Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Příprava na zimu a Vánoce. Už píšete Ježíškovi? Inspirace pro ostatní.

ja dostal golfove prekvapeni takove, ze jdem nedostal nic golfoveho :eek:
A co bys chtěl, určitě už máš na golf všechno ;)

Já jsem na delší dobu vyřešil golfové dárky postavením vlastního indooru. Teď vždy pod stromeček dostanu novou sadu hřišť - nojo, ale to není překvapení🤭

Ono takové „golfové” překvapení může být i zklamáním, protože to může být nevhodná nebo zbytečná věc.
 
A co bys chtěl, určitě už máš na golf všechno ;)

Já jsem na delší dobu vyřešil golfové dárky postavením vlastního indooru. Teď vždy pod stromeček dostanu novou sadu hřišť - nojo, ale to není překvapení🤭

Ono takové „golfové” překvapení může být i zklamáním, protože to může být nevhodná nebo zbytečná věc.
Pozor, tady to zní už megalomansky😁. Ještě, že vlastnost závist mi chybí 😂.
 
Pozor, tady to zní už megalomansky😁. Ještě, že vlastnost závist mi chybí 😂.
Nic megalomanského, za indoor nemusíš dát mega ;)
341C8EF4-E0D5-49BA-B5B1-AE1113CAC52C.jpeg
 
Mně Ježíšek hodně radosti nadělil. Tu vitrínu jsem teda vážně nečekal, protože je za ranec, ale Ježíšek má asi vlastní zdroje. 😂😍

Tak to jsi byl teda hodně hodnej Ferrry. 👏😁
 
Mně Ježíšek hodně radosti nadělil. Tu vitrínu jsem teda vážně nečekal, protože je za ranec, ale Ježíšek má asi vlastní zdroje. 😂😍
Hezká vitrína - na míčky, kterými zahraješ HIO? ;)
 
Asi letos hodně odpouštěl... 😂 Vidíš tam to vypichovátko s markerem? Už mi nemusíš půjčovat... 😉
No jasně, a ty luxusní boty, šťastný to muž 😁. Tak to se predvedes v celé své kráse. Budu po večerech trénovat, abych se vešla do tvého stínu😂.
 
Jako že by byla celej můj život prázdná? 😂 Kdepak, tam budou jen míčky z hřišť, který jsem hrál.
Kdybys tam dával míčky vylovené, co najdeš po ostatních s tvým super lovitkem😂, tak to by se rychle zaplnila😁. Doufám, že tam bude nějaký míček z Benátek 😁 spolhra👏😁.
 
Mně Ježíšek hodně radosti nadělil. Tu vitrínu jsem teda vážně nečekal, protože je za ranec, ale Ježíšek má asi vlastní zdroje. 😂😍
Ta vitrína je teda fakt super! :up:
 
ja dostal golfove prekvapeni takove, ze jdem nedostal nic golfoveho :eek:
Vlastně jsem taky nic golfového nedostala, když já si všechno koupím sama 😁 Ale Ježíšek nám nadělil robotický vysavač, to jiste proto, abych misto uklízení mohla trávit čas na golfu. A nebo, aby tu bylo konečně uklizeno, když jsem furt na golfu😁😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom