoje je sociální zařízení, TV, a WIFI připojení k internetu. Dále nabízíme ubytování v 25 dvou až šestilůžkových chatách s celkovou kapacitou až 120 lůžek.

akorát podle webu se zdá, že na školení je možno 80 osob, ale třeba se pochlapí a trochu to rozšíří. :)
---

Případně ještě, kde se mi docela líbilo v takovém vyšším počtu (konference Eunis):
http://www.harmonyclub.cz/ - Špindlerův Mlýn

Upraveno:

raybit

Aktivní člen
17.2.2018
122
102
43
Dík @requo za tip;) Ony stránky jsou zastaralé, tenhle rok se chystáme udělat nové (prosím o tip)

Hele ideálně @Jerry , kdyby si vzal drahou polovičku na wellness víkend, dojel se k nám podívat a domluvit se

Konferenčně zvladneme 100 a i mnohem více lidí, máme i několik oddělených místností, případně multifunkční sportovní halu, pokud byste chtěli mít vše na jednom místě. ubyt a stravování pro 100 lidí je bezproblému. Mohli bychom udělat i tématické sportovky. Součástí areálu je několik sportovních ploch, střelnice. Přírodní koupaliště a pod. S cenou jsem vždycky rozumný :D, všechno děláme individuálně. Kdyby cokoliv tak volej 777 275 674, od 20.2. - 5.3. jsem mimo, ale pak jsem kdykoliv k dispozici :)

Reactions: kristyna

Francovka

Mazák fóra
26.9.2017
612
491
73
Vsetín
Jméno
František Řepa
Ta Vsemina vubec funguje? Neni to jen velka pracka penez? Nekolikrat jsem jel kolem (mlady se tam ucil jezdit s autem) a uplne mrtvo :)
Ale jo, funguje. Měli jsme tam vloni team building pro 140 lidí. Venkovní aktivity, lezecká stěna - vcelku dobré.