Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Prosím o pomoc - ukradené hole :(

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Ahoj golfisté, kamarádi, jamkaři,
prosím o pomoc. Dnes v noci byly na Praze 5 - Motole ukradeny hole ze zaparkovaného auta,
konkrétně:
Bag Titleist
Driver Titleist TS3
3Drevo Titleist TS2
Hybrid Titleist H818
Železa Titleist AP3 4-PW
Wedge Titleist SM 50° a 56°
Putter Scotty Cameron Newport 2.5
Laser měřič Nikon Coolshot 20
Golfové hodinky Garmin S60
Budu rád za jakékoliv info, pokud někde hole uvidíte, v bazaru, v zastavárně, na Facebooku, na Instagramu, na internetových bazarech, prostě kdekoliv, určitě mi dejte vědět.
Mockrát děkuji za informace :)
Jan
6677

6676
6675
6674
 
Už jsem to postnul na FB.

Zkusil bych obrazit bazary a zastavárny v okolí. Snad se někde objeví.
 
Máš nafocené čísla holí a ostatního, to by pomohlo k identifikaci a překup , když to bude uvedeno tak to neveme.
 
Máš nafocené čísla holí a ostatního, to by pomohlo k identifikaci a překup , když to bude uvedeno tak to neveme.
asi ne :(
Už jsem to postnul na FB.

Zkusil bych obrazit bazary a zastavárny v okolí. Snad se někde objeví.
bazary budu sledovat :)
 
asi ne :(

bazary budu sledovat :)
Zkus i zastavárny, co mají noční provoz.
Tipnul bych nějakou “smažku” a ta se s tím moc daleko tahat nebude a vrazí to do první zastavárny.

Co se týče čísel holí, tak jestli je máš fittovaný, měl by je mít “Titleist factory” podle objednávky.
 
Zkus i zastavárny, co mají noční provoz.
Tipnul bych nějakou “smažku” a ta se s tím moc daleko tahat nebude a vrazí to do první zastavárny.

Co se týče čísel holí, tak jestli je máš fittovaný, měl by je mít “Titleist factory” podle objednávky.
zeleza a dreva jsou fittovany
 
zeleza a dreva jsou fittovany
Tak by jejich čísla měly být dohledatelné u prodejce nebo přímo Titleist.
 
Popřemýšlej, kde jsi byl , kde jsi nakládal klacky a hlavně KDO tě mohl vidět. Frcy pokud je neznáš to prodají pod rukou, každopádně nabídni, že to odkoupíš.
 
Popřemýšlej, kde jsi byl , kde jsi nakládal klacky a hlavně KDO tě mohl vidět. Frcy pokud je neznáš to prodají pod rukou, každopádně nabídni, že to odkoupíš.
uz vime zaznam z kamery, 02:31 vysli dva chlapi z poza baraku, rozbili, vzali, odesli :(
 
Je to lup za 100 litrů a ti zoufalci to prodají za 10, když budou mít štěstí. Je mi to líto, ale poučím se z chyb ostaních (možná prvně v životě) a nebudu nechávat bag v autě.
 
uz vime zaznam z kamery, 02:31 vysli dva chlapi z poza baraku, rozbili, vzali, odesli :(
Takže asi šli najisto. To zřejmě měli i připravený odvoz :mad:
 
btw, dali jsme dohromady ze starsich holi set, jen chybi slusny putter, nemate neco na prodej?? starsi, ale slusny, nejlepe scottyho??
 
To vypadá, že tě měli vyčíhnutého. Měl jsi to pod roletkou? Protože jestli jo, museli vědět co v autě máš. To parkuješ doma, předpokládám. Jane, moc ti přeju, aby se tvoje hole k tobě vrátily, a aby ty zmetky chytili.
 
To vypadá, že tě měli vyčíhnutého. Měl jsi to pod roletkou? Protože jestli jo, museli vědět co v autě máš. To parkuješ doma, předpokládám. Jane, moc ti přeju, aby se tvoje hole k tobě vrátily, a aby ty zmetky chytili.
diky, jinak, stalo se to @Jirka75 ja jen sprostredkovavam, (mam delsi socialni dosah) :D bylo to pod roletkou, asi to bylo najisto vyhlidnute
 
diky, jinak, stalo se to @Jirka75 ja jen sprostredkovavam, (mam delsi socialni dosah) :D bylo to pod roletkou, asi to bylo najisto vyhlidnute
Aha, pochopila jsem to tak, že jsou tvoje. Nic to nemění na tom, že přeju nalezení.
 
Honzo, chces pujcit stand bag, nez si poridis neco jineho + nejake dalsi golfove propriety (destnik atp.) ? Rozumnej putter bohuzel nemam....
 
Honzo, chces pujcit stand bag, nez si poridis neco jineho + nejake dalsi golfove propriety (destnik atp.) ? Rozumnej putter bohuzel nemam....
nene, diky, chybi jen putter
 
  • To mě mrzí...
Reactions: PFP
Jednoho staryho scotyho mam, ale to uz je asi moc stare.
Muzu treba pujcit...
 
btw, dali jsme dohromady ze starsich holi set, jen chybi slusny putter, nemate neco na prodej?? starsi, ale slusny, nejlepe scottyho??
Tak to je tedy neskutečná zhovadilost. Pokud se objeví u nás v bazaru, hned dám vědět a zkusím to získat za co nejlepších podmínek. Jinak ohledně toho Scottyho, máme tu aktuálně toto:
Pokud by se některý líbil, dej vědět a zkusíme něco vymyslet s cenou.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom