Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Představení

Marie

Nováček+
Ahoj všem nadšeným golfistům,
Jmenuji se Marie, věk u žen se prý nemá říkat, tak ho přeskočím, myslím, že pro golfovou hru není podstatný :)
Ke golfu jsem se vlastně dostala úplnou náhodou díky mojí kamarádce, ale od prvního okamžiku mě úplné uchvátil.
Hraji sice jen pár měsíclů ale golf se pro mne stal závislostí :).. Věřím, že se zde dovím spousty nového a poznám super lidi.
Takže Vám vše přeji hezkou hru ..
 
Ahoj Maru, tak jsi to zvládla a už jsi na Jamce! :up::)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Taky tu s tím občas zapasim :eek::D
 
Jen co se vrátí velká část osazenstva Jamky z Requo Cup na Kaskade, tak tě jistě zahrnou dotazy.:cool:
 
Zákaz strašení :devil:

Vítej Maru v této komunitě a odkudpak Tě vítr zavál? Neb kde je Tvé domovské hřiště?:)
 
Zákaz strašení :devil:

Vítej Maru v této komunitě a odkudpak Tě vítr zavál? Neb kde je Tvé domovské hřiště?:)
Děkuji za přivítání.... Jsem z Kolína a převážně chodím na hřiště v Poděbradech..
 
Vitej!
Hodni jsme tu vsichni, vse ostatni jsou osklive pomluvy konkurencnich serveru a ruskych trollu!! :)
Navic tu na kazdou otazku ziskas minimalne dve zcela odlisne, ale spravne odpovedi. Mame totiz akci 1+1 zdarma.
K tomu jeste zpravidla 10 dalsich nespravnych. Vyhodou je, ze jak spravne, tak nespravne nejsou nijak oznacene. :D
 
Vitej!
Hodni jsme tu vsichni, vse ostatni jsou osklive pomluvy konkurencnich serveru a ruskych trollu!! :)
Navic tu na kazdou otazku ziskas minimalne dve zcela odlisne, ale spravne odpovedi. Mame totiz akci 1+1 zdarma.
K tomu jeste zpravidla 10 dalsich nespravnych. Vyhodou je, ze jak spravne, tak nespravne nejsou nijak oznacene. :D
.... Tak to jsem si ani více vlastně přát nemohla
 
Ahoj Marie, vítej na Jamce.

Jsme vcelku přátelští. Je potřeba tedy znát zpaměti pravidla, hrát golfovou výzvu, chodít na spol akce, denně psát recenze hřišť, pochlubit se se svým bagem, pravidelně přidávat fotky, všechny, co mají více, jak 100 příspěvků chválit a tak. :) Ve vyjimečných případech se dají dočasně některé povinnosti na pár hodin "opomenout". ;)

Konec strašení, prostě vítej a ať se ti tu líbí. Máme tu spoustu různých aktivit, spolhry, pravidelné pondělní turnaje na Zbraslavi (večer), takže jsem si jist, že když bude chuť, tak si vítána i na živo. 54 rozhodně není na překážku. Někteří z nás ji mají doposud (minimálně si tak často připadají). :-D
---

Jak si se dostala ke golfu? A jak se získávalo "Osvědčení o golfové způsobilosti" aneb Zelená karta, nervozita? :)
 
Ahoj Marie, vítej na Jamce.

Jsme vcelku přátelští. Je potřeba tedy znát zpaměti pravidla, hrát golfovou výzvu, chodít na spol akce, denně psát recenze hřišť, pochlubit se se svým bagem, pravidelně přidávat fotky, všechny, co mají více, jak 100 příspěvků chválit a tak. :) Ve vyjimečných případech se dají dočasně některé povinnosti na pár hodin "opomenout". ;)

Konec strašení, prostě vítej a ať se ti tu líbí. Máme tu spoustu různých aktivit, spolhry, pravidelné pondělní turnaje na Zbraslavi (večer), takže jsem si jist, že když bude chuť, tak si vítána i na živo. 54 rozhodně není na překážku. Někteří z nás ji mají doposud (minimálně si tak často připadají). :-D
---

--….. děkuji moc za milé uvítání... Zbraslav znám, i když jen z té pracovní stránky, ale díky, moc ráda přijedu. :)
 
Upraveno moderátorem:
Ke golfu mě přivedla moje kamarádka Marta , také členka zdejší skupinky :) .. No a tak mě to chytlo, že jsem se rozhodla , že si musím udělat kartu a konečně hrát :-O .. Zelená karta byla docela v pohodě, trenér v Poděbradech fajn člověk a já musím říct, že nejsem typ, kterého něco znervoznuje příliš, takže moje heslo pro golf je... Jdu si zahrát s fajn lidma a prožít skvěly den |:-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom