Pravidla "Umím a nabízím" na 19.jamce - ČTĚTE!

Stav
Uzamčeno.

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,323
1,717
123
36
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
#1
Sekce "Umím a nabízím" je určena všechny golfisty 19.jamky, kteří shledávají 19.jamku užitečnou jako komunitní místo podobně naladěným golfistům. Prostě "reklamní" místo zdarma pro členy 19.jamky (tzn. mají nad 50 příspěvků). Je dobré vědět, že ten umí to, ten zase tohle a že hraje golf. Třeba se podaří vyjma získaného kšeftíku si společně i zahrát rundu, seznámit se, prostě networking v praxi... :)

Pár jednoduchých pravidel:
 1. Nabídky může vložit každý člen fóra 19.jamky, který má více jak 50 příspěvků (nováček, nováček+, člen fóra, aktivní člen, veterán fóra...)
 2. Pro nabídky platí:
  1. musí být "osobního charakteru" - tzn. služba se řeší přímo s vámi - alespoň z počátku (může ale být spojeno s firmou, kde pracujete atp)
  2. nabídka může být golfová ale i negolfová, ideálně obsahující fotky a příklady...
  3. v předmětu (nadpisu) musí být jasné a stručně, o co jde, např. "Trénink v Praze od 100 Kč, Zahradnické služby, Zednické služby..."
  4. v textu musí být uveden možnost kontaktu, orientační cenu nebo možnosti cen (finance, barter, pozvání na pivo...), kde, jak a případně další podrobnosti...
  5. reference členů, kteří nabídky využili, ve vlákně k nabídce vítány!
 3. Veškerý "obchod" je následně pouze mezi prodejcem (nabízejícím) a kupujícím (poptávajícím). Admini nic neřeší - domluvte si to sami.
 4. Je zakázáno tzv. "upování" nabídky (tzn. aktualizace vlákna, pokud není co říct, jen aby se objevila mezi novými).
 5. Konkrétní domluva přes soukromé zprávy, obecné dotazy mohou být veřejně.
Jakkékoli prohřešky, porušování pravidel (včetně pravidel fóra), podvádění, atp. bude znamenat ban pro uživatele, zkaženou pověst atp.
A golfovou smůlu na dalších deset let!

(průběžně doplňováno, jak vyžaduje situace)
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.

Podobná témata