Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Přidání se do cizího flightu (plné rezervace)

Cože? Vidím to obráceně, a to nejsem majitel hřiště. Ty ani nikdo jiný nemá nárok vyžadovat hru v nekompletním flajtu, pokud nedoplatí další místa. Pokud chce jít někdo sám, ať si vybere čas, kdy není narváno.
Beru to stejně, je to jako jít do kina a nadávat na lidi kolem :) nebo cesta ve vlaku, letadle..
 
Beru to stejně, je to jako jít do kina …
Pokud jsi šel na sovětský film, tak sis obvykle musel dokoupit lístky do min. počtu diváků aby se vůbec hrálo 🤭😂

Takže pokud chce mít někdo flajt pro sebe, tak ať si zaplatí i volná místa.
 
Cože? Vidím to obráceně, a to nejsem majitel hřiště. Ty ani nikdo jiný nemá nárok vyžadovat hru v nekompletním flajtu, pokud nedoplatí další místa. Pokud chce jít někdo sám, ať si vybere čas, kdy není narváno.
Jardo, to přece nepere.
Při návštěvě hřiště přece není problém se podívat na rozpis a čas si změnit.
Já měl spíš na mysli situace že hřišť, kam si teetime dopředu není třeba rezervovat a někdo se chce přidat na prvním týčku.
 
Jardo, to přece nepere.
Při návštěvě hřiště přece není problém se podívat na rozpis a čas si změnit.
Já měl spíš na mysli situace že hřišť, kam si teetime dopředu není třeba rezervovat a někdo se chce přidat na prvním týčku.
To je možné. Já z velké většiny chodím na hřiště plná. A o tom mluvím. Nedovedu si představit, že by někdo byl taková vtěrka a chtěl se přidávat k cizím na prázdném hřišti. A když jo, tak bych čekal otázku, jestli to nevadí nebo přímo pozvání do flajtu. To jsem taky zažil. Ale to není případ většiny hřišť v exponovaných časech. Spíš vidím překvapené ksichty, že kdo si to dovolil přidat se v sobotu do prvního flajtu v Beřovicích třeba.
 
No, kdo se nepřidal ke korejskému páru, neví, co je překvapenej ksicht toho obdarovanýho páru :devil::D.

Po první jamce mne vyslali před sebe. Úpřímně úleva pro obě strany.

Od té doby se snažím jít sám, ale klidně se k někomu připrdelím, když jdu na poslední chvíli. U nás v Terezíně většinou zavolám na recepci, a zeptám se, jestli to dotyčným nevadí, jestli je recepčí zná.
 
Obvykle chodím hodně brzo ráno, takže je spíš výjimka, že by se ke mně někdo přidal. Zatím vždycky v pohodě. Jednou se k nám na Kuňce jako k páru přidal další pár a to bylo fajn, neb byli místní tak dali tipy co a jak hrát.

Jen jednou jsem se dostla do situace, že zabookovaný jednotlivec co měl jít přede mnou přišel relativně pozdě a dost nezdvořile trval na tom, že chce jít sám, a tak jsem mu holt dýchal celé hřiště na záda. Ale vlastně jsem byl rád, že s ním nejdu :D

Jednou se ke mně zase přidala trojice, pro kterou jsem zase fungoval jako průvodce hřištěm. A to bylo taky fajn.
 
  • To se mi líbí
Reactions: Ott
Chodím poměrně často sám, většinou brzy ráno nebo pozdě odpoledne...v exponovaných časech chodím s kamarády...když jdu sám, tak 2x za rok se ke mně někdo přidá a vždy v pohodě, nevadí mi to...když jdu sám, tak mě 95% lidí pustí úplně bez problémů (a pak si mě někteří vychutnají při odpalu - se ukaž :) vše v dobrém) a to chodím často MB ;) když je někdo sám za mnou a jdu s kámošema, nikdy mě ani nenapadlo, že bych nepustil, naopak spíš se citím blbě a chci ho/ji co nejdříve pustit - beru to jako elementární slušnost...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom