Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Přejete si/dostanete od ježíška něco golfového?

Přejete si/dostanete od ježíška něco golfového?

  • Ano, ale protože ježíšek golf nehraje, tak se zpravidla moc netrefí...

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    26

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Taková uvolněnější, když už se ten ježuch blíží. Přejete/myslíte, že dostanete si od ježíška něco golfového (pokud jste tedy byli hodní)? Upozorňuji, pokud jste nedali dopis za okno, je to s případným dárkem nahnutý... Takže co vy a golfový ježíšek?
 
Letos jsem jasně Ježíškovi napsal, že na golf nic nechci, neb si to radši koupím sám.
Jako odpověď od něj očkávám, že pod 🎄 budu mít 💩
 
No, já vím, že bude pod stromečkem prázdno, neboť jsme již před několika lety zrušili v celé rodině dárky. A musím říct, že je to velmi příjemné, nemuset nikde lítat a shánět něco, nad čím se pak jásá z povinnosti. A já si pak raději zajedu koupit to, co přesně chci.
 
Jo, Golfa, chtít něco jinýho, tak by mi to přišlo jako rouhání, dokonce to u nás stihl ježíšek o trochu dříve :D
 

Přílohy

  • PHOTO-2020-10-02-15-52-21 (1).jpg
    PHOTO-2020-10-02-15-52-21 (1).jpg
    147,4 KB · Zobrazení: 247
  • PHOTO-2020-10-02-15-52-21 (2).jpg
    PHOTO-2020-10-02-15-52-21 (2).jpg
    162,6 KB · Zobrazení: 224
  • PHOTO-2020-10-02-15-52-21.jpg
    PHOTO-2020-10-02-15-52-21.jpg
    112,3 KB · Zobrazení: 224
...očekávám minimálně 3 rány na kolo dolů :)
J. Cimrman: „A není to málo Antone Pavloviči?”
 
Napsal jsem si do Ameriky Ježíškovi o nové projekční plátno k simulátoru. Musel jsem k tomu pořídit pár maličkostí jako manželce šicí stroj, pro zkvalitnění hry dvě zbrusu nové hrací podložky.... no vlastně budu muset ještě koupit nového mafla a předělat přichycení projektoru..... ale to pak bude parádní vánoční dárek 😀
 
No, já vím, že bude pod stromečkem prázdno, neboť jsme již před několika lety zrušili v celé rodině dárky. A musím říct, že je to velmi příjemné, nemuset nikde lítat a shánět něco, nad čím se pak jásá z povinnosti. A já si pak raději zajedu koupit to, co přesně chci.
Jj.......mám to už pár let stejné jako ty, a to vymejšlení, lítání a shánění něčeho v těch narvanejch krámech mi opradu nechybí. Samozřejmě výjimkou jsou děti (v mém případě jeden vnouček), pro ty mají hlavně vánoce být.
 
Mno, největší dárek jsme si naježili už v červnu (auto), před týdnem jsem si koupila nový pracovní nástroj (HP envy 13), tak jen trochu doufám, že pod stromečkem najdu alespoň nový přívěsek na můj Pandora náramek ;) tipy, jaký by měl být, jsem Ježíškovi poslala. 😁Golfové dárky si tak nějak průběžně kupuji sama. Nějaké golfové dárky budou pro ostatní golfisty v domácnosti, většinou jsou na výslovné přání.
 
Nikomu,ani ježíškovi jsem nic neřekl a nadělil jsem si sadu wilson.novou.Před tím Jsem měl něco z bazoše,(snažím se hrát 1.rok)je mi 63,tak tyhle mi už asi vydrží:) A Ježíšek ať si trhne.P
 
Jj.......mám to už pár let stejné jako ty, a to vymejšlení, lítání a shánění něčeho v těch narvanejch krámech mi opradu nechybí. Samozřejmě výjimkou jsou děti (v mém případě jeden vnouček), pro ty mají hlavně vánoce být.
Jasně, pro děti dárky být mají. A protože žádné nemám, nemusím shánět ani to málo.
 
Mno, největší dárek jsme si naježili už v červnu (auto), před týdnem jsem si koupila nový pracovní nástroj (HP envy 13), tak jen trochu doufám, že pod stromečkem najdu alespoň nový přívěsek na můj Pandora náramek ;) tipy, jaký by měl být, jsem Ježíškovi poslala. 😁Golfové dárky si tak nějak průběžně kupuji sama. Nějaké golfové dárky budou pro ostatní golfisty v domácnosti, většinou jsou na výslovné přání.
HP Envy 13? Tak to já před týdnem pořídil HP Envy 15 :D :D :D Ale bylo peklo najít něco skladového, rozumně výkonného a evolučního
 
HP Envy 13? Tak to já před týdnem pořídil HP Envy 15 :D :D :D Ale bylo peklo najít něco skladového, rozumně výkonného a evolučního
To je pravda, skladem skoro nikde.
 
Už na začátku roku jsem si říkal, že když se mi povede stlačit HI pod 20, tak se odměním novým bagem. Na posledních dvou turnajích se celkem dařilo (hlavně teda díky zimním greenum) ale na prvním zahráli spoustu bodů všichni a tak jsem se z původně vypočítaných 19.8 přes noc vrátil opět na 20. A ten druhý což už byla 9 a snížil bych na 19.6 se nakonec kvůli štěkotu psa nezapsal. Takže Ježichovi jsem ušetřil a další rok budu tahat toho starýho šmudlu ... přísnost musí být.
 
V práci máme s kolegou takové pravidlo, alespoň jednou měsíčně si udělat radost nějakým nákupem, takže není potřeba čekat rok na Vánoce.
Každopádně nenechávám jiné kupovat mi věci na golf, stejně neví co potřebuju. Na mém seznamu jsou aktuálně boty do mokra, lepší bag, nové dřevo a hybrid ( ten už sem vybral ale čeká se už 3 měsíce na levou hlavu ).
 
Už na začátku roku jsem si říkal, že když se mi povede stlačit HI pod 20, tak se odměním novým bagem. Na posledních dvou turnajích se celkem dařilo (hlavně teda díky zimním greenum) ale na prvním zahráli spoustu bodů všichni a tak jsem se z původně vypočítaných 19.8 přes noc vrátil opět na 20. A ten druhý což už byla 9 a snížil bych na 19.6 se nakonec kvůli štěkotu psa nezapsal. Takže Ježichovi jsem ušetřil a další rok budu tahat toho starýho šmudlu ... přísnost musí být.
Teda ty jsi na sebe fakt pes! 😁 to je až obdivuhodné 😁😁 Jo, a díky za pozdrav, Lubor mi ho vyřídil ;)
 
... aktuálně boty do mokra ...
O jedněch značkových bych věděl, a mají i levé 🤭😂

594CB144-77C6-4DC4-A9BC-47D64FBEAB72.jpeg
 
Už na začátku roku jsem si říkal, že když se mi povede stlačit HI pod 20, tak se odměním novým bagem. Na posledních dvou turnajích se celkem dařilo (hlavně teda díky zimním greenum) ale na prvním zahráli spoustu bodů všichni a tak jsem se z původně vypočítaných 19.8 přes noc vrátil opět na 20. A ten druhý což už byla 9 a snížil bych na 19.6 se nakonec kvůli štěkotu psa nezapsal. Takže Ježichovi jsem ušetřil a další rok budu tahat toho starýho šmudlu ... přísnost musí být.
Ono už se může hrát na zimních greenech na úpravu HCP???
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom