Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Přehled holí podle HCP

No nepotřeboval jsem to vědět, ale co... Gratuluju Vám... A sobě k potvrzení skutečnosti, že já si vybral dobře... 😁
 
Nepochopil jsem, že by to bylo jménem??? Např. Amadeus , Theophilos jak je to příjemné býti k někomu milí🤔🤭😄👍⛳
Ono to naše jméno není k někomu, ale někomu, to jen tak....
A já jsem @Seppper trénoval, tak jsem reagoval na to, že budeš lepší než YouTube a levnější než já...🤔
 
Ač se to nemusí na první pohled zdát, ano, jistou souvislost tento příměr má... A pokud tedy mohu rozvinout tento OT, tak bych té ženě také doporučil raději zapracovat sama na sobě, třebas úpravou stravy a sportem, než vymýšlet, jak na své špeky co nejlépe naskládat hadry tak, aby to vypadalo trochu kloudně... Takže jsme tam, kde jsme byli-u toho, co je nejdůležitější a nejefektivnější... Totiž upravit sám sebe, nikoli hole nebo hadry... Dobré hole a hezké hadry jen vypíchnou ten kvalitní základ... Pokud tam základ není, dost často to naopak působí kontraproduktivně-někdy až směšně... A peníze bych do toho netahal, však sami tvrdíte, že fitting je zdarma... Já se bavím o principech a posloupnosti bodů důležitosti...
no, chápu to tedy dobře tak, kdo nehraje super, má podle tebe mít hole tak nejlíp z druhý ruky, dokud se nezlepší
a když se nezlepší, tak dobrý hole nebude mít nikdy
mno... upřímně, takhle to na světě nefunguje - ani v golfu 😏
a představ si, že ten, který ti dal super lajk, mi zrovna hned na začátku poradil pěkně drahý hole a byli jsme je fittovat
takže ani trenéři tu tvojí myšlenku v reálném životě nepodporují :cool:
 
Jasně, to se přece obecně ví, že není důležitý co má ženská v hlavě. Důležitý je jak vypadá, a hlavně, jak umí poslouchat. A co se vůbec s...ou ženský do golfu. Máte recht, jdu vařit.
pro někoho je dokonce nebezpečný, když má ženská něco v hlavě 😂
 
No musím se přiznat, že v rámci vaší kolegyní nastoleného tématu jsem se tím, co má která z vás v hlavě, nijak nezaobíral a ani jsem to nepovažoval za nutné, jelikož téma bylo jasně vymezené... Pozor na kouzla nechtěného...;)
já ti fandím :up: máš odvahu jít životem proti proudu a nevadí ti, že jsi osamělý plavec :up:
 
no, chápu to tedy dobře tak, kdo nehraje super, má podle tebe mít hole tak nejlíp z druhý ruky, dokud se nezlepší
a když se nezlepší, tak dobrý hole nebude mít nikdy
mno... upřímně, takhle to na světě nefunguje - ani v golfu 😏
a představ si, že ten, který ti dal super lajk, mi zrovna hned na začátku poradil pěkně drahý hole a byli jsme je fittovat
takže ani trenéři tu tvojí myšlenku v reálném životě nepodporují :cool:
Ne nechápeš... Každý ať si koupí co chce... Ostatně to jsem psal hned na začátku... Ohradil jsem se proti tvrzení, že zájemce o mid-HCP hole musí nutně na fitting, jinak se nezlepší... Jinak Trenér sám zmiňoval, že fitting je fajn už jen proto, že bývá zdarma... Takže ani zde netrefuješ hřebík na hlavičku, lajk možná dává za to, jak střílím do husí...;-)
 
Ne nechápeš... Každý ať si koupí co chce... Ostatně to jsem psal hned na začátku... Ohradil jsem se proti tvrzení, že zájemce o mid-HCP hole musí nutně na fitting, jinak se nezlepší... Jinak Trenér sám zmiňoval, že fitting je fajn už jen proto, že bývá zdarma... Takže ani zde netrefuješ hřebík na hlavičku, lajk možná dává za to, jak střílím do husí...;-)
jo ty tu vedeš souboj s husami 😂 no tak to rozhodně musíš vyhrát 😂
 
... hned na začátku poradil pěkně drahý hole a byli jsme je fittovat ...
To víš, provize za zprostředkování bývá obvykle v % z prodejní ceny 🤭😉
 
Ono to naše jméno není k někomu, ale někomu, to jen tak....
A já jsem @Seppper trénoval, tak jsem reagoval na to, že budeš lepší než YouTube a levnější než já...🤔
Mám na výuku golfu trochu jiný pohled , na to opravovat, dopilovávat hotové hráče to už musí být osobnost, protože ti nejsou tvární a myslí si, že ... , ale golf nejde umět, golfem musíš žít a hrát ho.
 
Mám na výuku golfu trochu jiný pohled , na to opravovat, dopilovávat hotové hráče to už musí být osobnost, protože ti nejsou tvární a myslí si, že ... , ale golf nejde umět, golfem musíš žít a hrát ho.
golf nejde umět, golfem musíš žít a hrát ho - to slýchám často a líbí se mi to :up: ⛳ :):)
 
a to mi neva, to mi bylo hned jasný 😊
Zde chci podotknout, že klientka dostala slevu, kdy se vyčerpal celý prostor pro mou provizi (na mou žádost). Nakupovali jsme v maximálních slevách, aby co nejvíce ušetřila. Osobně a rád jsem ji tam doprovodil, protože tomu nerozuměla. Co se týče holí, tak si koupila pěknou sadu od Pingu, nic profesionálního a drahého, prostě pěkné hole od Pingu pro začátečníky.
 
Zde chci podotknout, že klientka dostala slevu, kdy se vyčerpal celý prostor pro mou provizi (na mou žádost). Nakupovali jsme v maximálních slevách, aby co nejvíce ušetřila. Osobně a rád jsem ji tam doprovodil, protože tomu nerozuměla. Co se týče holí, tak si koupila pěknou sadu od Pingu, nic profesionálního a drahého, prostě pěkné hole od Pingu pro začátečníky.
Konečně , super výběr PING, bude mít hole do kterých se musí člověk na první pohled zamilovat, s těmito holemi , si dovolím tvrdit vydrží celý život, protože od o do pro jsou lehce hratelné, mají krásný jasný zvuk ( i PRO hrají G, já hobík hraji S)
Vítám, Tě v klubu PINGařů.
 
Konečně , super výběr PING, bude mít hole do kterých se musí člověk na první pohled zamilovat, s těmito holemi , si dovolím tvrdit vydrží celý život, protože od o do pro jsou lehce hratelné, mají krásný jasný zvuk ( i PRO hrají G, já hobík hraji S)
Vítám, Tě v klubu PINGařů.
jsou nádherné a jsem ráda, že mě doma podpořili, abych si je koupila
 

Přílohy

  • 3DF5925C-D3E5-42E2-AA4E-3535868790E7.jpeg
    3DF5925C-D3E5-42E2-AA4E-3535868790E7.jpeg
    76,3 KB · Zobrazení: 223
... se musí člověk na první pohled zamilovat, s těmito holemi , si dovolím tvrdit vydrží celý život, ...
Musíme jenom umřít. Dovolit si to tvrdit můžeš, jen je otázka, jestli to je „směroplatné” 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom