Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Proklete Jamky na CZ hristich

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
Take mate nejake konkretni jamky, ktere jsou naprosto objektivne snadne, ale nikdy tam nic kloudneho neuhrajete? 
Nemam na mysli ty respekt budici hcp 1... 

Pro me je naproste prokleti Zbraslav c. 16. - nikdy jsem tam nezahral dobrou prvni ranu, pritom je to uplne trapny par 3. :) 

Co vy?
 
Pro mě je zatím prokletá právě Hořehledy č.6, pětipar z první hádanky. Ona kousek od odpaliště je síť, která se táhne cca 30 metrů (?) hned vedle toho odpaliště, na obrázku úsečka vedle žlutého odpaliště. Prostě na ní pořád člověk kouká. To si můžu říkat co chci, že jí netrefím, že tam vlastně není a tak podobně, ale zpravidla jí trefím - je to na mě jak magnet.
 
Já měl dlouhodobě nevyřízené účty na Zbraslavi s jamkou číslo 5. Krátký par 4. Vpravo blízko aut, úzká fervej v dopadové zóně a když je navrtáno vzadu, kde je taky hned aut, tak je ta jamka neskutečný strašák. Když už přepálím bankry tak se z radosti přestanu soustředit a pokazím i 50m ránu.

Co se týče hřiště tak výzvou zasloužit si svůj hcp - Kynžvart. Jednoznačně. Tam je prokletých jamek několik... Například hned jamka 1. Pak třeba 2 a 3 s roklí. 4 taky nic moc. 5 s autem vpravo - ble. Co si tak vzpomínám tak 6, 7, 8 chtějí taky hrát s rozumem. O jamce 9 ani nemluvím. Co se týče dalších jamek, jako jsou třeba 10, 11, 12, 13, 14, 15 anebo 16, tak ty straší průběžně. Abych nezapomněl tak jamku 17 hraju vždy styl buď a nebo, nikdy žádná jistota. Jo a jamka 18? Miluju! Minimálně 200 m carry přes rybník - prostě challenge :) Jamky přes vodu mám vlastně rád všechny. Kdekoliv.
 
já mám stále nevyřízené účty s 10 v Cihelnách, i 2 outy tam pro mě nejsou nic vyjímečného.
Dále 9 na kotlině, problémy s první ranou občas. A ještě 9 na Austerlitzu ZLO
 
Hehe, devítka na Kotlině...
Ať tam zahraju sebelepší odpal, rána do greenu dopadne vždy blbě. Buď voda, nebo aut, nebo kopec vedle greenu. Prostě ne a ne...
 
Nevím proč ale jamka č.11 Čertovo Břemeno, když jsem ještě hrál na levo tak dvakrát aut z odpaliště( v turnaji 11 ran), o rok a půl později na pravo (HCP day 8 ran s vodou).
 
9 kotlina je taktez prima...
Prvni do stromu vpravo, dalsi do magickeho potoka. Nahodim novy mic u vody, chipik na green, 2 putty... a pak najdu ten mic co vletel do potoka - 4m od jamky, bylo tam listi. :))
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom