Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours Presidents Cup 2019

1UP - vítězství o 1 jamku na poslední jamce
4&3 - vítězství o 4 jamky (3jamky do konce).
Vzhledem k tomu, že už vítěz celé utkání nemůže prohrát (ani půlit - remizovat) i kdyby poslední 3 jamky prohrál, tak se nedohrává a utkání končí na 15. jamce.
 
Mirkovi ,DĚKUJEME😀😄😆👍👍👍
vypadalo to na bitvu, zatím svět válcuje amíky, co nahraješ první den se poslední den bude hodit.
 
2. Den - nasazení kapitánů 5x foursome match
1B2982FE-FF83-4DE5-89B4-9B90610BB7F2.jpeg
 
Výsledky - 2. den
Dnes vyrovnaný výsledek, IT drží náskok z 1. dne
2B57F728-41C1-4B07-A16A-FF128FDA92AE.jpeg
 
Upraveno:
Abych dostál svým „zpravodajským povinnostem”, je dlužno dodat, že 8.- 9.12.2019 se hrál také Junior Presidents Cup.
Že Vám jména hráčů nic neříkají? Za nějaký čas se z mnohými z nich určitě budeme setkávat častěji.
VÝSLEDKY - Junior Presidents Cup

4F8AB6A7-947D-4BEE-9175-A69445791BB7.jpeg
43F49FF5-B985-4EC4-8A58-D6BA7E1A188B.jpeg
B2A0C8BF-ED39-4EFE-A100-02A62D5C8E25.jpeg
EA64B01A-6C90-42FC-8986-A9DBD4FF5145.jpeg
 
Výsledky - 2. den
Dnes vyrovnaný výsledek, IT drží náskok z 1. dneZobrazit přílohu 9200

Ať je to jak je to, myslím, že tím, že Tiger přinesl dva body prokázal, že doopravdy minimálně herně na President Cup má a že je součástí USA týmu oprávněně. Jsem hodně zvědavý na singly.
 
3. den dopoledne - nasazení kapitánů 4x four-ball match
E1C02417-F45E-4178-8C31-E199B909D7BC.jpeg
 
Ať je to jak je to, myslím, že tím, že Tiger přinesl dva body prokázal, že doopravdy minimálně herně na President Cup má a že je součástí USA týmu oprávněně. Jsem hodně zvědavý na singly.

Jako hráč je Tiger zatím jednoznačně nejlepší z celého USA týmu, v podstatě on sám (se svým spoluhráčem) zatím udělal většinu amerických bodů. Ale jako kapitán, což by přece jen měla být jeho hlavní úloha, si zatím moc dobře nevede. Uvidíme v sobotu, na dopoledne se do hry nenasadil, tak jsem zvědavý, jak bude "koučovat".

Pořád si myslím, že s takovou sestavou USA nemůžou prohrát ani v podstatě bez kapitána, ale budou s tím mít zřejmě mnohem víc práce, než si představovali ve čtvrtek ráno.
 
Děkujeme @Mirek_62 za velmi kvalitní výsledkový servis a statistiky.Dnes jsem měl
možnost vidět tu asi hodinovou pasáž,kdy začaly trochu pracovat nervy a najednou
byla i wedge ze 120y docela nepřesná.Ale chápu to,pod takovým tlakem to udržet vše pod kontrolou je náročné.Ty grýny mi připadají takové přesušené,tvrdé a možná
i s hodně nečitelnými minibrejky.Díky :up:
 
3. den - po čtyřech fourballech a čtyřech foursomech tým USA snížil ztrátu na 2 body.
Výsledky
26705EF3-0916-4C23-8D62-C6E04BF38EC9.jpeg
66BA2254-130C-4BAE-B149-4F8A453F4B63.jpeg
AC64DA4E-6E87-4219-BC21-A65AD85D1205.jpeg
AC64DA4E-6E87-4219-BC21-A65AD85D1205.jpeg
31060521-EBEE-45D0-877C-21B042E39D85.jpeg
 
Nasazení kapitánů pro 4. den - 12x single match

8998265F-8AF6-4163-A070-AC52EE6BFFA4.jpeg
78E2B024-3001-46D3-8754-CB5A5648E933.jpeg
6D36567B-4E34-4A97-BE34-D3DDABE2F2F5.jpeg
 
Já bohužel nemohu v TV sledovat zápasy. Dokážete mi někdo popsat své dojmy, jak to vypadá, jak kdo působí a tak? Z výsledků si dokážu něco odvodit... Ale výrazy tváře a tak už tolik ne. :)

Jaká je atmosféra, jak se fandí... A tak?
 
Já bohužel nemohu v TV sledovat zápasy. Dokážete mi někdo popsat své dojmy, jak to vypadá, jak kdo působí a tak? Z výsledků si dokážu něco odvodit... Ale výrazy tváře a tak už tolik ne. :)

Jaká je atmosféra, jak se fandí... A tak?
Atmosféra obdobná RyderCupu. Fandí se, hráči hecují diváky a hrají neskutečné rány (někdy i neskutečné chyby) ;)
Na to, kolik je v obou týmech nováčků, je to opravdu golf na nejvyšší úrovni.
 
Atmosféra obdobná RyderCupu. Fandí se, hráči hecují diváky a hrají neskutečné rány (někdy i neskutečné chyby) ;)
Na to, kolik je v obou týmech nováčků, je to opravdu golf na nejvyšší úrovni.

Tak dle mého osobního dojmu to Ryder Cupu nesahá ani po paty a i pohledem do řad diváků je účast sotva poloviční. Což není nic divného, Američani jsou na druhém konci světa od domova a z domácích hraje jen Scott. Takže bych to přirovnal k trochu lepšímu PGA turnaji, což si myslím i odpovídá. Díváme se na podání golfu těch nejlepších na světě.

Zároveň se nádherně ukazuje vrcholový sport ve své aktuální podobě - všichni hrajou v podstatě stejně výborně a v zásadě rozhoduje jen štěstí a náhoda. Proto se také všechny prognózy před samotným turnajem, především ty ve smyslu že USA je spláchne, protože jsou na papíře před nima, ukázaly jako liché.
 
.Tako po třetím dnu 10:8 pro mezinárodní tým. Kompletní výsledky
Já bohužel nemohu v TV sledovat zápasy. Dokážete mi někdo popsat své dojmy, jak to vypadá, jak kdo působí a tak? Z výsledků si dokážu něco odvodit... Ale výrazy tváře a tak už tolik ne. :)

Jaká je atmosféra, jak se fandí... A tak?

Můj pocit z těch tří dnů je takový, že na američanech jsou poznat ty mnohem větší zkušenosti z velkých turnajů. I když se jim nedaří, tak se nehroutí. Světový tým si tolik nevěří, v singlech se ty větší zkušenosti USA podle mě projeví ještě víc. Ten rozdíl ve výkonnosti je reálný, každý občas má mizerný nebo naopak skvělý den, ale v průměru i tohle hraje pro USA - když má špatný den Tiger, tak i přesto skončí v top ten, o tom to je.

Jinak souhlas, proti Ryder cupu je to slabý odvar, ale nesouhlasím, že rozhoduje štěstí a náhoda. Štěstí nebo náhoda na téhle úrovni jsou obvykle výsledkem toho, že daný hráč to prostě umí a tomu štěstí a náhodě jde zcela cíleně naproti. A ten rozdíl ve výkonnosti je viditelný, hlavně mezi hráči světa je citelný odstup v kvalitě mezi nejlepším a nejhorším. Na rozdíl od USA, kde i ten nejhorší je pořád ještě hodně dobrý.

Z mého pohledu je to zbytečný turnaj, asi jako by si Slavia v plné sestavě jela zahrát proti výběru z okresního přeboru. Jednou za uherský rok můžou outsideři překvapit (a letos by se jim to mohlo podařit a já bych jim to přál), ale to je asi tak všechno. Je to zápas jasného favorita s jasným outsiderem, žádná "bitva titánů" :(.
 
Tak to jsou vyhodnoceni .... Zasnu - jedni z nejlepsich golfistu hraji golf na stesti a nahodu a neni treba golfovych turnaju ...

co jineho nez stesti nebo nahoda je putt promeneny z 15 m? Jiste, trenuji na to, ale kdyby jich zahral 20, tak da furt jen ten jeden jedinej...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom