Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Příští IndoorCup 19.jamky - náměty, připomínky, diskuse

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Pomalu se blíží konec letošní indoorové túry19jamky, máme za sebou dvě akce tohoto druhu, obě v Praze, 1.ročník 2015/2016 v Holešovicích (350,-), po 2.ročník 2016/17 v Hotelu Čechie (450,-). Někteří z nás se účastnily obou, případně máme zkušenosti odjinud. Rád bych otevřel diskusi, když je to ještě živé, jak pokračovat v příštím roce. Aneb téma a budoucí indoor túře 19.jamky - náměty, připomínky, diskuse

Pár oblastí na úvod (úmyslně nečíslováno):
  • frekvence kol (současně jednou za 14 dní)
  • lokalita (nyní Praha, jak řešit příp. více různých lokalit, bylo by to lákavé)
  • jak případně řešit se porovnávat i z jiných míst, byl by někde zájem
  • jaká cena je akceptovatelná? záloha dopředu na celou túru?
  • hodnocení - odečet části HCP, průběžně upravovat HCP pro potřeby turnaje
  • ...
Prosím o konstruktivní diskusi. :) Letní akce apod ponechme v tomto vlákně mimo.
 
Za me:
- frekvence idealni i den.
- lokalita dobra... asi lepsi nez Holesovice. Vyhoda je, ze tam lze koupit i jidlo, kdyz clovek bezi z prace.
- cena fair, 20 Kc za parking fakt neresim.
- hodnoceni dobre nastavene... uz to neni David IndoorCup :)

Takze diky za organizaci... donutilo me to neco v zime delat!! :)
 
Za mě DOBRÝ!

- frekvence - ok. Ale jen kvůli tomu, že jsem souběžně hrál ještě další ligu. Jinak bych zvládl i každý týden.
- lokalita v pořádku - parkování ok (tu platbu přes mobil musím na poslední kolo zvládnout), typ simulátoru ok. V Holešovicích mi tyhle 2 věci vadily.
- cena - ok. Jen bych nerad aby to Michal při odhlášení hráčů na poslední chvíli dotoval ze svého. To není hezké a jsem pro nějaké opatření. Platba předem 500,- je ok. Odhlášení max. 1 den předem, kvůli rezervaci simulátorů - možnost vrácení Fee. Sleva při platbě na celou túru 450,- x počet kol. Třeba.
- hodnocení - v pořádku! Ten tlak byl fajn. Úprava Indoor HCP by asi nebyla špatná ale jak to uchopit. Že.
- na více místech - ta možnost, že někdo bude podvádět mě odrazuje. Navíc hecovat se a šít do sebe online je prostě lepší!
 
Jsem osobně příznivcem taky osobního setkávání, ale dokážu si docela dobře představit variantu, že pokud by se někdo chtěl vzdáleně přidat a vytvořili by svojí skupinku, tak na stejném typu simulátoru se stejným nastavením by si odehráli kolo někde jinde. Tzn. hlavní túra v praze, pobočky jinde, kde bude zájem a alespoň jeden-dva flajty. Co takto?

Ad cena: hodně záleží na domluvě, jak se podaří domluvit na místě. Minulý rok v Holešovicích byly podmínky takové, že se platilo na hlavu, prostě kolik lidí přišlo, tolik se platilo. Letos jsou podmínky jiné, kdy se zamlouvá po domluvě den dopředu určitý počet simulátorů - tak, aby případně volný simulátor mohl využít někdo jiný. Pro rychlost hry pro letošek se omezilo, aby na simulátoru byly nejvíce tři lidé. To má za důsledek, bohužel, že když nakonec pár lidí nedorazí, na poslední chvíli, tak už se stejně platí plná částka za zamluvený počet simulátorů. Jeden člověk je v pohodě, když nedorazí dva či tři, tak už je to citelné. Proto je obecně potřeba svoji účast příp. omluvit co nejdříve - tak, aby se příp. snížil počet simulátorů. Letos jsem před posledním kolem v mírné ztrátě, za osm kol, před námi jen jedno. Rád bych do budoucna se snažil to řešit tak a zvyšovat cenu pro všechny se mi nechce - proč by ti, co chodí pravidelně, měli dotovat případné nedochvilce (byť někdy se to může stát každému). Proto taky uvažuji o nějaké formě rezervace a zaplacení předem, třeba celé túry, s tím, že by se vracelo zpátky za kolo, když by se člověk omluvil včas dopředu.

?
 
Já jsem pro cokoli co nepovede ke zrušení zimní túry. Tedy v rámci nějaké rozumné ceny za kolo. Že. [emoji565]
 
Já jsem pro cokoli co nepovede ke zrušení zimní túry. Tedy v rámci nějaké rozumné ceny za kolo. Že. [emoji565]


I když hraju většinou ehm na h...o, tak o túru též přijít nechci.
Dovedu si taky představit,že bych třeba půlku odehrál na simulátoru v MB pokud by se odsud našel někdo další ale je to celé i o tom že se "slezeme" i v zimě ;)
 
Tady me napadlo, ze by mozna slo udelat neco jako garant tury mimo zakladnu... tzn. nekdo trusted by mohl poradat kolo i mimo Prahu.
Resilo by to ten zakladni problem, ze ne uplne lze verit cizim lidem... byt jsme golfiste. :)
 
Tady me napadlo, ze by mozna slo udelat neco jako garant tury mimo zakladnu... tzn. nekdo trusted by mohl poradat kolo i mimo Prahu.
Resilo by to ten zakladni problem, ze ne uplne lze verit cizim lidem... byt jsme golfiste. :)

Já bych nelhal. Čestné pionýrské
 
Tady me napadlo, ze by mozna slo udelat neco jako garant tury mimo zakladnu... tzn. nekdo trusted by mohl poradat kolo i mimo Prahu.
Resilo by to ten zakladni problem, ze ne uplne lze verit cizim lidem... byt jsme golfiste. :)

Jj, tohle by mohla být varianta, kudy do toho. Pokud by někdo projevil zájem i vzdáleně, nejsem proti.
 
Co hodnocení? V tuto chvíli se pracuje s odečtem části HCP. Jak by se pozdával systém průběžné úpravy HCP pro potřeby turnaje? Jak směrem nahoru, tak směrem dolů.
 
Já jsem pro. Pokud se vymyslí nějaký rozumný systém může to být jen ku prospěchu.
 
Jak to vidíte s letošní indoor túrou? Já chci. Chybělo by mi to. Blíží se to. Asi by to chtělo začít pomalu připravovat. [emoji41]
 
Tak jsem si to tady konečně celé přečetla.... Počítám, že na indoor v Lípě budu zase, jako vždycky v zimě, letos chodit. Kdyby to bylo technicky možný, ráda bych se k túře přidala aspoň takhle, protože jezdit do Prahy by asi byl problém. Počítám, že @Petr Jeník ten simulátor doma ještě mít nebude ;) tak bych ho třeba ukecala, abychom hráli aspoň dva.
 
Pražský indoor určitě bude. Jakmile se vrátím do Prahy, začnu shánět lokalitu (zatím Čechie). Hodně rád bych ale udělal přesně to, co nastíníla @Dana, vzdálenou ligu. Tzn. stejné hřiště na dálku. Centrála v Praze. Simulátor nejspíše Full Swing. Předpokládám frekvenci jedno hřiště za 14 dní. Takže máme buňku v Praze, Česká Lípa... někdo další?
 
Pražský indoor určitě bude. Jakmile se vrátím do Prahy, začnu shánět lokalitu (zatím Čechie). Hodně rád bych ale udělal přesně to, co nastíníla @Dana, vzdálenou ligu. Tzn. stejné hřiště na dálku. Centrála v Praze. Simulátor nejspíše Full Swing. Předpokládám frekvenci jedno hřiště za 14 dní. Takže máme buňku v Praze, Česká Lípa... někdo další?
Www.golfday.cz, koukni na to, jestli by to vyhovovalo. Já se v tom nevyznám.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom