Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Pravidla pro sekci "Můj švih" na 19.jamce - ČTĚTE!

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Můj švih na 19.jamce - principy a pravidla:
  1. Jedno vlákno na osobu. Nové své švihy nahrávejte do svého vlákna, bude vidět vývoj a progres... průběžně doplňujte své další švihy do stejného vlákna.
  2. Správný název vlákna v podobě: Můj švih (nickname) - dobře se dohledává a zobrazuje.
  3. Žádné video nebo obrázek? Pak nezakládejte do této kategorie své vlákno, ale položte otázku do kategorie fóra "Trénink, cvičení, hra"
  4. Vytvářejte dobrá videa. Ideálně dvě videa celé osoby. Nahrávka by měla být zhruba ve výšce metr nad zemí, jak zepředu, tak z pohledu směru hry. Zepředu stát v ose, uprostřed postoje a pokud možno moc neklepat s kamerou. Nahrávka zezadu (z pohledu hry) by měla být v ose rovnoběžná s rameny, stehny a boky. Čím lepší video, tím věší šance, že se dá k tomu něco říci a poradit. Videa se NEDAJÍ nahrát přímo na 19.jamku, využijte služby třetí strany (ideálně youtube) a vložte na video odkaz.
  5. Nemažte stará videa ze svých zdrojových umístění - přestanou se pak zobrazovat i na Jamce a příspěvky a diskuse je pak "neúplná"
DOPORUČENA ŠABLONA PRO TEXT K VIDEU (zkopírujte a upravte):
---
Hraju aktivně golf: 4 roky
Můj současný HI (HCP) je: 25
Hůl, kterou na videu hraju je: 7i/driver/3 dřevo/wedge
Můj typický úder je: draw/slice/nevím...
Ránu, kterou se snažím eliminovat je: topinka
---

Pro všechny, co na Švihy reagují: Reagujte prosím slušně a konstruktivně. Vlákno slouží především jeho vlastníkům s cílem mu pomoci, pochválit... nerozvíjete offtopic diskuse (budou přesunuty jinam). Pamatujme - každý jsme nějak začínali a každý máme svůj individuální švih. A už samo o sobě je odvaha ho někam nasdílet.

Obecně platí, že lidé jsou ochotnější radit a pomáhat lidem, které znají. Takže se prosím pokuste účastnit diskusí na dalších částech webu. Seznamte se s místními lidmi a nechte je vás trochu poznat. Pak v části fóra „Můj švih“ získáte více zpětné vazby a případných rady a během tohoto nadále získáte dále nové golfové přátele a známosti.
---

(průběžně doplňováno, jak vyžaduje situace)
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom