Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Přivedli jste někoho vy osobně a trvale ke golfu?

Přivedli jste někoho vy osobně a trvale ke golfu?


  • Hlasovalo
    19

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Přivedli jste někoho vy osobně a trvale ke golfu? byli jste tím impulsem, kdy Vaše aktivita, činnost, nadšení vytvořili z někoho dalšího nadšence do golfu? Jak k tomu došlo? A vydržela daná osoba u golfu? Pro trenéry/cvičitele je to otázka taková divná - tam je to samozřejmé, tak pro ně mírná modifikace: mimo trenérskou praxi. :)
 
  1. Starší dceru. Hrála od 12 do 25 let. Teď nehraje, protože nemá parťáka, a tím, že na Mělníku hřiště, tak ani klubový život.
  2. Manželku, občasně hraje
  3. Mladší dceru.
Nepodařilo se mi přemluvit synka. To je naprd, protože nemůžem jít ve 4, a ani ve třech, neb by zůstal sám. Nebaví ho to, protože nemá tu trpělivost. Ale když byl malej, tak jsme to zkoušeli.
69611_10151352953589555_912349267_n.jpg
 
Tak nejprve prostředního syna...řekli jsme si spolu, že by nás to mohlo bavit a já si říkala, že by to mohl být sport pro něj. Je to takovej introvert inteligentní...A tak jsme začali. Pak s námi jel občas nejmladší syn, o prázdninách, kdy neměl karate (kam chodil asi 5 let s tátou) chodil s námi trénovat a pak další sezonu pustil karate úplně a chodí na golf. A manžel jak říká, už mu nic jiného nezbylo, začít taky, když nechtěl zůstávat doma sám. :D Nejstaršího syna se už přitáhnout nepodařilo, ten si libuje ve svém airsoftu.
Jo a vlastně kolegynii Marii (taky se tu na Jamce občas objevila), tak dlouho jsem jí o golfu básnila, až podlehla taky.
Takže to mám 4 kousky, to jde ne? ;):D
 
Já asi 15 lidí, povětšinou z práce. Dalších asi 10 začalo, ale nechali toho. A na synovi se pracuje, zatím dáváme akademi a tak, baví ho to (má 8). Jo a v neposlední řadě manželku, hned od druhé lekce (pochopil jsem, že bych si jinak o víkendech nezahrál).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom