Prague Golf Card

Guarneri

Člen fóra
17.3.2017
77
Hodnocení
45
28
Jméno
Ivo Růžička
Včera při vyhlašování texasu na ČM cosi říkali - nedával jsem moc pozor - prý představí příští týden - členové ČM můžou hrát na nějakých dalších hřištích okolo Prahy, řikali jich cca 6, která už jistě nevím.

1.3.2016
1,783
Hodnocení
1,912
123
Jméno
Martin Kopčák
To by me zajimalo, koho na to zlakaj. V podstate 20% sleva, kterou vetsina lidi beztak cerpa diky ruznym reciprocitam. Opet jen ukazka pokrivenosti ceskeho golfoveho prostredi...

Míša

Aktivní člen
30.12.2016
112
Hodnocení
141
53
Praha
Jméno
Michaela Záhumenská
to nevymyslel TT, jen je pouzit jako medium, za tim stoji jine hlavy
Je mi jasné, že vítr fouká z Pyšel od Novosada, ten virtuály nesnáší, ale tohle je fakt přes čáru. Já jako člen Mstětic bych neušetřila vůbec nic. Jsem zvědavá, kolik lidí jim na tohle skočí. Horší bude, co tohle udělá s ČGK.....

NOVALEN

Nováček
20.10.2018
10
Hodnocení
15
3
31
Praha
Jméno
Lenka
Zatím neoficiální info: minulý týden jsem mluvila s Piskačem z ČGK a ceny na příští rok zůstanou stejné. Bohužel v nabídce již nebude Černý Most, Zbraslav a tuším Beřky a další, z důvodu uvedených výše.

Míša

Aktivní člen
30.12.2016
112
Hodnocení
141
53
Praha
Jméno
Michaela Záhumenská
Zatím neoficiální info: minulý týden jsem mluvila s Piskačem z ČGK a ceny na příští rok zůstanou stejné. Bohužel v nabídce již nebude Černý Most, Zbraslav a tuším Beřky a další, z důvodu uvedených výše.
Tak s tím se dá žít :)

JanKostalCZE

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,011
Hodnocení
1,684
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
Takze virtualy uz nebudou mit na hriste pristup?
podle toho jak to chapu, nebudou
Je mi jasné, že vítr fouká z Pyšel od Novosada, ten virtuály nesnáší, ale tohle je fakt přes čáru. Já jako člen Mstětic bych neušetřila vůbec nic. Jsem zvědavá, kolik lidí jim na tohle skočí. Horší bude, co tohle udělá s ČGK.....
ano, presne tamodtud to zacina, pro me jako clena Zbraslavi je to uplne k nicemu
Ano, vypadne Zbraslav, Berky, Mstetice, Cernak a cela Morava a jestli s itroufne nezlevnit, hooodne lidi odejde. BestGolf, Davis a PGK budou taky podobne odepsani

Míša

Aktivní člen
30.12.2016
112
Hodnocení
141
53
Praha
Jméno
Michaela Záhumenská
podle toho jak to chapu, nebudou

ano, presne tamodtud to zacina, pro me jako clena Zbraslavi je to uplne k nicemu

Ano, vypadne Zbraslav, Berky, Mstetice, Cernak a cela Morava a jestli s itroufne nezlevnit, hooodne lidi odejde. BestGolf, Davis a PGK budou taky podobne odepsani
No a o tom to je.... Tak snad virtuály přežijí.

bohumil.koval

Aktivní člen
28.11.2016
177
Hodnocení
76
38
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
Zde je vidět, co je běžný jev na hřištích, plné hřiště v preferovaných časech, ale když se podíváte kým, ŘČ. Místní! Je to pouze boj o platící zákazníky, nic víc. A to už jsou slevové kupóny v golfovém tisku, reciprocity, asi je to málo, každý chce ukrojit z koláče . Čekám, kdy se domluví a bude , každá X-tá placená hra zdarma.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,490
Hodnocení
963
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Zde je vidět, co je běžný jev na hřištích, plné hřiště v preferovaných časech, ale když se podíváte kým, ŘČ. Místní! Je to pouze boj o platící zákazníky, nic víc. A to už jsou slevové kupóny v golfovém tisku, reciprocity, asi je to málo, každý chce ukrojit z koláče . Čekám, kdy se domluví a bude , každá X-tá placená hra zdarma.
To už funguje na lisnici, ale nestalo mi za to tam na tu patou hru jet loni...