Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Prosba o vyplnění dotazníku sloužící pro DP

Lucie

Nováček
Vážení golfisté, již jednou jste mi pomohli s vyplněním dotazníku. Chtěla bych Vás opět poprosit o pomoc. Moc mi tím pomůžete při zpracování DP na téma konkurenční prostředí golfového trhu. Dotazník se týká hodnocení kamenných golfových prodejen. Dotazník se skládá ze 14 otázek.
Odkaz na dotazník: https://www.survio.com/survey/d/Z9L6I6C2W1L6P6F9A
Budu ráda i za případné sdílení dotazníku.
Předem Vám moc děkuji Lucie
 
Vážení golfisté, již jednou jste mi pomohli s vyplněním dotazníku. Chtěla bych Vás opět poprosit o pomoc. Moc mi tím pomůžete při zpracování DP na téma konkurenční prostředí golfového trhu. Dotazník se týká hodnocení kamenných golfových prodejen. Dotazník se skládá ze 14 otázek.
Odkaz na dotazník: https://www.survio.com/survey/d/Z9L6I6C2W1L6P6F9A
Budu ráda i za případné sdílení dotazníku.
Předem Vám moc děkuji Lucie

Vyplnil bych rád, ale není tam možnost, že žádnou ze zmíněných prodejen cíleně nenavštěvuji a mé hodnocení by tak bylo zkreslující.
 
Vyplnil bych rád, ale není tam možnost, že žádnou ze zmíněných prodejen cíleně nenavštěvuji a mé hodnocení by tak bylo zkreslující.
Rozumím, u každého obchodu mám uvedenou větu, že pokud danou prodejnu dotyčný nenavštěvuje, ať dá nenavštěvuji prodejnu a ostatní atributy nechá na středu, ale pokud nenavštěvujete žádnou prodejnu, je to opravdu zbytečné. I tak Vám děkuji.
 
Done, ale myslím že dotazník refelktuje jen málo prodejců, existuje jich v CZ více
 
Done, ale myslím že dotazník refelktuje jen málo prodejců, existuje jich v CZ více
Určitě souhlasím, nyní mi šlo především o pražské golfové obchody. Děkuji za vyplnění.
 
Prosím nenašel by se ještě někdo, kdo by mi dotazník vyplnil? Týká se tedy golfových prodejen v Praze, tak kdo nakupuje, byla bych Vám moc vděčná.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom