Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
Měl jsem za to, ze ta hřiště nemůžou spolupracovat s virtualama. Nebo mi něco uniklo?
efd691b6198295c61b2b610a22323b28.jpg

Zajímavé. Otázka jak se k těm vstupům dostali. Ale napadá mě, že si prostě virtuál koupil PGC:).
 
Zajímavé. Otázka jak se k těm vstupům dostali. Ale napadá mě, že si prostě virtuál koupil PGC:).

Přesně tak... Za 6 290,- koupili PGC, k tomu přihodili členství v CGF ( nákup za 300 Kč ) a jedno fee, které mají hrazeno předem. V jejich balíčku za 8 599. No nekup to ;).

 
Je to jak říká @mkopcak . Nakoupí PGC karty...

Ale v tom případě v tom s nima musí jet i TeeTime, aby se to procesně zvládlo. Nebo?
 
Ale v tom případě v tom s nima musí jet i TeeTime, aby se to procesně zvládlo. Nebo?

Proč? Členství prague golf + dostaneš do ruky kartu PGC. Bez teetime. Výhody budeš čerpat klasicky na kartu PGC. A v podstatě nikdo ti nemůže nic říct. (obdobna situace jako kdyby si koupil pražské členství za 1.500 a k tomu sis sám koupil PGC).

Alespoň tak bych to chápal já.
 
Upraveno:
Ale v tom případě v tom s nima musí jet i TeeTime, aby se to procesně zvládlo. Nebo?
Proč? Členství prague golf + dostaneš do ruky kartu PGC. Bez teetime. Výhody budeš čarpat klasicky na kartu PGC. A v podstatě nikdo ti nemůže nic říct. (obdobna situace jako kdyby si koupil pražské členství za 1.500 a k tomu sis sám koupil PGC).

Alespoň tak bych to chápal já.
rekl bych, ze na 99% v tom Teetime jede :) vzdyt to i loni prodaval
 
Moje zkušenost z letošního roku ... Vznikla PGC, pro mě totální propadák.
Jsem členem ČGK a hraji hodně, většinou 2x týdně a jsem z Prahy.

Hřiště, která jsem měl rád a hrál je, jsou teď pro mě pasé (Černý Most, Mstětice, Slapy), protože zaplatit 1000+ za hru je fakt dost. Asi míříte na hráče co hrají 7x ročně :( ,... nebo na frikulíny co se golfem jen chlubí.

Hrál jsem na těchto hřištích cca 30 her v roce total. Pokud byla cena v minulém/předminulém roce cca 600 Kč, tak jste letos přišli o 18 tis. Kč z mojí kapsy.

Nevidím, téměř žádný rozdíl v kvalitě těchto hřišť a mezi a tím co mi dávají např Molitorov nebo Benátky, kde jsme odehrál těch 30 her.

Doufám, že pan Novosad splnil svůj plán a i ostatním manažerům se dobře daří ...
 
Jako člen Beřovic tomu fandím a pro příští rok s bráchou min. 2 karty kupujeme, jako doplněk, s tím jak změnili podmínky čerpání to dává mnohem větší smysl. A při vší úctě k Molitorovu a Benátkám nemůžu souhlasit, že rozdíl v kvalitě tam není.
 
Chápu provozovatele hřišť, že chtějí lepší ceny i golfisty, že chtějí hrát co nejlevněji.
Nicméně 600,- Kč za ČM nebo Pyšely v „prime time” je opravdu pro hřiště z ekonomického hlediska nesmysl. Myslím, že není daleko doba (technologie k dispozici je), kdy takto exponovaná hřiště přejdou na „flexibilní cenotvorbu” poplatků za hru. Ostatně jeden provozovatel dvou moravských golfových hřišť to od letošní sezóny spustil pro prodej skipasů ve Špindlu. Takže je to opravdu jen otázka času, kdy to z lyžování přenese i na golf.
Pak ten, kdo bude chtít hrát levněji, si bude muset koupit teetime dlouho dopředu, nebo v okrajových časech, případně čekat na hřišti a koupit uvolněné místo ve flajtu třeba 20min. před startem.
A porovnávat kvalitu hřišť z PGC s Benátkami nebo Molitorovem? Tak s tím opravdu souhlasit nemohu.

P.S. Nejsem si jist, ale Slapy do PGC nepatří.
 
Nevidím, téměř žádný rozdíl v kvalitě těchto hřišť a mezi a tím co mi dávají např Molitorov nebo Benátky, kde jsme odehrál těch 30 her.

Mně přijde vyjádření, že kvalita Molitorova je téměř stejná jako kvalita Černýho Mostu, dost kulhající na obě nohy. Skoro bych řekl, že má obě nohy amputovaný :D:D:D:D:D:D:D
 
Já to beru jak první pokus o revenue management, i když se ještě úplně netrefili, ale pokud chtějí maximalizovat zisk tak je potřeba balancovat mezi vytížeností hřiště a zaplaceným fee, myslím že je to jen otázka technologické zaostalosti českého golfového prostředí, která brání nějakým pásmovým cenám apod. Černou kaňkou na PGC je bohužel nekonečné vymezování obzvláště pana Novosada vůči tzv. virtuálním klubům, což mě odrazuje od koupě PGC v kombinaci s ČGK (že bych zase balancoval costy :)
 
Chápu provozovatele hřišť, že chtějí lepší ceny i golfisty, že chtějí hrát co nejlevněji.
Nicméně 600,- Kč za ČM nebo Pyšely v „prime time” je opravdu pro hřiště z ekonomického hlediska nesmysl. Myslím, že není daleko doba (technologie k dispozici je), kdy takto exponovaná hřiště přejdou na „flexibilní cenotvorbu” poplatků za hru. Ostatně jeden provozovatel dvou moravských golfových hřišť to od letošní sezóny spustil pro prodej skipasů ve Špindlu. Takže je to opravdu jen otázka času, kdy to z lyžování přenese i na golf.
Pak ten, kdo bude chtít hrát levněji, si bude muset koupit teetime dlouho dopředu, nebo v okrajových časech, případně čekat na hřišti a koupit uvolněné místo ve flajtu třeba 20min. před startem.
A porovnávat kvalitu hřišť z PGC s Benátkami nebo Molitorovem? Tak s tím opravdu souhlasit nemohu.

P.S. Nejsem si jist, ale Slapy do PGC nepatří.
já bych to chápal ve chvíli, kdy budou mít narváno, pokud ale mají hluché časy, měli se s virtuály dohodnout, že budou mít místa např po-čt start do 13 hod, třeba by takový kompromis byl pro všechny OK - jisté je že kluby zatím PGC drží při životě a moc by mne zajímalo porovnání výnosů z PGC s tím, kolik peněz měli za spolupráce s ČGK nemám rád elitářské kluby, které stojí jen o golfisty přijíždšjící v Mercedesech S-klasse. To bělá špatné jméno celému golfu a pořád si mraky lidí myslí, že když hraju golf jsem nějakej milionářskej exot. Přitom každej lyžuje a cenově to vyjde přibližně stejně.
 
já bych to chápal ve chvíli, kdy budou mít narváno, pokud ale mají hluché časy, měli se s virtuály dohodnout, že budou mít místa např po-čt start do 13 hod, třeba by takový kompromis byl pro všechny OK - jisté je že kluby zatím PGC drží při životě a moc by mne zajímalo porovnání výnosů z PGC s tím, kolik peněz měli za spolupráce s ČGK nemám rád elitářské kluby, které stojí jen o golfisty přijíždšjící v Mercedesech S-klasse. To bělá špatné jméno celému golfu a pořád si mraky lidí myslí, že když hraju golf jsem nějakej milionářskej exot. Přitom každej lyžuje a cenově to vyjde přibližně stejně.

Nechci ti brát iluze, ale i když jsem jezdival na golf starým renaultem a půl roku dokonce novou dacií, snad nikde jsem neměl pocit, že o mě nestojí (teda když tam zrovna nebyla líná zpruzelá recepční). Teď jezdím lepším autem a žádná změna. S-klasse jsem viděl na parkovišti u golfového hřiště zhruba.. nikdy.
 
Nechci ti brát iluze, ale i když jsem jezdival na golf starým renaultem a půl roku dokonce novou dacií, snad nikde jsem neměl pocit, že o mě nestojí (teda když tam zrovna nebyla líná zpruzelá recepční). Teď jezdím lepším autem a žádná změna. S-klasse jsem viděl na parkovišti u golfového hřiště zhruba.. nikdy.

Osobně si myslím, že auto na majitele klubu nepůsobí nijak, jediná zainteresovaná je právě ta recepční, ono se totiž holky rády nechávají vozit...
 
já bych to chápal ve chvíli, kdy budou mít narváno, pokud ale mají hluché časy, měli se s virtuály dohodnout, že budou mít místa např po-čt start do 13 hod, třeba by takový kompromis byl pro všechny OK - jisté je že kluby zatím PGC drží při životě a moc by mne zajímalo porovnání výnosů z PGC s tím, kolik peněz měli za spolupráce s ČGK

Dle informací starých cca 3 týdny jsou všechny zúčastněné kluby spokojeny, protože se jim příjmy zvedly. Někomu více, někomu méně, ale celkový výsledek je zisk oproti letům minulým.
 
Osobně si myslím, že auto na majitele klubu nepůsobí nijak, jediná zainteresovaná je právě ta recepční, ono se totiž holky rády nechávají vozit...
No, podle mě dnes už to moc neplatí. Většinu holek (hodných toho označení) už auta nezajímají...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom