Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
@TatanaBel jak bude BB resit pripad, kdy Vas celozivotni clen s neomezenym fee si koupi PGC a bude tam mit povinnou hru na BB??? jaka bude nahrada nebo kompenzace??
 
ano, presne tak, uvidime, a hlavne Vy uvidite, jak se zmeni trh a trzby resortu, vyrazny narust bych neocekaval

Hlavně příští rok bude první rok týhle spolupráce, pořád je to něco novýho, takže bych stála nohama na zemi. Řekla bych, že nárůst bude jenom bonus :D.
 
@TatanaBel jak bude BB resit pripad, kdy Vas celozivotni clen s neomezenym fee si koupi PGC a bude tam mit povinnou hru na BB??? jaka bude nahrada nebo kompenzace??

To Vám upřímně zatím ještě nepovím. Určitě by taková situace mohla nastat, ale řešením zatím (já osobně) ještě neznám. :(
 
To Vám upřímně zatím ještě nepovím. Určitě by taková situace mohla nastat, ale řešením zatím (já osobně) ještě neznám. :(
To je treba jeden z duvodu, proc ja si PGC nekoupim, ani Teetime, jako prodejce, neni schopen mi na toto odpovedet, a jelikoz mam fee na jednom ze zapojenych hrist, kdo vi co bude :D
 
@TatanaBel jak bude BB resit pripad, kdy Vas celozivotni clen s neomezenym fee si koupi PGC a bude tam mit povinnou hru na BB??? jaka bude nahrada nebo kompenzace??
Nvm jestli to tu už nebylo, ale nám z Pyšel přišel newsletter s info viz obrázek, třeba to BB bude mít stejně...
1541016833148.png
 
To je treba jeden z duvodu, proc ja si PGC nekoupim, ani Teetime, jako prodejce, neni schopen mi na toto odpovedet, a jelikoz mam fee na jednom ze zapojenych hrist, kdo vi co bude :D

Rozumím, ale tohle bude otázka spíš na Váš klub, protože každý klub si tyhle extra záležitosti bude řešit sám. :)
 
Podle me by si zminena hriste meli udelat virtuala.
Ta karta mela byt spise 3+4 volne.
 
Rozhodně mají na tom svůj podíl viny hřiště spolupracující s ČGK a určitě je do toho nikdo nenutil :), proto jsme se rozhodli s nima už nespolupracovat. A uvidíme, jak to bude fungovat dál...

Mohu se jen pro ilustraci zeptat, kolik BB od CGK za prodane fee dostaval?
 
Podle me by si zminena hriste meli udelat virtuala.
Ta karta mela byt spise 3+4 volne.

Pokud vim, tak na severni Morave a v Karlovarskym kraji tyhle “pasy” funguji uz delsi cas a zadny zazrak to neni. Ale dle meho zadna vypoved virtualum tam nenastala...
 

Tak jsem na ten ČGK koukal...a ono to půjde:). Ceny úplně stejné, čtyři hřiště pryč (tam mě asi nejvíc mrzí ty Mstětice - mám to tam celkem blízko), ale dvě nová (Kuňka i Kácov dost dobrá náhrada).
Jinak jsem i zaznamenal trand, že dost hřišť přešlo na neomezený počet hracích míst a některá ten počet navýšila (konkrétně např. u nás v Bolce z 24 na 50).....takže s těma virtuálama to zase tak špatný nebude.....
 
Tak nějak nevím, jestli to pro mě dává smysl...nevidím ho tam, ale třeba se pletu.
Trénuju na multisport v Hostivaři, jsem pražský. Jezdím na hřiště v okolí, těch 5 zmíněných nejezdím...z důvodu ceny. Z pravidla kupuju fee přes TT okolo 300-400..Botanika, Terezín apod. Členství v ČGK - to základní, mi zajistí registraci a přístup k lepším cenám. To je jediné, o co mi jde. Jaká pozitiva pro mě tento projekt má?
 
Tak nějak nevím, jestli to pro mě dává smysl...nevidím ho tam, ale třeba se pletu.
Trénuju na multisport v Hostivaři, jsem pražský. Jezdím na hřiště v okolí, těch 5 zmíněných nejezdím...z důvodu ceny. Z pravidla kupuju fee přes TT okolo 300-400..Botanika, Terezín apod. Členství v ČGK - to základní, mi zajistí registraci a přístup k lepším cenám. To je jediné, o co mi jde. Jaká pozitiva pro mě tento projekt má?
Jednoduchá odpověď: Žádná.
 
Kdyby se všechna hřiště a všechny golfové instituce chovaly tak, aby podporovaly nárůst počtu aktivních golfistů, tak je současný stav dlouhodobě udržitelný, jinak je prostě počet hřišť v Česku nesmyslný a nemůže to dopoadnout jinak, než odumíráním resortů. Z tohoto úhlu pohledu nejsou virtuály tím, kdo pokřivuje tento trh, ale naopak nástrojem, který přispívá k urychlení jeho narovnání. Je to činnost v podstatě sebezničující, protože až se nabídka s poptávkou vyrovná, odumřou naopak zase virtuály.
 
Kdyby se všechna hřiště a všechny golfové instituce chovaly tak, aby podporovaly nárůst počtu aktivních golfistů, tak je současný stav dlouhodobě udržitelný, jinak je prostě počet hřišť v Česku nesmyslný a nemůže to dopoadnout jinak, než odumíráním resortů. Z tohoto úhlu pohledu nejsou virtuály tím, kdo pokřivuje tento trh, ale naopak nástrojem, který přispívá k urychlení jeho narovnání. Je to činnost v podstatě sebezničující, protože až se nabídka s poptávkou vyrovná, odumřou naopak zase virtuály.
Souhlas. Teď už jen, aby odumírání resortů bylo dle reálné poptávky hráčů + kvality a ne dle toho jak se kde povedlo domluvit podmínky spolupráce s virtualy.

I když si kartu neplánuji koupit, tak jim fandím, ať se jim povede rozjet a vylepšovat ekonomicky udrzitelnou variantu.

Třeba až hřiště začnou odpadávat, tak to v některých hračích vzbudí větší zájem o lokální hřiště a klubismus, který tu části golfové veřejnosti tak chybí. U mě naopak uzavřením malé lokální devitky vztah ke klubu zanikl a nevidím v časově/vzdálenostně dostupném okolí nikoho, kde bych chtěl “být doma”
 
Tak nějak nevím, jestli to pro mě dává smysl...nevidím ho tam, ale třeba se pletu.
Trénuju na multisport v Hostivaři, jsem pražský. Jezdím na hřiště v okolí, těch 5 zmíněných nejezdím...z důvodu ceny. Z pravidla kupuju fee přes TT okolo 300-400..Botanika, Terezín apod. Členství v ČGK - to základní, mi zajistí registraci a přístup k lepším cenám. To je jediné, o co mi jde. Jaká pozitiva pro mě tento projekt má?

Záleží na tom, co od golfu chcete a na jakých hřištích chcete hrát. Já momentálně hraju a pracuju na Čerňáku, ale začínala jsem s golfem v Libouchci u Ústí nad Labem, kde celodenní fee stálo 150 Kč (aktuálně 250 Kč). Mám hrozně ráda malou devítku v Krkonoších v Prosečném, kam se každý rok ráda vracím a celodenní fee je za 350 Kč a nedám na to dopustit! Mám ráda Starou Boleslav, ale zároveň mám každý rok přání zahrát si na nějakym skvělym hřišti a udělat si prostě hezkej den a užít si to. Letos jsem byla poprvé v Mariánkách a na Cihelnách. Platím plný ceny ale protože vím, že tyhle hřiště prostě něco stojí a tak to beru. PGC se nemůže zavděčit úplně všem, to ani nejde. Pokud v ní vidíte nějakou hodnotu pro Vás, je to super. Pokud ne, nedá se nic dělat a není to produkt pro Vás. :)
 
Upraveno:
Mně na celém projektu přijde zajímavé to, že ho vlastně zaštiťuje a organizuje teetime (v podstatě největší správce celého golfového virtuálního provozu v ČR). Tzn. že si dokážu představit, že podobné "pasy" mohou fungovat i jinde. Představte si to - máte v podstatě díky rezervačnímu systému velmi kvalitní DB, kam kteří hráči chodí hrát, podle toho budete navrhovat hrací pasy na konkrétní hřiště a vytlačíte z nich virtuály... což ve výsledku může znamenat trochu podobný stav, jako na železnicích - soukromí přepravci taky nemají zájem o "méně" lukrativní tratě (se všemi důsledky), podobně si myslím, že tato nabídka také bude využívat převážně atraktivní resorty (tzn. ty dražší).

Jsem fakt zvědav, jak se to celé do budoucna vyvine.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom