Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
toto mají na Černém Mostě pravidelně již několik let

Rok se s rokem sešel a jsou tu další vánoce. Budeš si i letos PGC kupovat? Přišlo vám, jakožto současným držitelům nějaké echo o případných novinkách na rok 21?
Nebo to vypadá, že už je vše stejné, jako letos?

viz https://praguegolfcard.cz/

Ceny se mi zdají stejné, jako loni. Mně na tom nejvíc láká stejně jako loni to léto. Býváme půlku léta v Praze a obejít si s juniorem za kačku pro něj všechna hřiště mi dává ještě větší smysl, než loni (páč už mu to jde a užije si to). Na druhou stranu - to můžu koupit pravděpodobně i později, až bude zřejmější, jaká bude situace v příštím roce.
 
Rok se s rokem sešel a jsou tu další vánoce. Budeš si i letos PGC kupovat? Přišlo vám, jakožto současným držitelům nějaké echo o případných novinkách na rok 21?
Nebo to vypadá, že už je vše stejné, jako letos?

viz https://praguegolfcard.cz/

Ceny se mi zdají stejné, jako loni. Mně na tom nejvíc láká stejně jako loni to léto. Býváme půlku léta v Praze a obejít si s juniorem za kačku pro něj všechna hřiště mi dává ještě větší smysl, než loni (páč už mu to jde a užije si to). Na druhou stranu - to můžu koupit pravděpodobně i později, až bude zřejmější, jaká bude situace v příštím roce.
PGC jsem měl letos, žádné echo o sezóně 2021 mi nepřišlo. I web měli dlouho neaktuální.
Nakonec jsem si PGC na příští rok opět koupil a mám pocit, že podmínky se nezměnily.
 
Na IG Černého mostu mají akci, že když koupíte u nich na recepci, dají vám extra fee na po-pá na ČM.
 
A pri nakupu pres TeeTime eshop pripisi 65, resp. 75 teecoinu. A ted v rijnu je akce na dvojnasobek. Coz je treba 2x fee do Mstetic Po-Ne.
 
Přijde mi škoda, že ani Praha (jako největší ČR město) nedokáže svoji pražskou kartu udržet, resp. že se od toho Zbraslav trhla. Přijde mi, že ta regionálnost prostě u nás nějak dlouhodobě nefrčí. Sice Zbraslav plus Vinoř svým způsobem chápu, ale pořád je to škoda. Místo toho, aby to využili jako bonusovou hru na Vinoři k propagaci příštího ročníku PGC...

No, a proto já nemůžu vlastnit žádné hřiště, protože tomu prostě nerozumím a prodělal bych kaťata. :-D
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom