Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Prosím o radu jaké hole si koupit

Železa Wilson,7i hraju kolem 100 m,Pw +- 70m
A hrajes nejaka dreva? 3W nebo Driver? Pripadne kolik ti to dava?
 
Zkouším Driver,pokud moc neslajsuju :) tak kolem 170 m,3W o něco méně
Dle toho, jakou mas trajektorii si kup 3 nebo 4h.
Predpokladam, ze do toho ted nechces moc investovat a chces asi second hand. Cobra Baffler nebo klidne i F6, starsi TM ci Calla X(neco) jsou celkem sazka na jistotu. Shaft urcite R, ale klidne i A.
Za 1500,- se da uz lecos poridit, kdyz si trosku pockas.
Alternativa lepsi je si proste zajit na fiting a vybrat to, co sedne. Ale v teto fazi se vse mozne jeste muze dost zmenit...
 
Kdyz jsem kupoval hybrid, duvod byl, ze zelezy jsem se nedostal pres 120m, driverem pres 160m. Potreboval jsem vyplnit mezeru. Nevim jestli kdyz pouzivas 3W nebudes na tom ve fináe stejne i s hybridem. Ja nepouzivam, aktualne nevidim pro to vyuziti. Stejne tak jsou lidi, kteri hybrid nechteji a maji prave 3W. Ja se s nim naucil hrat a myslim, ze mi s tim jdou zejmena rovne rany na 150m carry. Pokud jde o loft, kdyz jsem kupoval tvrdili mi ze kazdy vyrobce ma loft trochu jiny na cislo hybridu. Uprimne je mi uplne aktualne jedno, jestli bych hral s 19 nebo 22stupni stejne jako u driveru jestli ma 10,5 nebo 9,5. Ale idealni bude si to bud nekde pujcit na drivingu, nebo jeste lip zajit do obchodu, kde fituji.
 
Dobře,díky moc a ještě se zeptám-mám nějak řešit loft?
No 3/4h odpovida loftu od cca 19-23 dle vyrobce. Zalezi na tom, jakou mas trajektorii, tzn. jestli ti obecne zeleza letaji slusne vysoko, klidne jdi na 19. Pokud mas opravdu problem s vyskou letu mice a vice se to kutali nez leta, pak klidne vem na zacatek i 25.

@macdav ma pravdu, ze nejlepe zkusit atd. To co pisi je jakesi europivo, co ma sanci ze sedne. Ja osobne doporucuji koupit radeji ojety hybrid za dobre penize s tim, ze kdyz to bude pruser, za stejne penize prodas dal.

Fw3 vs h3 by vzdalenosti mely byt dost odlisne hole. H3 je blize Fw5. Fw3 je pro lidi s pomalym svihem vice mene trochu kratsi driver. H3 vetsina zacatecniku trefi lepe nez Fw3, nehlede na hru z rafu ci v kopci.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom