Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pravidlová beseda s J. Milfajtem - so 30.3.2019, Praha

V kalendáři akcí 19.jamky: 30-03-19

Stav
Uzamčeno.
Prima, je nás dostatečný počet, s @RazoR (Jirka Milfajt) jsme si vzájemně tedy dnes potvrdili, že Pravidlová beseda SE BUDE KONAT v naplánovaném termínu, tedy 30.3. v Praze.

Víte-li o někom, kdo by měl zájem se účastnit, dejte mu vědět a přihlašte ho (nebo lépe, ať se přihlásí sám). Místo bude upřesněno ještě později - kdyby nás náhodou bylo hodně, tak ať se v pohodě vejdeme. Všem přihlášeným pár dní před akcí rozešlu pomocí soukromé zprávy připomínku. :)
 
Michale, připiš tam i švagra @Pitching-a
Jo , a jestli chceš aby pil limonádu, tak to uspořádej někde kde netočej plzeň :p
 
A mohlo by být možné i pravidla koupit?
 
A mohlo by být možné i pravidla koupit?

Pokud bude @requo chtit, muzu mu o vikendu nejaky pravidla na prodej dat...
 
A mohlo by být možné i pravidla koupit?
Pokud bude @requo chtit, muzu mu o vikendu nejaky pravidla na prodej dat...

Dobrý nápad. Ok, vezmu si jich od @mkopcak pár do zásoby, kdo bude chtít, tak tomu je na toto setkání přinesu, co se neprodá, to mu pak přivezu zpátky. Píšu si k @Dana na úvod, že má o pravidla zájem.

Kdo další bude chtít pravidla v tištěné podobě (na Pravidlové besedě)?
 
Dobrý nápad. Ok, vezmu si jich od @mkopcak pár do zásoby, kdo bude chtít, tak tomu je na toto setkání přinesu, co se neprodá, to mu pak přivezu zpátky. Píšu si k @Dana na úvod, že má o pravidla zájem.

Kdo další bude chtít pravidla v tištěné podobě (na Pravidlové besedě)?
taktéž bych si jedny vzala!
 
Protože mezi zájemci vidím samé kamarády, uděláme s @requo lidovou cenu 990 Kč/ ks. Nejen že budete mít kvalitní produkt s osobním věnováním ode mě, ale Michal každou stránku potřísní vlastními slzami, které pro tyto účely sbíráme na každém greenu, kde puttuje...
 
Protože mezi zájemci vidím samé kamarády, uděláme s @requo lidovou cenu 990 Kč/ ks. Nejen že budete mít kvalitní produkt s osobním věnováním ode mě, ale Michal každou stránku potřísní vlastními slzami, které pro tyto účely sbíráme na každém greenu, kde puttuje...
To je tak výhodný, že by mi bylo trapný, si to od tebe vzíto_O. Pod dva litry nejdu, jinak si to strč ... víš kam
 
To je tak výhodný, že by mi bylo trapný, si to od tebe vzíto_O. Pod dva litry nejdu, jinak si to strč ... víš kam

Do kapučína!
 
také se hlásím, pokud je ještě místo. Děkuji.

Prima, počítám s Tebou, doplněno na úvod.
 
Už máme nějakou povědomost, kde se bude beseda konat?
 
Už máme nějakou povědomost, kde se bude beseda konat?

Ano, dám do této středy všem přihlášeným vědět (pomocí soukromé zprávy, která událost zároveň připomene).
 
Upraveno:
Tyjo, asi karma. :) Před chvíli mi @marran (M. Randáček, majitel restuarace u Kristiána, jeden z Jamkařů) potvrdil prostor.

V sobotu 30.3. od 14:00 se sejdeme v Praze Anděl - U Kristiána (http://www.ukristiana.cz/ - Vltavská 8, Praha 5) v zadním salónku. Bude nás cca 20 lidí, tak to vyjde tak akorát. Během chvíle rozešlu soukromou zprávu.

Kapacita míst je omezená, max 20 účastníků akce, viz aktuální stav v titulním příspěvku.

---

Co na nás @RazoR (Jirka Milfajt) chystá? Cituji z emailu:

...4 hodiny s jednou přestávkou uprostřed a rozumným prostorem pro dotazy během prezentace.
Mám to namyšlené tak, že po necelé hodině mám v prezentaci takový "přehledový slide" všech zásadních změn. Kdo spěchá může odejít v tomto okamžiku (tzn. cca po hodině) a bude mít úplně základní přehled. Ve zbytku se procházejí jednotlivé změny podrobněji. Pokud se víc rozběhne závěrečná diskuze atd. tak počítám i s delším časem, ale ta "oficiální" část s prezentací je opravdu na 4 hodiny, když zodpovídám dotazy průběžně, stíhám se nadechovat, občas se napiju a uprostřed 15 minut pauza :)...


Bude to hustý! :-D
 
Tyjo, asi karma. :) Před chvíli mi @marran (M. Randáček, majitel restuarace u Kristiána, jeden z Jamkařů) potvrdil prostor.

V sobotu 30.3. od 14:00 se sejdeme v Praze Anděl - U Kristiána (http://www.ukristiana.cz/ - Vltavská 8, Praha 5) v zadním salónku. Bude nás cca 20 lidí, tak to vyjde tak akorát. Během chvíle rozešlu soukromou zprávu.

Kapacita míst je omezená, max 20 účastníků akce, viz aktuální stav v titulním příspěvku.

---

Co na nás @RazoR (Jirka Milfajt) chystá? Cituji z emailu:

...4 hodiny s jednou přestávkou uprostřed a rozumným prostorem pro dotazy během prezentace.
Mám to namyšlené tak, že po necelé hodině mám v prezentaci takový "přehledový slide" všech zásadních změn. Kdo spěchá může odejít v tomto okamžiku (tzn. cca po hodině) a bude mít úplně základní přehled. Ve zbytku se procházejí jednotlivé změny podrobněji. Pokud se víc rozběhne závěrečná diskuze atd. tak počítám i s delším časem, ale ta "oficiální" část s prezentací je opravdu na 4 hodiny, když zodpovídám dotazy průběžně, stíhám se nadechovat, občas se napiju a uprostřed 15 minut pauza :)...


Bude to hustý! :-D
4 hodiny s jednou přestávkou uprostřed :eek: to zní až strašidelně.
S parkováním to tam je jak? Asi blbé...
 
4 hodiny s jednou přestávkou uprostřed :eek: to zní až strašidelně.
S parkováním to tam je jak? Asi blbé...

Parkování - v okolí jsou modré a fialové zóny, dá se místo docela dobře najít, pokud se nepletu, tak o víkendu je to zadarmo. Místo jsem tam zatím téměř vždy našel.

Případně blízko je nákupní centrum Nový Smíchov - https://novy-smichov.klepierre.cz/Novinky/PARKOVANI, kde je o víkendu parkování zdarma na 5 hodin, každá další hodina 50 Kč.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom