Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
Rozumím Ti, to já jsem případ, který turnaje a víkendy nehraje vůbec(mimo reprezentace klubu a různá Grabštejnská vícedenní šílenosti :cool: ), protože mě naprosto ubíjí pomalá hra a přeplněná hřiště. Naštěstí si to mohu v klidu a pohodě odehrát kdykoli v týdnu a za úplně jiné ceny, než onen ""úžasný"" PGC.
Petře, mám to úplně stejně jako Ty! 👍
 
Tzn. nechodis na ta hriste, ale prijdou ti draha. Nu ok... ale alespon tu Zbraslav trosku znas. Opravdu ti prijde fer cena 700,- na tomto hristi? Restauraci dejme stranou :D
Znám všechna tato hřiště velice dobře, odehrál jsem na nich spoustu her, ale většinu v rámci svého virtuálu, nebo v rámci úplně jiné cenové nabídky, než je tento rok. I když vím, že jsou kvalitní, víc jak 700,- bych jim stejně z principu nedal a raději pojedu jinam. Restaurace na Zbraslavi to ještě umocňuje:D.
 
víc jak 700,- bych jim stejně z principu nedal
Uz to tady asi trosku spinime... ale ja se snazim zkratka dopatrat, proc by si jim to "z principu" nedal.
Jedna vec je, ze treba by mi ty penize chybely jinde a bavi me golf i na mene "jakostni" FW... ale to stale neni ono "z principu nedam".
Ale nechci tlacit na pilu, je to tvuj postoj a respektuji ho.
 
Uz to tady asi trosku spinime... ale ja se snazim zkratka dopatrat, proc by si jim to "z principu" nedal.
Jedna vec je, ze treba by mi ty penize chybely jinde a bavi me golf i na mene "jakostni" FW... ale to stale neni ono "z principu nedam".
Ale nechci tlacit na pilu, je to tvuj postoj a respektuji ho.
Prostě mám stanovenou svoji cenovou hladinu(samozřejmě vím, že s ní mnozí nemusí souhlasit), nad kterou se uchyluji jen ojediněle. Hřiště z PGC mám z minulosti nahrané opravdu nesčetněkrát a nemám potřebu jim platit ze svého pohledu předražené ceny. Vím, že pěkný golf zahraji i bez nich. :p ;)
 
5890 variace všech. :) (5 hřišť, 7 her)
tak jsi se dostal o necelych 500 min s limitaci casu, jak konkrtene jsi to poskladal??
 
tak jsi se dostal o necelych 500 min s limitaci casu, jak konkrtene jsi to poskladal??
všech 5 hřišť 1x a Zbraslav twilight 3x.

Rozhodně netvrdím, že je to super a úžasně postavený vzhledem k těm omezením. Jen jsem tím chtěl dokázat, že to jde... :D
 
Upraveno:
Nechci byt hnidopich, ale ono je jiste racio za tim, ze twilight fee stoji mene nez normalni... mala napoveda: golf s celovkou neni sranda pro vsechny. :)
 
Nechci byt hnidopich, ale ono je jiste racio za tim, ze twilight fee stoji mene nez normalni... mala napoveda: golf s celovkou neni sranda pro vsechny. :)
Hele hnidopichu ;) , ono by to určitě šlo i jinou cestou : koukl jsem v rychlosti na Mstětice(které mám za humny) a celé pondělí je za 700,- a úterý může být 1Fee2 hráči = to je za 600,- / hráče = takže pro všímavé tady cesty rozhodně jsou. Víkendy je skoro lepší se začlenit do turnajů, kdy jsou ceny s jídlem a organizací kolikrát zajímavější, než samotná cena víkendového fee.
 
Hele hnidopichu ;) , ono by to určitě šlo i jinou cestou : koukl jsem v rychlosti na Mstětice(které mám za humny) a celé pondělí je za 700,- a úterý může být 1Fee2 hráči = to je za 600,- / hráče = takže pro všímavé tady cesty rozhodně jsou. Víkendy je skoro lepší se začlenit do turnajů, kdy jsou ceny s jídlem a organizací kolikrát zajímavější, než samotná cena víkendového fee.
... a mozna otazka, proc to ve stredu neni za 500. Ja ti rozumim, ze jsou cesty jak si zahrat za mene.
Ale to preci neni to same.
 
gif.png
:D :D
Já tušil, že píchnu do vosího hnízda :D
Ať jen nespamuju, můj postoj je maximum hry za minimum peněz a hlavně času - tzn. za mě jednoznačně vítězí hra na jediném hřišti celý rok, když ho mám 10 min od baráku a nepojedu kvůli tomu hodinu jinam :D. I takhle jsem současně rád za celou 18ku 2-3x měsíčně :(
A kdo tvrdí, že to je jednotvárný, tak asi hraje takovej ten nudnej golf Tee-FIR-GIR-Par a lépe :D, já si poslední dobou přijdu jak na cross country turnajích :sleep:
 
Hele hnidopichu ;) , ono by to určitě šlo i jinou cestou : koukl jsem v rychlosti na Mstětice(které mám za humny) a celé pondělí je za 700,- a úterý může být 1Fee2 hráči = to je za 600,- / hráče = takže pro všímavé tady cesty rozhodně jsou. Víkendy je skoro lepší se začlenit do turnajů, kdy jsou ceny s jídlem a organizací kolikrát zajímavější, než samotná cena víkendového fee.

No ja treba v pondeli nemuzu, protoze mam detske treninky a na utery uz musim shanet nekoho dalsiho, kdo ma volno. Navic oba dny musi nekdo vyzvednout deti ze skoly, takze si nekde pujcovat druhy auto. A turnaj hrat nechci.

Samozrejme, ze cesty jsou a je to jen dobre. A zaroven je stejne moc dobre, ze tenhle produkt existuje.
 
Zacina to davat trosku smysl...
Pro me rozhodne ano. Možná pro začátek vezmeme s parťákem napůl a uvidíme.
 
Nabízí se otázka, zda lze kartu koupit na firmu?:)
 
Koupit určitě jde, co pak řekne FU na kontrole je jina kapitola.

Zkušenost z Rakouska - firmy si úplně klidne můžou koupit roční clenstvi v golfovém klubu, a nemusí sevtrapne domlouvat s managementem ze je to třeba za reklamu
 
Nabízí se otázka, zda lze kartu koupit na firmu?:)
Je to náklad nutný k zajištění nebo udržení příjmů? ;) Nebo jako benefit pro zaměstnance? Bude to myslím velmi lákavé pro případnou kontrolu FÚ to z těch nákladů vyhodit. Jinak na firmu to samozřejmě koupit lze, ale tzv. z čistého, nedávat to do výdajů, ale to jsi asi nemyslel...
 
Je to náklad nutný k zajištění nebo udržení příjmů? ;) Nebo jako benefit pro zaměstnance? Bude to myslím velmi lákavé pro případnou kontrolu FÚ to z těch nákladů vyhodit. Jinak na firmu to samozřejmě koupit lze, ale tzv. z čistého, nedávat to do výdajů, ale to jsi asi nemyslel...
No tak zrovna Martin by to asi při kontrole okecal snadno. To my ostatní máme asi smolíka...
 
Měl jsem za to, ze ta hřiště nemůžou spolupracovat s virtualama. Nebo mi něco uniklo?
efd691b6198295c61b2b610a22323b28.jpg
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom