Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pravidlové kartičky pro golfisty

Už se těším, až bude obojí k dostání v Golfovicích:)
Nápad výborný, diagram se mi líbí, je to přehledná forma.
 
To si nemyslím. Můžem dát závod. :p:D Vytažení notýsku nebo telefonu vyjde nastejno. Otevření notýsku bude o 2-3 sekundy rychlejší než zapnutí telefonu a aplikace. V appce ťukneš a přepne tě kam potřebuješ. V notýsku si musíš přečíst na jakou strámku máš přelistovat a pak to udělat. Odhaduji, že to bude o 3-4 sekundy pomalejší. A když tě takhle bude notýsek navádět ve čtyřech úrovních, tak budeš s notýskem výrazně pomalejší.
Beru. Ale tím pádem bude muset @doktordee udělat i apku :p
 
Beru. Ale tím pádem bude muset @doktordee udělat i apku :p
No to je samosebou ;)... ale když mě nechá za 14 dní vyhrát na indooru, tak mu s tím pomůžu ... dobrou radou samozřejmě:p:D:D:D
 
Beru. Ale tím pádem bude muset @doktordee udělat i apku :p
No to je samosebou ;)... ale když mě nechá za 14 dní vyhrát na indooru, tak mu s tím pomůžu ... dobrou radou samozřejmě:p:D:D:D
Vzhledem k tomu, že máš k odečtu gazilion ran tak bych musel každou jamku minimálně na 1 ránu. A obávám se, že při tvé formě posledních kol by mi ani to nemuselo stačit... [emoji17]
 
Vzhledem k tomu, že máš k odečtu gazilion ran tak bych musel každou jamku minimálně na 1 ránu. A obávám se, že při tvé formě posledních kol by mi ani to nemuselo stačit... [emoji17]
Tak se koukni na moje dvě předchozí kola, to ti dodá sebevědomí :D:D ... forma je jak houpačka ;), alespoň teda u mě
 
Diagram - technicky hezky zpracované. Nicméně v praxi, podle mne - velice obtížně použitelné. Dá se v tom obtížné orientovat se i v klidu u počítače .Ve stresu, časové tísni a často i s nutností přesvědčit o pravdě spoluhráče, no nevím nevím.

Osobně bych si dokázal představit spíše hlasovou aplikaci, která funguje obdobně jako navigace. Hráč řekne do mobilu . " zahrál jsem do žluté vody " a aplikace mu ocituje možnosti jak pokračovat. Vývojový diagram by pro takové řešení byl skvělou přípravou.
 
Pokud se bude posmívat jen majiteli a ne spoluhráčům, tak jo.:p:D
 
@requo me v hospodě donutil poslat dotaz ohledně vody, pak se @doktordee a @wasp pretahovali, kdo umí lépe vykládat pravidla a nakonec bude Appka - tak se rodí geniální nápady
 
:-D od nápadu k realizaci APP je krapet daleko. :)
 
Ahoj, z diskuze je vidět, ze jsme v 21 století . Je to jednoduché ! Deníček A5 1. List odpaliště , zde je uvedeno hranice mezi kameny a na dvě hole dozadu vymezení polohy míče( obrázek) míč letí ( může být barevně rozlišeno- záložka)1. Na fervej 2. Do bankru 3. Do vody 4. Do autu a nevím co ještě . Na jednotlivém listu (1.-X) je uvedeno možné řešení situace. Např do vody červená voda na dvě hole , po spojnici , po kružnici atd obrázek.
Ale toto jsme tady řešili u pravidel a bylo to , nevím přesně , ale zamítnuto.
 
Já spíš navrhuji, aby si lidi alespoň ty pravidla při nějakém dlouhém zimním večeru přečetli. To by pak na hřišti bylo úplně nejrychlejší.
 
Já spíš navrhuji, aby si lidi alespoň ty pravidla při nějakém dlouhém zimním večeru přečetli. To by pak na hřišti bylo úplně nejrychlejší.
To je málo sofistikovaný :p:D:D:D
 
Já třeba jsem přednostně pro notysek. Papír, počítače vlastně nesnáším, už sem vám to říkal? :)

Ono je to ale jedno, je to pak už způsob realizace - podstatný je obsah. Elektronická verze je jednodušší na dynamickou úpravu. Úplně nejjednodušší a nejtrivialnejsi je nějaká responzivni (tzn. I pro mobily) jednoduchá webová stránka - nemusí se instalovat, programování trvá chvilinku, velmi rychlá možnost opravy - v podstatě on-line, bez nutnosti aktualizovat aplikaci.

Následně aplikaci bych pak řešil, aby čerpala data z toho webu, v podstatě je jen prebirala.

Co takhle @doktordee? Výhodu to má v rychlém vývoji a pripominkach. A je to takové komunitní... ? Dáme na titulku tvoji fotku!
 
Já spíš navrhuji, aby si lidi alespoň ty pravidla při nějakém dlouhém zimním večeru přečetli. To by pak na hřišti bylo úplně nejrychlejší.
Přečíst je myslím to nejmenší. Bohužel spousty golfistů je neumí používat. Vyhodnotit situaci a uvědomit si co v jaké situaci vlastně mají řešit. Pokud je co řešit. Najít odpověď v pravidlech už nebývá takový problém. Problém je ve správném položení otázky.

Tím diagramem jsem chtěl přiblížit postup jak k té otázce dojít.
 
Tohle jsem hledal, resp. tohle mi to připomnělo http://www.knowyourgolfrules.com/

kgr-golf-rule-set-e1514445209691.jpg kgr-golf-rule-set-3-e1514445125178-260x237.jpg Výstřižek.PNG
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom