Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
. Čekám, kdy se domluví a bude , každá X-tá placená hra zdarma.
to uz mel Kacov lonske leto myslim :D
 
odpoved z Teetime na muj dotaz, jak bude resena povinna hra na hristi, kde mam rocni fee:
Dle našich informací budou kluby pro hráče, kteří mají Fee zdarma, nabízet kompenzaci. Přesnou podobu neznám. Jeda z variant je, že bude mít hru zdarma spoluhráč. Zkuste doptat přímo klub, měli by mít přesnější informace.
 
Podle mě to není špatný nápad, spíš mě překvapilo, že to hřiště nenapadlo dříve z toho potravního řetězce virtuály vyštípat.
 
Chapu to spravne, ze z tech 7 her musim 5 hrat na kazdem z tech hrist? Tzn. neni to 7 free fee na jakekoliv z nich?
 
Chapu to spravne, ze z tech 7 her musim 5 hrat na kazdem z tech hrist? Tzn. neni to 7 free fee na jakekoliv z nich?
ano. 5x1 na kazdem a pak dve si muzes vybrat
 
Ten produkt neni ve sve podstate spatny, ale me osobne prijde nedotazeny - 7 her je strasne zavazujici cislo, clovek zepalti relativne dost penez a kde ma jistotu, ze se nestane nic, aby to proste vychodil - nejlepsi produkt dle meho soudu v Evrope, ktery je srovnatelny tim, ze si prednabijis hry je AlpeAdriaGolfCard - koupis si 3, 4 nebo 5 her, prumerne te jedna vyjde na 60 EUR cca a mas 40 klubu v AT, SLO a IT, kde to muze hrac vyuzit bez omezeni, jestli to obejde v jednom nebo x klubech je jeho vec. Samozrejme to cili na hrace mimo dany region, mistni si to skoro nikdy nekoupi, protoze je nekde clenem a ma v danych klubech reciprocity, takze tento produkt presne cili na "prespolni" hrace...
 
AlpeAdriaGolfCard - koupis si 3, 4 nebo 5 her, prumerne te jedna vyjde na 60 EUR cca a mas 40 klubu v AT, SLO a IT, kde to muze hrac vyuzit bez omezeni, jestli to obejde v jednom nebo x klubech je jeho vec. Samozrejme to cili na hrace mimo dany region, mistni si to skoro nikdy nekoupi, protoze je nekde clenem a ma v danych klubech reciprocity, takze tento produkt presne cili na "prespolni" hrace...

Je otázka, kdo za tímto produktem stojí, protože to klidně může být v podstatě forma virtuálního klubu, proti kterým se snaží PGC zjevně vymezit (pokud to tak skutečně je). A je logické, že zatímco ČGK a podobní cenovou politiku golfového prostředí v podstatě likvidují (ponechme stranou, že si za to hřiště vlastně mohou sama), tak hřiště samotná nabídnou slevu menší, protože jim prostě jde o stabilní příjem odpovídající nákladům...
 
Z Loreta news letteru:
"Prague Golf Card můžete na recepci také zakoupit ve formě dárkového poukazu ať už jako dárek k Vánocům, nebo k jiné příležitosti.Při zakoupení na recepci na Loretě získáte v den nákupu bonusovou hru na 9 jamek ZDARMA!"

Nevim... asi bych mel byt cilovka, ale me to prijde jako nesmysl. Muset nejak obehnout 5 hrist, abych na jednom z nich hral 3x?
Faktem je, ze samotne 3 fee o vikendu na PCGC nebo Lorete stoji 5100. Jenze pak prijde na to jit v pondeli do Berovic a clovek bude strasne resit, zda jit za 500 nebo PGC kartu... a nakonec mi to propadne (zase). :)
 
Jenze pak prijde na to jit v pondeli do Berovic a clovek bude strasne resit, zda jit za 500 nebo PGC kartu... a nakonec mi to propadne (zase). :)

Otazka je, zda to za tech 500 prave pujde:)
 
Letos jsem měl na zkoušku jako druhé členství ČGK. Chápu, ze se virtualové líbí mě, klubům a hrisťím už méně nebo vůbec. Trochu mi u té nabídky her chybí i členství, ale s tím si na recepci při prodeji určitě rádi poradí. :p
 
Nikdy jsem ve virtualnim klubu nebyl ale tohle mi na prvni pohled nepripada jako nejaka extra vyhodna nabidka

No mě to připadá přímo jako nesmyslná nabídka.......takže jinými slovy mi nabízejí, abych místo cca 600 - 700 Kč za hru (podle druhu členství - v mém případě ČGK) platil radši 900 - 1080 Kč a ještě povinně hrál aspoň jednou na všech pěti uvedených hřištích. Hmm......tak to jo.
Jinak opravdu nevím na jakou cílovou skupinu je tímto mířeno (Pražáci?...tak proč tam není dalších min. 7 hřišť, které se nacházejí v proklamované půlhodinové dojezdové vzdálenosti)....A myslím si, že ostatní hřiště se jen zaradují, protože jim určitě pár hráčů logicky přibude....a ani virtuální kluby - pokud nezdraží - se myslím nemusejí příliž bát.
 
No mě to připadá přímo jako nesmyslná nabídka.......takže jinými slovy mi nabízejí, abych místo cca 600 - 700 Kč za hru (podle druhu členství - v mém případě ČGK) platil radši 900 - 1080 Kč a ještě povinně hrál aspoň jednou na všech pěti uvedených hřištích. Hmm......tak to jo.
Jinak opravdu nevím na jakou cílovou skupinu je tímto mířeno (Pražáci?...tak proč tam není dalších min. 7 hřišť, které se nacházejí v proklamované půlhodinové dojezdové vzdálenosti)....A myslím si, že ostatní hřiště se jen zaradují, protože jim určitě pár hráčů logicky přibude....a ani virtuální kluby - pokud nezdraží - se myslím nemusejí příliž bát.
právě že, to za těch 600-700 neseženeš, protože zřejmě ČGK a podobní budou mít na těchto hřištích smůlu.
Popravdě, když si to spočítám, tak to vyjde na bratru 1,100 za hřiště, když beru víkednovou taxu. Za tyhle prachy se ani jako roční člen na Černém Mostě na svoje hřiště nedostanu. Nicméně abych musel objezdit všech pět hřišť, tak to mě nepřijde jako zajímavá nabídka.
A myslím, že "běžný" pražský golfista to taky neocení, neboť jemu je jedno, jestli zaplatí o těch 500 korun víc nebo ne a zároveň s tou nutností si to vybrat i na jiných hřištích. Ale jistě jako nějaký dárek to může být zajímavé...
 
právě že, to za těch 600-700 neseženeš, protože zřejmě ČGK a podobní budou mít na těchto hřištích smůlu.
Popravdě, když si to spočítám, tak to vyjde na bratru 1,100 za hřiště, když beru víkednovou taxu. Za tyhle prachy se ani jako roční člen na Černém Mostě na svoje hřiště nedostanu. Nicméně abych musel objezdit všech pět hřišť, tak to mě nepřijde jako zajímavá nabídka.
A myslím, že "běžný" pražský golfista to taky neocení, neboť jemu je jedno, jestli zaplatí o těch 500 korun víc nebo ne a zároveň s tou nutností si to vybrat i na jiných hřištích. Ale jistě jako nějaký dárek to může být zajímavé...

Přesně. Já to vnímám podobně, jako ty. Pro mě to není. Jako dárek mi to přijde zajímavé, ale s tou nutností navštívit všechna hřiště... původně jsem si i říkal, že to je dobrý nápad pro cestovku, resp. pro turisty, ale na to mi to přijde jakko zase docela dost... nepřijedu do Prahy proto, abych zrovna navštívil sedm hřišť během týdne - tedy, nedokážu si to představit masově. Jsem zvědav, jak se to vyvine.
 
Možná mě tu ukamenujete ale já ze svýho pohledu nepražáka a člověka, co hraje za sezónu minimálně 15-20 různých hřišť a tak ho to baví, říkám: Zlatý virtuály.
 
Uz je nabidka cgk na pristi rok, ani jedno z tecto hrist uz tam neni :(
 
Už to není úplně k tématu, ale obecně nerozumím, proč má šéf resortu x problém s Virtuály nyní. Přeci je tam musel pustit před několika lety a kdyby s tím měli problém ve většině klubů, tak se to takhle nerozmohlo a nemuselo se to hasit tímto způosobem. Na druhou stranu, kolik lidí by šlo za plnou cenu, místo za poloviční, kterou mu umožní virtuál. To si to člověk rozmyslí. A pokud tohle měla být protiáha virtuálům, pak za mě se jim to nepovedlo.. protože ani pražák, ani člověk z druhého konce republiky si to nekoupí.
 
@macdav , @requo , @Jerry , @ligi

Já bych to nevnímal jako konečný produkt, ale naopak pilotní projekt, vlaštovku. Osahat si prostředí, zjistit jak lidé zareagují, jak bude sezóna bez virtuálů vypadat.

Stejně jako vše ostatní se i trh s golfisty mění a to co před 5-6 lety s virtuály fungovalo nějak, dnes už třeba neplatí. A věřím, že si často mohou pražská hřiště připadat jako rukojmí. Když se sle spojí, může být ta protiváha zajímavá.

A výsledek chce dle mého každé hřiště stejný - mít co nejvíce členů, co na hřišti nehrají a naopak cestují po okolních hřištích. A k tomu by to mohlo časem směřovat...
 
A výsledek chce dle mého každé hřiště stejný - mít co nejvíce členů, co na hřišti nehrají a naopak cestují po okolních hřištích.
Téhle větě nerozumím, a jestli jí rozumím, tak nerozumím té myšlence. Pokud chci hrát většinou na jednom hřišti, koupím si tam členství a budu tam hrát. Jakou bych měl mít motivaci koupit si členství na hřišti, když tam nechci pravidelně hrát? Pořídím si tedy "něcojakočlenství" na n-okolopražských hřišť. Není to tedy jen další "něcojakovitruál"?o_O
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom