Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours Presidents Cup 2019

Já tady musím tedy také něco hodit do placu, díval jsem se každý den na PC a fandil Evropě a TW, což sice moc dohromady nešlo, ale TW gžentlmensky vypustil jeden den, tak jsem mu poslal jednoho bobříka. Pro mnohé si jistě jen potřeboval odpočinout.

Nicméně mě vždy Amíci pěkně naštvali, když se jim na 18. jamce podařilo ve four soumech two ball shora zavěsit rozhodující paty. Dle mého názoru to byl opravdu hezký souboj a rozdíl byl fakt těsný.

Jediný hráč s jinou rychlostí byl TW, ale ten to záhy pochopil a nechal zbytek Světa žít...
 
Byl to pro mě prima golf a jen si dovoluji upozornit, že za domácí hráli 3: Scot, Leishman a Smith, ovšem pouze posledně jmenovaný byl k něčemu, ostatní dva k ničemu. A fandila jsem IT, ale byla jsem rozpolcená, protože mám ráda i pár Američanů :D
 
Docela mě zaujala vlajka/logo/znak mezinárodního týmu:


Dříve jsem její vznik nějak nezaregistroval, tak pod odkazem níže je v angličtině obsáhlé povídání, jak to bylo. Docela zajímavý (rozuměj - nenapadlo by mě to).

1576506797589.jpg


 
Upraveno:
Ještě bych se znalejších zeptal... jak se volí kapitáni? Jestli se volí? Automaticky někdo osloven a kým? (nejenom pro Resident Cup, ale i RyderCup)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom