Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Prosím o radu jaké hole si koupit

Jsem v klubu Na Vrších v Libranticích a měla jsem trenérku, která mi dala základy, trénovali jsme celé léto před dvěma (!páni) lety. Hole mi odsouhlasila. Ale současně jsem s ní už domluvená také, jak bude lepší počasí, že mi zase okoukne moje nešvary a chyby, cítím sama, že je to potřeba, něco se mi pokazilo, nejde mi to zdaleka tak jako na podzim.

jsem z Litomyšle, o Velikonocích jsem byl u Vás na turnaji, mám to kousek .. mohu doporučit Luďka Bodláka z Parkgolfu v HK, je to můj kamarád a výborný trenér, STK u nás v klubu ve Svratce a bydlí v HK .. rozhodně by se na Tebe někdo "mrknout" měl a proberte to společně .. ženské hole potřebují při výběru trochu péče, podle Tvých fyzických dispozic...
 
ahoj Marto, zeptám se jinak .. v jakém jsi klubu?? .. trénuje Tě někdo??

ten samý dotaz mám i na paní, co tento treet založila ...

jistě najdeme někoho ve Vašem okolí, kdo fundovaně osobně poradí a navede správným směrem ... čím dříve, tím lépe....


Jsem v Beřovicích a trenéra mám, ty RAM hole jsem s ním konzultovala, odsouhlasil mi je, shafty neřešil a já jsem vůbec nevěděla, že je rozdíl. Teď mi doporučuje buď ty Cleveland za 8.500,- nebo Wilson, který někde našel on, ten je zřejmě nový za cenu 7.900,-, složení má prý podobné jako ten Cleveland. Rozdíl v ceně je malý. Je Cleveland lepší než Wilson?
 
Upraveno:
Já místo hybridů používám 5w. Pro děvče bych navrhoval zkusit sehnat 7w, bývá to dobře zvladatelna hůl..


Nejsem uplně "děvče" :) spíš začínající seniorka (54 let)
 
jsem z Litomyšle, o Velikonocích jsem byl u Vás na turnaji, mám to kousek .. mohu doporučit Luďka Bodláka z Parkgolfu v HK, je to můj kamarád a výborný trenér, STK u nás v klubu ve Svratce a bydlí v HK .. rozhodně by se na Tebe někdo "mrknout" měl a proberte to společně .. ženské hole potřebují při výběru trochu péče, podle Tvých fyzických dispozic...
No vida, minuli jsme se, o velikonocích jsme byli s manželem s dětmi našeho TCM na soustředění v České Lípě. Díky za doporučení, u nás mám mezi trenéry taky slušný výběr, zatím zůstanu u Vlasty - jen si na to prostě musím udělat čas a fakt na to chci trochu "golfové" počasí ne takovej marast jako teď panuje ;)
 
Marto, lepší být na golfu v hnusném počasí, než v práci když je hezky :)
Já si toho hnusného počasí na golf už letos docela užila :rolleyes: a k té práci - někdy je potřeba na ten golf taky vydělávat, bohužel - nejsem rentiér, jen jedna obyčejná OSVČ:)
 
Marta: Výmluvy :)
To je jasný, já bohužel taky chyběl, když se rozdávaly renty no:(
 
Jsem v Beřovicích a trenéra mám, ty RAM hole jsem s ním konzultovala, odsouhlasil mi je, shafty neřešil a já jsem vůbec nevěděla, že je rozdíl. Teď mi doporučuje buď ty Cleveland za 8.500,- nebo Wilson, který někde našel on, ten je zřejmě nový za cenu 7.900,-, složení má prý podobné jako ten Cleveland. Rozdíl v ceně je malý. Je Cleveland lepší než Wilson?

Cleveland. Ten Bloom set je opravdu velmi pouzitelna vec ve vsech ohledech.
Pouzitelne jsou tam vsechny hole... tzn. neni to typicky all-in-one set, kde dreva nasledne slouzi jako tyc k rajcatum. Zde rozhodne lepsi nez novy Wilson set, protoze novy Bloom byl/je pomerne drahy plnohodnotny set. Neni to zadna lacina sada.

Pozn.: ten bag, co k tomu je je na vozik.
 
Cleveland. Ten Bloom set je opravdu velmi pouzitelna vec ve vsech ohledech.
Pouzitelne jsou tam vsechny hole... tzn. neni to typicky all-in-one set, kde dreva nasledne slouzi jako tyc k rajcatum. Zde rozhodne lepsi nez novy Wilson set, protoze novy Bloom byl/je pomerne drahy plnohodnotny set. Neni to zadna lacina sada.

Pozn.: ten bag, co k tomu je je na vozik.
Máš pravdu předsedo, navíc bonusová wedge 50° na grafitu...:):):)
 
Cleveland. Ten Bloom set je opravdu velmi pouzitelna vec ve vsech ohledech.
Pouzitelne jsou tam vsechny hole... tzn. neni to typicky all-in-one set, kde dreva nasledne slouzi jako tyc k rajcatum. Zde rozhodne lepsi nez novy Wilson set, protoze novy Bloom byl/je pomerne drahy plnohodnotny set. Neni to zadna lacina sada.

Pozn.: ten bag, co k tomu je je na vozik.

Díky!! Vozík mám, ten jsem si koupila pořádný, abych se moc nenadřela, takže kvalitní tříkolový, na motorový jsem si řekla, že mám ještě čas:)
 
Máš pravdu předsedo, navíc bonusová wedge 50° na grafitu...:):):)


A ta wedge 50, to je nějaká speciální hůl? Na co je potřeba? něco "mezi" železem a hybridem?
 
A ta wedge 50, to je nějaká speciální hůl? Na co je potřeba? něco "mezi" železem a hybridem?
Wedge 50 st byva oznacena jako Gap Wedge nebo Approach Wedge. Je to hul, co ma vyplnit mezeru mezi Pw a Sw, ktere maji zpravidla mezi sebou dvakrat vetsi rozdil nez ostatni zeleza.
Je to jakoby si mela 7 a 9... tak toto je 8cka.
Mnoho lidi s tim nehraje, v zakladnim setu to nebyva. Takze bonus. :)
 
Tak ho mám! Ten set Cleveland. Hned jsem si s ním zašla na driving a vyzkoušela všechny své nové hole, paráda! je to opravdu rozdíl. Díky všem, co mi pomohli vybrat, hlavně Janovi, Karlosovi, Daně, ale i všem ostatním.
 
Tak ho mám! Ten set Cleveland. Hned jsem si s ním zašla na driving a vyzkoušela všechny své nové hole, paráda! je to opravdu rozdíl. Díky všem, co mi pomohli vybrat, hlavně Janovi, Karlosovi, Daně, ale i všem ostatním.

Tak to je parada. Fotku, pak s nim do Witb sekce a rict si o odznak.
 
Tak to je parada. Fotku, pak s nim do Witb sekce a rict si o odznak.
hole1.jpg
 
Tak ho mám! Ten set Cleveland. Hned jsem si s ním zašla na driving a vyzkoušela všechny své nové hole, paráda! je to opravdu rozdíl. Díky všem, co mi pomohli vybrat, hlavně Janovi, Karlosovi, Daně, ale i všem ostatním.
Jsi žena činu! ;) Nové nádobí tě určitě posune vpřed...a vyrobíš s ním spoustu povedených ran.
 
Tak ho mám! Ten set Cleveland. Hned jsem si s ním zašla na driving a vyzkoušela všechny své nové hole, paráda! je to opravdu rozdíl. Díky všem, co mi pomohli vybrat, hlavně Janovi, Karlosovi, Daně, ale i všem ostatním.
No nemáš zač, to mi rádi.. Hlavně ať to funguje a dobrý pocit dlouho vydrží...
 
Tak ho mám! Ten set Cleveland. Hned jsem si s ním zašla na driving a vyzkoušela všechny své nové hole, paráda! je to opravdu rozdíl. Díky všem, co mi pomohli vybrat, hlavně Janovi, Karlosovi, Daně, ale i všem ostatním.
Drzim palce a at to lita!
 
Zdravím všechny více či méně zdatné golfisty.Protože se považuji stále za začátečníka(hcp 38),prosil bych o radu,jaký hybrid je nejlepší pro hráče mého hcp-především tedy jaký loft,případně přímo jaká hůl by to mohla být.
 
Zdravím všechny více či méně zdatné golfisty.Protože se považuji stále za začátečníka(hcp 38),prosil bych o radu,jaký hybrid je nejlepší pro hráče mého hcp-především tedy jaký loft,případně přímo jaká hůl by to mohla být.
Na toto neexistuje uplne internetova odpoved... ale zkusme neco...
Jakymi holemi hrajes?
Jakou vzdalenost hrajes 7i, Pw?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom