Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pravidlová beseda s J. Milfajtem - so 30.3.2019, Praha

V kalendáři akcí 19.jamky: 30-03-19

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
6328

Pravidlová beseda s J. Milfajtem - so 30.3.2019, Praha

Kdy:
so 30.3.2019 od 14:00
Kde: Praha, Anděl - U Kristiána (http://www.ukristiana.cz/) - Vltavská 8, Praha 5
Parkování: Okolní ulice (modré a fialové zóny, o víkendu zdarma, viz http://www.parkujvklidu.cz/) případně OC Nový Smíchov (5 hod zdarma + 50 Kč/hod)
Za kolik: vstupné lidové - 0 Kč

Letošní rok je v golfu svým způsobem netradiční, čeká nás, golfisty spousta změn na hřišti. Aktualizovala se nám totiž pravidla. Jirka Milfajt, jeden ze 17 českých mezinárodních rozhodčích, zde na Jamce působící jako pravidlová autorita pod přezdívkou @RazoR všem zájemcům objasní, na co se na hřišti připravit, abychom nebyli jako úplní tuponi. Všichni z 19.jamky jsou vítáni! A po semináři oficiální zahájení golfové sezóny - kdy společně probereme všechno možné a připijeme si na novou sezónu!

Orientační program:

14:00 - 14:30

  • scházení se na místě
14:30 - 18:00 - Program
  • Změny v golfových pravidlech v roce 2019
  • Dotazy a konzultace, otázky a odpovědi
  • Testík na konec, jak kdo dával pozor (možná).
18:00+
  • Pivokávolimo & golfnetworking
Ubytování: každý dle svého gusta

Přihlášení účastníci:
Zájem o Pravidla v tištěné podobě (pouze pro účastníky akce):
 
Upraveno:
Kdyz nebudu v praci, rad prijdu :)
 
Fajn, přihlášené jsem dopsal do ´vodního příspěvku: @Jerry, @Dana, @macdav, @Yahuu, @JanKostalCZE. Prozatím jsem nepsal @bohumil.koval - 50% je hodně neurčité. Tak uvidíš později.

Kdo se ještě přidá? Využijte této příležitosti, přihlašte se ať víme, jestli si to @RazoR má konečně pořádně nastudovat, když bude mít publikum. :)
 
Tak já hlásím sebe a oba naše kluky a když bude moci manžel, tak přijede taky.
 
Tak já hlásím sebe a oba naše kluky a když bude moci manžel, tak přijede taky.
To uz by nas mohlo byt deset:up:, snad bych koupil i zbyle listky. Aby se uskutecnilo:rolleyes:
 
To uz by nas mohlo byt deset:up:, snad bych koupil i zbyle listky. Aby se uskutecnilo:rolleyes:
No, s námi je nás 10 a když pojede i manžel, tak 11 ;) ( naše rodina takto plní turnaje u nás na hřišti, s námi rapidně stoupá účast) :D
 
Připisuji na home. :up:


Co další, co takovej @Pitching, @RobertSlajs, @PFP... a další účastníci requocupu? :-D

Normálně bych určitě šel, akce určitě zajímavá a užitečná. Jsem ale v tomto termínu na horách... Sorry.
 
Myslím, že už to zvládneme. Dopsal jsem na úvod vlákna přihlášené zájemce, tedy @Marta, @kristyna, @Lukas.

Kdo má chuť a čas se ještě přidat? Dokonce se dá připravit si i zapeklité otázky! :)
 
Už se těším na ty “introverty “ a zarputilé kontra-diskutéry, hlavně nechte boxerky doma. Budu se snažit , a udělám vše pro abych se dostavil, jen potom prosím srozumitelně, pro vesničana, kde a jak se tam dostat.
 
Upraveno:

Pravidlová beseda s J. Milfajtem - so 30.3.2019, Praha

Kdy:
so 30.3.2019 od 14:00
Kde: Praha, místo bude upřesněno dle počtu přihlášených
Za kolik: vstupné dobrovolné do kasičky 19.jamky (nebo rozdělením nákladů na místnost)

Letošní rok je v golfu svým způsobem netradiční, čeká nás, golfisty spousta změn na hřišti. Aktualizovala se nám totiž pravidla. Jirka Milfajt, jeden ze 17 českých mezinárodních rozhodčích, zde na Jamce působící jako pravidlová autorita pod přezdívkou @RazoR všem zájemcům objasní, na co se na hřišti připravit, abychom nebyli jako úplní tuponi. Všichni z 19.jamky jsou vítáni! A po semináři oficiální zahájení golfové sezóny - kdy společně probereme všechno možné a připijeme si na novou sezónu!

Orientační program:

14:00 - 14:30

  • scházení se na místě
14:30 - 18:00 - Program
  • Změny v golfových pravidlech v roce 2019
  • Dotazy a konzultace, otázky a odpovědi
  • Testík na konec, jak kdo dával pozor (možná).
18:00+
  • Pivokávolimo & golfnetworking
Ubytování: každý dle svého gusta

POZOR: AKCE se bude konat pouze v případě 10 a více účastníků. PROTO neváhejte a přihlašte se!
(místo bude upřesněno následně dle počtu přihlášených účastníků)

Přihlášení účastníci (zde do vlákna):
Hlásím se...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom