Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Představujeme finalistky MissGolf – 1. Veronika Němečková

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Představujeme finalistky MissGolf – 1. Veronika Němečková (Golf.cz)

Soutěž MissGolf má už 19 let dva pevné termíny. Turnaj první sobotu a finále poslední neděli v listopadu. Letos se podařilo zachovat termín turnaje, druhá vlna nákazy coronavirem odsunula datum konání finále na konec ledna 2021. Každý týden představíme jednu z dvanácti finalistek, které uvidíte v Hybernii v neděli 31. ledna 2021. Jedné z nich nasadí úřadující Miss Golf 2018 Adéla Křelinová korunku nejkrásnější golfistky roku 2020.

1. Veronika Němečková
Jmenuji se Veronika Němečková. Jsem 177 centimetrů vysoká, modrooká blondýnka. Pocházím z Plzně, ale žiji v praze již 9 let. Do Prahy jsem přišla za studiem. Absolvovala jsem Metropollitní univerzitu obor Mezinárodní vztahy a Evropská studia. Během studia jsem odjela na Kypr, kde jsem studovala 1 semestr na univerzitě v rámci programu Erasmus. Po návratu jsem začala studovat Marketingovou komunikaci a studium zakončila titulem Ing. A stáží v italské Parmě.

Mluvím plynule anglicky, domluvím se německy a italsky, mám základy španělštiny a francouzštiny a na gymnáziu jsem měla semestr ruštiny
🙂

Po skončení studia jsem se začala na plno věnovat modelingu a také event planingu a cestovala jsem po celém světě, takže jsem spojila můj největší koníček a to cestování s prací na plný úvazek. Byly to velmi krásné 3 roky života, ale po nějaké době mě tento lifestyle začal malinko unavovat, tak jsem se pomalu vrátila do ČR. Začala jsem pracovat ve Vzdělávacím a informačním centru Praha 5, kde jsem i nyní.

Co se týče koníčků, tak naprosto miluji módu. Od malička k ní mám velmi blízko a práce v modelingu a event planingu s ní šla ruku v ruce. Dále se zajímám o umění, architekturu, sport. Chodím za kulturou – různé výstavy, koncerty, jsem velmi společenská a komunikativní, takže různá posezení s přáteli u sklenky dobrého vína jsou běžnou součástí mého programu. Mám velmi ráda přírodu. Snažím se v ní trávit co nejvíce času to jde, protože mě uklidňuje. Mám malého pejska Ralpha, tak s ním chodím na tůry.

Láska k zeleni mě také přivedla ke golfu, s nímž jsem začínala tuším v 15ti letech. Začínala jsem s přáteli v Golfovém resortu Darovanský Dvůr, kde jsem si i udělala zelenou kartu tuším v roce 2008. Od té doby jsem bohužel z časových a logistických důvodů moc nehrála, zato poslední 2 roky se snažím si svou reputaci napravit a trénuji pravidelně.

Galerie na Missgolf.cz










The post Představujeme finalistky MissGolf – 1. Veronika Němečková appeared first on Golf.cz.

Pokračovat ve čtení...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom