Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Příliš dlouhé hole?

dany12

Nováček
Ahojte všichni. Jsem nováček. Začal jsem s golfem zhruba 2 měsíce zpátky. Koupil jsem si pro začátek ohraný set za pár korun i s bagem Wilson Ultra comp zhruba z roku 2008, co jsem dohledal. Měřím 181 cm a pán od kterého jsem je kupoval říkal, že jsou prodloužené na 185cm. ,,V praxi" mi to nikdy nevadilo, ale vrtá mi to hlavou zda jsem se neukvapil s nákupem a jestli může mít vliv na moje odpaly, když jsem v úplných začátcích, nebo ten rozdíl ani nepoznám.
Děkuji
 
vždy si hůl můžeš chytit o půl palce níž, je to o pocitu
více záleží na vzdálenosti ruky od země, nech se změřit v ramci nějakého fitting day
 
Ahojte všichni. Jsem nováček. Začal jsem s golfem zhruba 2 měsíce zpátky. Koupil jsem si pro začátek ohraný set za pár korun i s bagem Wilson Ultra comp zhruba z roku 2008, co jsem dohledal. Měřím 181 cm a pán od kterého jsem je kupoval říkal, že jsou prodloužené na 185cm. ,,V praxi" mi to nikdy nevadilo, ale vrtá mi to hlavou zda jsem se neukvapil s nákupem a jestli může mít vliv na moje odpaly, když jsem v úplných začátcích, nebo ten rozdíl ani nepoznám.
Děkuji
Určitě to nevadí, moje první hůl byla dětská 7i na grafitu a mám skoro metr devadesát.😁
 
Taky, co to znamená hole na 185 cm.? Čtvr, půl nebo celý palec navíc? Záleží na délce paží! Začátečník rozdíl asi nepozná a později šup na fitting:up:
 
Doporučuju zajít na nezávazný fitting do Bestgolfu U Slovanky 9d, 182 00 Praha 8. Poradí a mile navrhnou řešení - několik variant nákupu.
 
Pokud je to do půl palce, tak bych to vůbec nehrotil.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom