Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Překvapivě zábavné polabské hřiště, kde se naučíte čipovat

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Překvapivě zábavné polabské hřiště, kde se naučíte čipovat (GolfDigest.cz)

RECENZE > V Česku se dnes nová golfová hřiště prakticky nestaví, ale jen málokdo má odehránu tu více než stovku již existujících areálů. Většina golfistů má proto stále co objevovat. A určitě ne každý pražský a středočeský golfista už vyzkoušel například Yard Resort, který letos slaví deset let existence.

Pokračovat ve čtení...
 
Moc hezká upoutávka od pana Halady na Předboj (Yard resort). Hezky, čtivě a poutavě sepsáno. Cituji závěr:

---
Moje zkušenost z hraní více než stovky českých areálů mi říká: nezáleží na tom, zda hřiště patří do kategorie TOP, zda mají jamky potřebnou délku, zda grýny jezdí rychlostí deset a více stop. Jet na golf není jen o tom hrát golf. Je to také výlet do krajiny, do místa, mezi lidi. O výsledném zážitku vždy rozhoduje mnoho faktorů a okolností. Důležitá jsou i očekávání, vaše vlastní vidění věci. Neříkám, že to bude takhle vnímat každý, ale mně na Yard Resortu věci sedly a líbily se mi.
---


A já se k jeho doporučení přidávám. Pokud k Yardu přistoupíte s otevřenou hlavou, pozitivním přístupem a bez očekávání top stavu hřiště, hezky, pohodlně a levně si kousek od Prahy zahrajete. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom