Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Proměny zlínské devítky v čase. Letos na vrcholu

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Proměny zlínské devítky v čase. Letos na vrcholu (GolfDigest.cz)

RECENZE > Zlínský kraj je jediný v Česku, který nemá osmnáctijamkové hřiště. Proč tomu tak je, se dočtete níže. Hráči tu ovšem najdou osm devítijamkových areálů: Rožnov pod Radhoštěm, Jezera u Uherského Hradiště, Komárno, Holešov, Búřov, Slušovice, Velké Karlovice … A samozřejmě je tu devítka Zlín – Lázně Kostelec. Právě toto hřiště patřilo ve zdejším kraji k těm úplně prvním.

Pokračovat ve čtení...
 
Proměny zlínské devítky v čase. Letos na vrcholu (GolfDigest.cz)

RECENZE > Zlínský kraj je jediný v Česku, který nemá osmnáctijamkové hřiště. Proč tomu tak je, se dočtete níže. Hráči tu ovšem najdou osm devítijamkových areálů: Rožnov pod Radhoštěm, Jezera u Uherského Hradiště, Komárno, Holešov, Búřov, Slušovice, Velké Karlovice … A samozřejmě je tu devítka Zlín – Lázně Kostelec. Právě toto hřiště patřilo ve zdejším kraji k těm úplně prvním.

Pokračovat ve čtení...
Pod to se můžu podepsat. Je to tam pro nás bezva. Ta kombinace , manželka masáže, já golf , a pak sraz u bazénu a u Zubra.
20200723_120627.jpg
Pro mne značka ideál.
Báru ( manažerku ) znám osobně. Při slivovici jsem na hřiště nešetřil chválou.Opravdu tam zamakali. Letos to nemělo chybu. Grýny jezdily. Ferveje krásně zelené.
Ta devátá jamka je pravda tak trochu na sedačkovou lanovku, ale můj vozík
mne zatím pokaždé ke grýnu vytáhnul.
No a pak do toho ještě Valach @Francovka

20200722_152148.jpg
 

Přílohy

  • 20200722_152148.jpg
    20200722_152148.jpg
    80,2 KB · Zobrazení: 254
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom